Całować stopy

Całować stopy we śnie znaczenie | Sennik Online

Całowanie stóp we śnie zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych. Jeśli śniło Ci się, że Twoje stopy są całowane to oczekuj, że wszelkie decyzje finansowe podjęte przez Ciebie będą bardzo korzystne. Warto będzie inwestować czy zakładać lokaty. Jeśli śniło Ci się, że to Ty całujesz cudze stopy to prawdopodobnie dasz komuś dobrą radę, dzięki której ta osoba się wzbogaci.

Oceń sen

Chichot

Chichot we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym chichoczesz zapowiada, że czeka Cię dobra Zabawa i sukcesy towarzyskie

Oceń sen

Chorągiew

Chorągiew we śnie znaczenie | Sennik Online

Chorągiew we śnie symbolizuje romantyczną i spontaniczna osobę, w która przeżyjesz płomienny romans. Sen o chorągwi mówi, że poza chwilami uniesień ta osoba, nie wiele wniesie do Twojego życia, zabraknie wspólnych elementów, na których moglibyście zbudować przyszłość.

Oceń sen

Ciasne ubranie

Ciasne ubranie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ciasnym ubraniu zapowiada że znajdziesz się w towarzystwie, w którym nie będziesz sie czuć komfortowo. Jednak ze względu na pewne zobowiązania lub okoliczności będziesz musiał spędzać z tymi osobami sporo czasu.

Oceń sen

Cukiernica

Cukiernica we śnie znaczenie | Sennik Online

Cukiernica we śnie zapowiada, że będziesz cieszyć się dobrą formą psychiczną i fizyczną w najbliższych dniach. Dzięki temu będziesz mieć energię aby stawić czoła trudnym sprawom.

Oceń sen

Czarnowłosy mężczyzna

Czarnowłosy mężczyzna we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Brunet

lub

Mężczyzna o czarnych włosach

Oceń sen

Czereśnie

Czereśnie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o czereśniach zwraca uwagę na zdrowie – możesz mieć przejściowe kłopoty z odpornością.

Oceń sen

Czworokąt

Czworokąt we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o czworokącie zapowiada skomplikowane sytuacje, w które będzie uwikłanych sporo osób z Twojego otoczenia. Symbol czworokąta we śnie odzwierciedla wzajemne zależności i układy, które trudno zmienić i przez które będziesz borykać sie z trudnymi tematami.

Oceń sen

Celnik

Celnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się celnik? Uważaj na to co mówisz i robisz. Sen o celniku mówi, że utrzymanie tajemnicy i zachowanie ostrożności może uchronić Cie od problemów.

Oceń sen

Chleb

Chleb we śnie znaczenie | Sennik Online

Chleb we śnie zapowiada, że za Twoje osiągnięcia i wysiłek czekają Cię wyrazy uznania, pochwały a może nawet nagroda. Chleb uosabia z jednej strony pracę i wytrwałość jakie trzeba włożyć aby upiec bochen chleba, ale z drugiej strony praca ta daje Owoce i zadowolenie.

Jeść chleb

– Jeśli śni Ci się, że jesz chleb to długo będziesz się cieszyć wynikami swojej ciężkiej pracy.

Świeży chleb

– Jeśli śni Ci się świeży, pachnący chleb to znaczy, że sukcesy przyjdą Ci łatwo.

Czerstwy chleb

– Jeśli śni Ci się czerstwy, nieświeży chleb to spodziewaj się, że Twoje wysiłki pójdą na marne. Nawet pomimo usilnych starań nie uda Ci się zrealizować zamierzeń.

Ciemny chleb

– Jeśli śni Ci się ciemny, pełnoziarnisty chleb to znak, że na swoje sukcesy będziesz musiał ciężko pracować.

Karmić chlebem / Dzielić się chlebem

– Sen, w którym karmisz chlebem innych ludzi lub zwierzęta zapowiada, że inni również będą korzystać z Twojej pracy. Dzielenie się z innymi sprawi Ci satysfakcję i radość, zwłaszcza, że otrzymasz wyrazy wdzięczności.

Oceń sen