Afisz

Afisz we śnie znaczenie | Sennik Online

Afisz we śnie domena osób zajmujących się zawodowo kulturą i sztuką. Jeśli przyśnił Ci się Afisz to znak, że wchodzisz w dobry okres dla rozwoju w tej dziedzinie, Uda Ci się wiele osiągnąć a Twoje projekty zostaną zwieńczone sukcesem.

Oceń sen

Akta

Akta we śnie znaczenie | Sennik Online

Akta we śnie zapowiadają, że zostaniesz wciągnięty w sprawy znajomej osoby ? bardzo prawdopodobne, że będzie to spór lub konflikt, w którym Ty będziesz musiał się opowiedzieć po jednej stronie. Sen o aktach zwiastuje również, że możesz zostać poproszony o wsparcie lub doradztwo ? nie wahaj się pomóc, i tak tego nie unikniesz a Twój działanie może komuś pomóc.

Oceń sen

Amarant

Amarant we śnie znaczenie | Sennik Online

Amarant we śnie symbolizuje moc sprawczą i szczęście w realizacji planów. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym widzisz amarantowe elementy lub dominuje amarantowy kolor to znak, że czeka Cię bardzo dobry okres na podejmowanie decyzji i planowanie. Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu to zaplanuj i zrób to teraz. Nie opuści Cię optymizm i zdrowy rozsądek, które pomogą podjąć słuszne decyzje.

Oceń sen

Anemia

Anemia we śnie znaczenie | Sennik Online

Anemia we śnie może odzwierciedlać słabość Twojego organizmu. Sen, w którym widzisz siebie jako anemika, może pokazywać Twoje aktualne samopoczucie i słabą formę.

Oceń sen

Aplikant

Aplikant we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o aplikancie ostrzega,że czeka Cię trudna do rozwiązania sprawa.

Oceń sen

Arkusz papieru

Arkusz papieru we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Arkusz papieru to przed tobą sporo zajęć związanych z uroczystością rodzinną.

Oceń sen

Astronom

Astronom we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Astronom to spodziewaj się, że odkryjesz nowe horyzonty i rozwiniesz swoje plany życiowe w zupełnie innym kierunku niż dotychczas.

Oceń sen

Autokar

Autokar we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się autokar? To znak, że warto zaplanować podróż. Sen o autokarze może odzwierciedlać Twoje Zmęczenie i znużenie codziennym życiem, a to sprawi, że będziesz potrzebować relaksu i zmiany miejsca bardziej niż kiedykolwiek.

Oceń sen

Adam i Ewa

Adam i Ewa we śnie znaczenie | Sennik Online

Adam i Ewa w kulturze chrześcijańskiej stanowią pierwowzory kobiety i mężczyzny. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym pojawiają się postacie Adama i Ewy to poszukaj w nim metafory do Twojego poczucia kobiecości bądź męskości, odniesienia do relacji z płcią przeciwną a także do seksualności. Jeśli sen o Adamie i Ewie ma harmonijny charakter to prawdopodobnie i Twoje kontakty z płcią przeciwną są pełne akceptacji i harmonii. Sen o Adamie i Ewa, który ma negatywny wydźwięk może obrazować problemy w związkach wynikające często z poczucia winy.

Oceń sen

Agresja

Agresja we śnie znaczenie | Sennik Online

Agresja we śnie może być przejawem żalu i złości w stosunku do znanej nam osoby. Jeśli śniło Ci się, że przejawiasz agresję w stosunku do konkretnej osoby to bardzo prawdopodobne, że masz do niej pretensje, żal albo nawet nienawiść, której nie jesteś w stanie wyrazić realnym życiu. Sen, który obrazuje Twoja agresję w stosunku do tej osoby jest katalizatorem, pomagającym w pozbyciu się negatywnych emocji i odzyskaniu równowagi. Jeśli śniło Ci się, że ktoś przejawia agresję w stosunku do Ciebie to być może obawiasz się, że ta osoba jest do Ciebie wrogo nastawiona i może mieć złe intencje.

Oceń sen