Biała pościel

Biała pościel we śnie znaczenie | Sennik Online

Biała pościel we śnie mówi, że obawiasz się zdrady.

Oceń sen

Biegać nago

Biegać nago we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o bieganiu nago może odzwierciedlać obawę iż twoje tajemnice wyjdą na jaw.

Oceń sen

Boa (z piór)

Boa (z piór) we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o boa z piór wyraża tęsknotę za zabawą i beztroską. Jeśli śni ci się, że zakładasz boa z piór to być może twojemu życiu towarzyszy monotonia i nuda, z której chcesz się wyrwać.

Jeśli śni ci się, że twoją szyję oplata czerwone boa to możesz spodziewać się namiętnego romansu.

Oceń sen

Być operowanym

Być operowanym we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś operowany to znaczy, że ktoś przyniesie Ci pomoc i wsparcie w kłopotach.

Oceń sen

Bać się

Bać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Lęk we śnie często odzwierciedla realny Lęk w prawdziwym życiu. Lęk jest emocją, reakcją głęboko zakorzenioną w naszych organizmach, towarzyszy ludziom od początku ich historii, w toku ewolucji mogły Zmieniać się jednie obiekty, na które reagujemy lekiem, choć i te w niektórych przypadkach nie uległy zmianie.

Jeśli miałeś sen o lęku lub zdarza się podczas snu odczuwasz lęk, bardzo ważne jest uświadomienie sobie czego w tym śnie boisz się naprawdę? Czy boisz się o siebie, swoje życie lub zdrowie? Jeśli tak, oznacza to, że mogłaś/mogłeś w ostatnim czasie dużą uwagę przywiązywać do swojego Ciała i zdrowia lub jesteś osobą hipochondryczną, skłonną wmawiać sobie różnego rodzaju choroby.

Jeśli boisz się o bliskich, męża/żonę, dzieci, przyjaciół być może jest to odzwierciedleniem Twoich obaw przed utratą dobrych kontaktów z nimi. Dotyczy to szczególnie osób, dla których relacje z innymi są najważniejszą częścią codziennego życia.

W snach można też odczuwać Lęki przed nie do końca realistycznymi zjawiskami, przedmiotami lub ludźmi. Jeśli po takim śnie budzisz się, a uczucie lęku nadal Ci towarzyszy, może to oznaczać, że Twoje ego broni się przed utratą swojej odrębności. Zdarza się tu często u osób, które ostatnio przeżyły załamanie samooceny lub pewności siebie.

Oceń sen

Białe zęby

Białe zęby we śnie znaczenie | Sennik Online

Według

sennika online Białe zęby we śnie

to oznaka zdrowia i dobrej kondycji. Jeśli miałeś

sen o białych zębach

to w najbliższym czasie będziesz się cieszyć energią i siłą aby realizować swoje plany.

Oceń sen

Biwak

Biwak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o biwaku mówi, że tęsknisz za wolnością.

Oceń sen

Brać ślub

Brać ślub we śnie znaczenie | Sennik Online

Badania dowodzą, że Dzień ślubu jest najbardziej stresującym wydarzeniem w naszym życiu. Z jednej strony to dziwne – wszyscy przecież tego dnia wydają się być szczęśliwi, z drugiej jednak strony podejmowana oficjalnie tego dnia decyzja jest jedną z najważniejszych w naszym życiu i może w olbrzymim stopniu zaważyć na naszych dalszych losach. Nic więc dziwnego, że to unikalne wydarzenie pojawia się często w snach.

Jeśli jesteś osobą, która znalazła już swoją drugą połówkę, ale nie podjęliście jeszcze decyzji o wspólnym życiu, sen o ślubie jest projekcją pragnienia poślubienia drogiej Ci osoby. Czas zacząć poważniej myśleć nad związaniem się z Twoim partnerem/ partnerką na całe życie. Pamiętaj jednak, by nie podejmować tej decyzji w oparciu tylko o sny! Decyzja o ślubie musi być najbardziej racjonalną decyzją w naszym życiu i wbrew pozorom musi być pozbawiona wszelkich emocji. Nie lekceważ jednak tych snów – to one pokazują czego tak naprawdę pragniesz i o czym w skrytości ducha ostatnimi czasy myślisz.

Jeśli jesteś osobą od dłuższego czasu samotną, sen o ślubie symbolizuje Twój wewnętrzny dramat jakim jest owa samotność. Osoby bez partnera śniące o ślubie nie chcą zazwyczaj przyznać, że Samotność im przeszkadza, że jest dla nich dużym problemem. Prawdopodobnie jest tak również z Tobą. Sny o ślubie lub weselu są wypieranymi przez Twoją podświadomość pragnieniami posiadania bratniej duszy. Nie ma w tym nic ani złego, ani dziwnego – nikt nie jest samotną wyspą, każdy potrzebuje w swoim życiu oparcia jakim jest druga osoba. Nie ignoruj tych znaków jakim są Twoje sny i podejmij poważne kroki w celu zmiany istniejącego stanu rzeczy – Czas podjąć aktywne kroki ku poznaniu nowych osób i utrzymania dobrych stosunków ze starymi znajomymi.

Jeśli jesteś osobą zamężną, u której raz na jakiś Czas pojawiają się sny o ślubie lub weselu oznaczają one niezadowolenie z dotychczasowego pożycia małżeńskiego. Czy ostatnimi czasy zdarza Ci się często kłócić z mężem? Czy Wasze pożycie seksualne nie jest takie jakiego byś sobie życzyła? Czy istniejąca miedzy Wami więź zaczyna się rozluźniać i zanikać? Jeśli tak owe sny symbolizują Twoje ukryte wołanie o rozwiązanie tej sytuacji. Pamiętaj, że badania psychologiczne dowodzą, iż najlepszym sposobem rozwiązywania jakichkolwiek problemów małżeńskich jest dialog – spokojna Rozmowa gdzie każdy z partnerów słucha uważnie drugiego starając się zrozumieć jego potrzeby i obawy. Spróbuj do takie rozmowy doprowadzić i zakończyć ją z pozytywnym skutkiem a sny o ślubie powinny się skończyć.

Oceń sen

Być zakłopotanym

Być zakłopotanym we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś zakłopotany to być może masz problem z dopasowaniem się do otoczenia. Często osoby, które zmieniają pracę lub środowisko, albo znajdują się w nowych dla siebie okolicznościach nie czują się do końca pewnie co objawia się potem w ich snach.

Oceń sen

Bawić się

Bawić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Zabawa we śnie jest powiązana z wspomnieniami o zabawie w dzieciństwie. Zabawa jest jedną z najważniejszych czynności w okresie dzieciństwa, wpływającą na późniejsze zdolności manualne, inteligencję oraz wybór zawodu. Jeśli jesteś osobą dorosłą i śni Ci się że bawisz się sam, zwróć uwagę na rodzaj zabawy – może oznaczać ukryte aspiracje w rozwoju zawodowym i niezadowolenie z dotychczasowej kariery. Sen o zabawie jest często projekcjami naszych marzeń z dzieciństwa, których nie mieliśmy odwagi spełnić w późniejszym życiu.

Jeśli natomiast śni Ci się Zabawa z wieloma osobami lub dziećmi, których być może nie znasz w rzeczywistości, ale które we śnie wydają Ci się bardzo bliskimi osobami, może to oznaczać poczucie alienacji i wyobcowania w życiu codziennym. Zastanów się czy ostatnimi czasy nie czułeś się wyjątkowo samotny – sny o zabawie mogą być wyrazem chęci posiadania kogoś bliskiego, z kim można by spędzać wolny czas.

Oceń sen