Buty

Buty we śnie znaczenie | Sennik Online

Buty śnią się osobom, które nie lubią w swoim życiu stałości, które nieustannie chcą zmieniać coś swoim otoczeniu. W takich przypadkach sen o butach jest odzwierciedleniem chęci zmian zarówno we własnym życiu jak i w osobowości czy temperamencie najbliższych tym ludziom osób.

Sny o butach mogą też być przejawem kompleksu Jonasza. Pojawia się on u ludzi próbujących uciec od własnego, życiowego powołania, bądź też boją się podjęcia nowych ról np. małżonka, rodzica, partnera, bądź przed koniecznością rozwiązania problemów partnerskich itp. Sen o butach pojawiający się u takich osób jest próbą wyparcia wymienionych lęków i obaw. Jeśli takie sny pojawiają się często należy zrewidować swoje postrzeganie siebie w roli partnera/partnerki, rodzica itp. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy zarówno z samoakceptacją jak i problemy w relacjach z bliskimi osobami.

Zobacz też inne sny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>