Cerkiew

Cerkiew we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Cerkiew to prawdopodobnie zawrzesz przytłaczającą dla Ciebie znajomość. Twój nowy przyjaciel będzie zamęczać Cię swoimi problemami.

Oceń sen

Chodzić boso

Chodzić boso we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że chodzisz boso to najwyższy Czas zacząć twardo stąpać po ziemi. Sen o chodzeniu boso to przestroga przed bujaniem w chmurach i snuciem nierealnych planów, które mogą doprowadzić Cię do trudnej sytuacji.

Oceń sen

Chór

Chór we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen, w którym widziałeś lub słyszałeś Chór to spodziewaj się, że czeka cię piękne przeżycie, napełni Cię pogoda ducha i radość.

Oceń sen

Ciężary

Ciężary we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Ciężar

Oceń sen

Czarne buty

Czarne buty we śnie znaczenie | Sennik Online

Czarne Buty we śnie przestrzegają przed nadmiernym wysiłkiem. Jeśli śniły Ci się czarne Buty to postaraj się mniej pracować i mniej się przemęczać.

Oceń sen

Czarować

Czarować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o czarach są odzwierciedleniem wiary w moc sprawczą i inicjatywy śniącego. Osoby, które widzą siebie we śnie jako czarodzieja często osiągają sukcesy dzięki własnym staraniom i pracy. Jeśli przytrafił Ci się sen o czarach to spodziewaj się dobrej passy, los będzie sprzyjał realizacji Twoich zamierzeń. Sen o czarach to dobra wróżba dla rozpoczynających nowe przedsięwzięcia. Jeśli widziałeś we śnie siebie jako czarodzieja to spodziewaj się przypływu energii i inwencji twórczej. Jeśli śniło ci się, ze obserwujesz czarodzieja to znak, ze za dużo myślisz i analizujesz zamiast działać.

Oceń sen

Czołg

Czołg we śnie znaczenie | Sennik Online

Czołg we śnie zapowiada Czas rozwoju, zmian na lepsze i przemian w życiu. Jeśli myślisz o zmianie pracy lub zrobieniu czegoś co wiążę się z podjęciem ryzyka to warto to zrobić. Czołg we śnie symbolizuje maszynę, która posuwa się do przodu nie bacząc na przeszkody i Ty też możesz działać jak Czołg w swoich dążenia do celu.

Oceń sen

Całować dzieci

Całować dzieci we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że całujesz dzieci to spodziewaj się, że w najbliższym czasie Twoi bliscy będą potrzebować się Twojego zainteresowania i uwagi.

Oceń sen

Chemik

Chemik we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o chemiku to genialny znak, dla wszystkich tych, którzy lubią podejmować ryzykowne działania. Według sennika online san, w którym widzisz siebie jako chemika zapowiada szczęście w pokerowych zagraniach.

Oceń sen

Chomik

Chomik we śnie znaczenie | Sennik Online

Chomik we śnie zapowiada, że niedługo usłyszysz miłe rzeczy na swój temat.

Oceń sen