Babcia

Babcia we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o babci świadczy o tym, że wracają jakieś sprawy z przeszłości. Mogą to być różnego rodzaju niedokończone kiedyś, a wymagające załatwienia formalności, konflikty, które zrodziły się dawno, a teraz przyszedł odpowiedni Czas by zawrzeć rozejm lub innego rodzaju wydarzenia, których źródła lub przyczyn należy doszukiwać się w raczej odległej przeszłości. Rzecz może dotyczyć zarówno spraw rodzinnych jak i związanych z życiem zawodowym.

Sennik online mówi, że Babcia we śnie zapowiada, iż może pojawić się coś, o czym dawno zapomnieliśmy, lub w ogóle nie wiedzieliśmy nawet o istnieniu danej sprawy ponieważ miała miejsce zanim my pojawiliśmy się na świecie. Sen o babci wskazuje, że właśnie teraz pojawia się doskonały moment by tego rodzaju sprawy uregulować i uporządkować. Wiele senników uważa, że Babcia to symbol opiekunki, kogoś kto troszczy się o dobro potomstwa, dlatego gdy o niej śnimy może być to również zwiastunem narodzin w rodzinie.

Jeśli śnimy o własnej babci to zawsze dobra wróżba, nawet gdy niespecjalnie ją lubimy lub lubiliśmy- jeśli już odeszła. To znak, że mamy zapewnioną opiekę. Być może nie jesteśmy tego świadomi, ale dobre duchy nad nami czuwają i nie dadzą zrobić nam krzywdy.