Adorator

Adorator we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Adorator we śnie to wspaniały znak. Kobieta śniąca o adoratorze może spodziewać podziwu i zainteresowania swoją osobą. Adorator może symbolizować zarówno zainteresowanie ze trony mężczyzn jak i zainteresowanie ze strony innych osób nie związanych z nią uczuciowo. Może to dotyczyć sfery zawodowej zapowiadając sukcesy w pracy i docenienie przez szefa albo wdzięczność rodziny i parnera. Często kobieta, która śni o adoratorze to osoba o ciekawej osobowości inspirującej innych, dzięki czemu staje się obiektem fascynacji i zainteresowania ze strony otoczenia.

Oceń sen

Akcje kupować

Akcje kupować we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen w którym kupujesz Akcje na giełdzie może zwiastować kłopoty wynikające z pochopnych decyzji finansowych lub zbyt dużego zaufania w interesach do innych osób. Pamiętaj aby nie dokonywać formalnych zobowiązań za innych, nie mieszaj się w sprawy wymagające wzięcia kredytu, założenia spółki z niepewnym wspólnikiem ? wystrzegaj się wszelkich okoliczności, które wymagałyby z Twojej strony podjęcia ryzyka finansowego.

Oceń sen

Aligator

Aligator we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o aligatorze ostrzega przed fałszywymi pochlebcami.

Oceń sen

Amulet

Amulet we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o amulecie zapowiada, że będzie ci sprzyjać zbieg pomyślnych okoliczności

Oceń sen

Aparat fotograficzny

Aparat fotograficzny we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się aparat fotograficzny to oznacza, że nie ufasz swojemu ukochanemu / ukochanej. Sen o aparacie fotograficznym sugeruje, że obawiasz się zdrady lub tego, że partner nie jest ci w pełni oddany. Jeśli śni ci się, że robisz zdjęcia to wkrótce poznasz odpowiedź na trapiące cię pytania i wątpliwości.

Oceń sen

Arcybiskup

Arcybiskup we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o arcybiskupie zwiastuje, że zakochasz się i będziesz przeżywać emocjonalne uniesienia.

Oceń sen

Asceta

Asceta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ascecie zapowiada, że niedługo będziesz zbierać Owoce swojej pracy.

Oceń sen

Aula

Aula we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Aula to spodziewaj się, że twoja kariera zawodowa podąży w kierunku pracy naukowej i ciekawej ale być może mało płatnej w Twoim mniemaniu. Sen o auli to także zwiastun rozwoju intelektualnego i kulturalnego.

Oceń sen

Afisze

Afisze we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Afisz

Oceń sen

Aktor

Aktor we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen aktorze lub aktorce często odnosi się do poczucia fałszu w życiu śniącego. Interpretacje snu o aktorce/aktorze mogą być dwojakie.

Jeśli śni ci się, że jesteś aktorem lub aktorką to być może udajesz przed światem kogoś, kim nie jesteś. Często sen o aktorach przytrafia się osobom, które udają swoje uczucia przed ukochaną osobą lub mają coś do ukrycia.

Aktor lub aktorka we śnie może także ostrzegać przed fałszywą osobą w naszym otoczeniu. Być może ktoś bliski nie jest godzien zaufania. Jeśli śni ci się Aktor / aktorka to zadaj sobie pytanie czy jesteś szczery wobec innych i rozejrzyj się dookoła, być może ktoś źle ci życzy.

Oceń sen