Całować byłego chłopaka

Całować byłego chłopaka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przydarzył Ci się sen, w którym całujesz byłego chłopaka, może być to zapowiedź zażegnania kryzysu. On myśli o Tobie i zastanawia się czy byłoby możliwe żebyście do siebie wrócili. Mogą być to jednak tylko przejściowe chwile słabości.

Oceń sen

Chata

Chata we śnie znaczenie | Sennik Online

Chata we śnie zapowiada, że przed Tobą okres pełen spokoju. Jeśli przytrafił Ci się sen o chacie to spodziewaj się, że będzie Cię otaczać Ciepło bliskich i poczucie bezpieczeństwa.

Oceń sen

Chodzić we mgle

Chodzić we mgle we śnie znaczenie | Sennik Online

Mgła we śnie ukazuje niejasności i wątpliwości trapiące człowieka. Jeśli śni się Tobie scena, w której przedzierasz się przez gęstą mgłę, może to oznaczać, ze na co Dzień walczysz z wątpliwościami dotyczącymi różnych spraw życia osobistego. Mogą one dotyczyć związku, który z dnia na Dzień jest dla Ciebie coraz mniej satysfakcjonujący lub dotyczyć relacji z najbliższymi osobami (szczególnie z rodziną), które nie są dla Ciebie do końca jasne. Mogą być też odwołaniem się do ostatnio przeżytych sytuacji, których byłeś uczestnikiem, a których do końca nie rozumiesz.

Mgła we śnie oznacza również wewnętrznie przeżywany mrok – może śnić się osobom znajdującym się aktualnie w depresji, które niechętnie podejmują jakiekolwiek codzienne czynności. W takim przypadku, jeśli sen o mgle się powtarza a przygaszony nastrój trwa kilka tygodni należy bezzwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc.

Oceń sen

Chusta

Chusta we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Chustka

Oceń sen

Cudzołóstwo

Cudzołóstwo we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o cudzołóstwie ostrzega przed zaangażowaniem emocjonalnym z osobą, która jest już kimś związana. Taki układ nie przyniesie niczego dobrego poza żalem i łzami.

Oceń sen

Czekać na kogoś

Czekać na kogoś we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym czekasz na kogoś zapowiada dopełnienie się pewnej sytuacji. Jeśli jesteś osobą niespełnioną w miłości a śniło Ci się, że czekasz na kogoś to bardzo prawdopodobne, że spotkasz osobę, którą obdarzysz ogromnym uczuciem.

Oceń sen

Czuć zimno

Czuć zimno we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawia się poczucie marznięcia są domeną kobiet, które charakteryzuje brak poczucia miłości i bezpieczeństwa w związku. Jest to tak zwane zjawisko emocjonalnego chłodu – brak ciepłych uczuć i codziennych czynności wzmacniających siłę związku powoduje, że u niektórych kobiet mogą pojawiać się sny, w których marzną. Jak łatwo się domyślić wyrażają one chęć bycia blisko kogoś, kto zapewni opiekę i wleje choć trochę emocjonalnego ciepła w życie takiej osoby.

Oceń sen

Casting

Casting we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o castingu w przypadku kobiety sporo mówi o jej podejściu do swojego Ciała i relacjach z otoczeniem. Jeśli śniło Ci się, że bierzesz udział w castingu to bardzo prawdopodobnie, że czujesz się ciągle oceniana a Aprobata otoczenia jest Ci potrzebna do zaakceptowania siebie. Casting we śnie wyraża także jak dużą wagę przywiązujesz do prezencji i przekonanie, że dobry wygląd jest niezbędny do tego aby zostać uznanym przez innych. Stąd w Twoim życiu może pojawić się presja aby zawsze dobrze wyglądać, zachowywać się zgodnie z pewnymi regułami i aby spełniać oczekiwania innych odsuwając na bok swoje własne potrzeby.

Oceń sen

Chińska porcelana

Chińska porcelana we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Chińska porcelana to spodziewaj się, że nagle odkryjesz w sobie zamiłowanie do pięknych przedmiotów, poczujesz pokusę aby otaczać się ładnymi rzeczami i przebywać w wysmakowanym otoczeniu.

Oceń sen