Banan

Banan we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o bananie to zapowiedź sukcesów i pomyślności w dziedzinach, które w danym momencie zajmują szczególnie miejsce w twoim życiu. Banan zapowiada sukces i zadowolenie, które będzie ci towarzyszyć w najbliższym okresie. Sprawy, których się podejmiesz będą niespodziewanie pomyślnie się układać. Jeśli śniąca osoba jest w trakcie negocjacji lub rozwiązywania sprawy urzędowej czy sporu, to może spodziewać się pomyślnego dla siebie rozwiązania.

Banan obrany

– to może być ostrzeżenie przed tym, że możesz zostać „obrany ze skóry” a twoje sekrety lub wstydliwe sprawy mogą zostać wyciągnięte na światło dzienne. Uważaj, żeby tajemnice, które chcesz zachować tylko dla siebie, nie zostały odkryte ponieważ może ci to sprawić przykrość. Wyjawienie twoich sekretów nie przysporzy ci poważnych problemów, które mogły by komplikować życie. Jednak może się okazać, że sam będziesz przeżywać sytuację, kiedy świat dowiaduje się o tobie rzeczy, które chciałeś zataić, możesz się czuć niekomfortowo i nieswojo

Jeść banana

– banan jest symbolem erotycznym dlatego jeśli kobiecie śni się, że je banana to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca banana, to może tęsknisz za odmianą w życiu erotycznym

Oceń sen

Biały pies

Biały pies we śnie znaczenie | Sennik Online

Biały Pies we śnie zapowiada, że to czeka cię dużo szczęścia rodzinnego, radości z bycia z bliskimi – być może nawet Podróż w gronie rodzinnym.

Oceń sen

Blond włosy

Blond włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się, że masz Blond włosy to być może potrzebujesz trochę spokoju i balansu w obecnym życiu.

Oceń sen

Brunet

Brunet we śnie znaczenie | Sennik Online

Brunet mężczyzna we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o Brunet może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Mężczyzna, w którego śnie pojawia się powinien byc ostrożny w kwestiach finansowych i zawodowych bowiem Brunet we śnie oże zapowiadac straty materialne lub nawet bankructwo.

Oceń sen

Były chłopak

Były chłopak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o byłym chłopaku często robi na śniącej o nim osobie silne wrażenie, budzi dawne uczucia i pozostaje na długo w pamięci. Nic dziwnego, ponieważ sen o byłym chłopaku to nie tylko duża dawka emocji ale również przesłanie dla śniącej o nim kobiety. Według sennika online sen o byłym chłopaku ma duże znaczenie symboliczne i można go odczytać na kilka sposobów. Silna symbolika snów o byłym chłopaku wynika z tego, iż jest to osoba, przed którą otwieramy Serce i duszę i przez to ma Ona duży wpływ na uwolnienie naszych najbardziej skrytych emocji i myśli, z których czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Często senniki utożsamiają sen o byłym chłopaku z silną więzią łączącą was w przeszłości. Według sennika online Były chłopak we śnie może odzwierciedlać Twoją ukrytą tęsknotę i potrzebę jego bliskości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym Twój Były chłopak Cię przytula, całuje lub w inny sposób okazuje uczucia możesz się spodziewać, że on nadal myśli o Tobie i darzy Cię sentymentem. Wiele senników mówi, że niespodziewany sen o byłym chłopaku, z którym nie jesteś już od dawna może oznaczać, że Wasze myśli i uczucia się krzyżują się w tym momencie.

Jeśli we śnie widzisz byłego chłopaka z inną kobietą to może to oznaczać, że jego uczucia są skierowane ku innej osobie. Jeśli widzisz we śnie byłego chłopaka odwróconego plecami lub nie możesz rozpoznać jego twarzy to spodziewaj się, że jego uczucia do Ciebie są raczej chłodne.

Według sennika online sen o byłym chłopaku często niesie ze sobą przesłanie co do jego roli w Twoim życiu. W szczególności dotyczy to snów, w których pojawiają się inne wyraziste symbole. Jeśli symboliczny sen o byłym chłopaku przytrafił Ci się kiedy juz nie wspominasz związku z nim lub Były chłopak przestał dla Ciebie być ważną osobą to warto przeanalizować głębiej taki sen. Często w naszym życiu pojawiają się osoby, które maja do spełnienia pewną misję względem nas. Może to być doświadczenie życiowe, które przydaje sie w przyszłości, czegoś nas uczą lub uświadamiają nam pewne rzeczy, których o sobie nie wiemy. Im bliższa jest nam ta osoba tym ważniejszą rolę ma do spełnienia w naszym życiu. Dlatego według sennika online bardzo ważny jest kontekst snu o byłym chłopaku ponieważ może on wiele powiedzieć o jego roli w naszym życiu. Sen, który pokazuje byłego chłopaka w roli opiekuńczej lub w jako osobę, która nas odrzuca czy ignoruje, ma na celu pokazanie nam w jaki sposób same siebie traktujemy. Jeśli kobieta sama ignoruje swoje uczucia bądź nie dba o swoje dobro to często pojawia się w jej śnie mężczyzna, który jej to pokazuje poprzez własne działania. Na szczęście działa to również w drugą stronę. Kochający i opiekuńczy mężczyzna we śnie przypomina kobiecie o jej wartości i o tym, ze zasługuje na miłość, szacunek i uznanie. Nie tylko postawa byłego chłopaka we śnie jest istotnym elementem interpretacji. Według sennika online aby lepiej zrozumieć co oznaczał sen o byłym chłopaku warto również zwrócić uwagę na kolory, rośliny, zwierzęta, inne osoby czy przedmioty towarzyszące mu we śnie.

Oceń sen

Biała koszula

Biała koszula we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o białej koszuli zapowiada, że czeka Cię korzystny okres na zmiany i rozpoczynanie nowych projektów.

Oceń sen

Biedny

Biedny we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Biedak

Oceń sen

Błękitna suknia

Błękitna suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że nosisz błękitną suknię spodziewaj się platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku. Błękitna suknia we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz błękitną suknię zapowiada niespełnioną miłosć i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak „happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku, którego nie potrafisz zakończyć. Nie mogąc podjać wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o błękitnej sukni może być też zbyt nieśmiała i delikatna, aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Błękitna suknia we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spłenią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w błękitnej sukni może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią lub głębszym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z błękitnej sukni to znak, że platoniczne uczucie, którym darzy tę kobietę nie ma przyszłości i może przynieśc rozczarowanie.

Oceń sen

Być napadniętym

Być napadniętym we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o byciu napadniętym przestrzega przed niepowodzeniami w interesach wynikającymi ze złego doboru wspólników. Jeśli śniło Ci się, że zastałeś napadnięty to być może angażujesz się w pewne przedsięwzięcia z osobami, które mają wobec Ciebie nieczyste intencje.

Oceń sen

Białe lilie

Białe lilie we śnie znaczenie | Sennik Online

Białe Lilie we śnie mogą wróżyć małżeństwo.

Oceń sen