Biała mąka

Biała mąka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o białej mące zapowiada, że czekają Cię zmiany w życiu zawodowym – być może zmienisz pracę.

Oceń sen

Biedronka

Biedronka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o biedronce to bardzo dobry Znak – w najbliższym czasie będzie Ci towarzyszyć szczęście.

Oceń sen

Błękitny kolor

Błękitny kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor błękitny we śnie symbolizuje Niebo i wodę, duchowość i mistyczność. Sen o błękitnej tonacji nawiązuje do bliskich związków z Bogami, duchowości i emocjonalności. Osoby, które we śnie widzą siebie w błękitnym otoczeniu często charakteryzują się czystością charakteru, delikatnością, mają dobre intencje wobec innych. Ich domeną jest silnie rozwinięta intuicja i empatia. Sen w którym widzisz siebie w błękicie może świadczyć o trudności z wyrażeniem emocji lub własnego zdania. Być może jest coś co chcesz wyrazić ale brak Ci odwagi aby to powiedzieć. W podobny sposób można interpretować sny o innych osobach pojawiających się w błękitnym otoczeniu – jeśli śni Ci się, ktoś kogo znasz w błękitnym stroju, może to być znak, że osoba ta, ma Ci coś do powiedzenia ale ma problem z wyrażeniem tego. Kolor niebieski we śnie może też być wskazówka aby w trudnych sytuacjach kierować się intuicją.

Oceń sen

Być nieszczęśliwym

Być nieszczęśliwym we śnie znaczenie | Sennik Online

Nieszczęście we śnie może ukazywać się w różnych postaciach, między innymi w tragicznych, nagłych wydarzeniach jak własna śmierć, czy też nieoczekiwany wypadek. Sen o nieszczęściu zazwyczaj jest wyparciem przeżywanego na co Dzień lęku, który pojawia się albo na skutek problemów, albo jest przeżywany przez osobę z niewiadomych przyczyn. Nieszczęścia pojawiające się w snach może też być odzwierciedleniem przeżytej w przeszłości traumy, która wywołuje Lęki na poziomie podświadomym.

Nieszczęście we śnie może też być projekcją obaw związanych z przyszłością. Dotyczy to szczególnie osób zamkniętych w sobie oraz charakteryzujących się brakiem poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jesteś osobą bojącą się tego jak będzie wyglądała Twoja przyszłość, sny w których zdarzają się nieszczęścia są wyparciem właśnie tych obaw.

Sen o nieszczęściu może przytrafić się również tym, którym ostatnio wydarzyło się coś, co spowodowało duże cierpienie. Może to być rozstanie z partnerem lub partnerką, ciężka choroba, upokorzenie itp. W tym przypadku sny o nieszczęściu są konsekwencją codziennych rozmyślań o tym, co się wydarzyło, wyraża też brak akceptacji tego, co dzieje się w życiu danej osoby.

Oceń sen

Białe myszy

Białe myszy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online

mówi, że

biała Mysz we śnie

ostrzega przed fałszywymi osobami w pracy.

Białe Myszy we śnie

mogą symbolizować współpracowników, którzy na pozór sprawiają wrażenie przychylnych nam osób jednak w kryzysowej sytuacji odwrócą sie od nas bez wahania.

Według sennika online sen o białych myszach

może odnosić sie do plotkarzy, spiskowców, osób, które czekają na to aby przejąć stanowisko śniącej osoby.

Sennik online

przestrzega przed tym aby nie dać się zwieść pozorom i fałszywym pochlebstwom.

Inną interpretacją

snu o białych myszach

jest symbolika osoby skromnej ale silnej, która dzięki swojemu usposobieniu jest w stanie przetrwać największe zawirowania życiowe.

Oceń sen

Bigamia

Bigamia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o bigamii mówi aby wystrzegać się zdrady.

Oceń sen

Brać lekarstwo

Brać lekarstwo we śnie znaczenie | Sennik Online

Lekarstwo we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lekarstwo a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia.

Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna.

Oceń sen

Być w sądzie

Być w sądzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Osoba, która śniła o tym, że jest widzem lub świadkiem w sądzie może się spodziewać, że zostanie wplątana w proces dochodzenia sprawiedliwości. Może być Ona stroną zaangażowaną jako świadek w spór.

Oceń sen

Baranek

Baranek we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz: Baran

Oceń sen

Biblia

Biblia we śnie znaczenie | Sennik Online

Biblia we śnie mówi aby wystrzegać się złego postępowania.

Czytanie Biblii świadczy o poszukiwaniu wsparcia i porady w trudnym dla śniącego okresie życia.

Oceń sen