Adres

Adres we śnie znaczenie | Sennik Online

Adres we śnie odnosi się do miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Jeśli śniło Ci się, że widzisz Adres to wskazówka gdzie szukać rozwiązania problemów lub w jakim kierunku podążać. Często ludziom przytrafiają się sny, w których pojawia się motyw ich adresu z dzieciństwa. Oznacza to, że powrót do korzeni może mieć niebagatelny wpływ na najbliższą przyszłość.

Oceń sen

Akcjonariusz

Akcjonariusz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że jesteś akcjonariuszem to spodziewaj się, że możesz być zamieszany w kłopoty finansowe związane z posiadaniem znacznego majątku. Jeśli prowadzisz biznes to być może pojawią się sytuacje, które zmuszą Cię do zaciągania zobowiązani. Sytuacja ta może obciążać Cię psychicznie z powodu niepewności co do przyszłości. Może też się zdarzyć, że odziedziczysz Majątek obciążony długiem.

Oceń sen

Alkohol

Alkohol we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o alkoholu zwiastuje towarzyską kompromitację. Jeśli śnił Ci się Alkohol to spodziewaj się, że Twoje zachowanie może przynieść wstyd Tobie i Twoim bliskim.

Oceń sen

Anakonda

Anakonda we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Anakonda to zastanów się, czy dobrze znasz swojego partnera. Anakonda we śnie może zwiastować rozczarowanie w związku.

Oceń sen

Apartament

Apartament we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o apartamencie zwiastuje nowe korzystne okoliczności życiowe. Wydarzy się w Twoim życiu coś o czym od dawna marzysz.

Oceń sen

Arena

Arena we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o arenie zapowiada, że czeka cię wiele wyzwań zawodowych.

Oceń sen

Aspirant

Aspirant we śnie znaczenie | Sennik Online

Aspirant we śnie zwiastuje, że znajomości, które zawrzesz w niedalekiej przyszłości nie będą zbyt udane i nie przyniosą Ci żadnych korzyści.

Oceń sen

Aureola

Aureola we śnie znaczenie | Sennik Online

Aureola we śnie ma mistyczne znaczenie ? zwiastuje rozwój duchowy śniącej osoby oraz odkrywanie nowej drogi związanej z religią.

Oceń sen

Abdykacja

Abdykacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o abdykacji może zapowiadać rozstanie z partnerem. Nie będzie to jednak bolesne rozstanie i być może poczujesz ulgę związaną pożegnaniem tej osoby.

Abdykacja z tronu albo z wysokiego urzędu oznacza jeszcze większe zaszczyty, niż się ma.

Abdykacja monarchy – spodziewaj się gości i bólu głowy.

Oceń sen

Afryka

Afryka we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się Afryka? Spodziewaj się, że zapragniesz wybrać się w egzotyczną Podróż a być może nawet odkryjesz w sobie duszę globtrotera.

Oceń sen