Cebula

Cebula we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o cebuli zapowiada problemy finansowe. Cebula we śnie ostrzega, że nieprzemyślane decyzje mogą osłabić Twoją kondycję finansową.

Oceń sen

Chiński mur

Chiński mur we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli widziałeś we śnie Chiński mur to spodziewaj się poważnych przeszkód na drodze w realizacji bardzo ważnej dla Ciebie sprawy.

Oceń sen

Choroba

Choroba we śnie znaczenie | Sennik Online

Choroba we śnie jest jednym z symboli, które mają bardzo dosłowny charakter. Często bywa, że sen o chorobie jest jej zapowiedzią lub ostrzeżeniem przed nią, może odzwierciedlać osłabienie organizmu. Sen o chorobie może być też ostrzeżeniem przed poważną chorobą, która jeszcze się nie ujawniła.

Jeśli śni ci się, że chorujesz lub ktoś bliski ci jest chory to warto obserwować swoje samopoczucie i uważać na zdrowie.

Oceń sen

Ciekawość

Ciekawość we śnie znaczenie | Sennik Online

Ciekawość we śnie zapowiada, że przez długie lata będziesz się cieszyć świetna kondycja umysłowa, dobrą pamięcią.

Oceń sen

Cyrk

Cyrk we śnie znaczenie | Sennik Online

Cyrk we śnie zapowiada turbulencje na płaszczyźnie emocjonalne. W Twoim życiu może pojawić się osoba, która sporo namiesza.

Oceń sen

Czarny kot

Czarny kot we śnie znaczenie | Sennik Online

Czarny kot we śnie symbolizuje silną energię żeńską, sex i moc. Czarny kot we śnie mężczyzny to zwiastun znajomości z luksusową i piękną kobietą, która będzie nad nim mieć władzę. Kobieta, która widzi we śnie czarnego kota będzie manipulować otaczającymi ją mężczyznami wykorzystując swój seksapil i inteligencję.

Oceń sen

Czerwona sukienka

Czerwona sukienka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o czerwonej sukience nawiązuje do namiętności, miłości i skrajnych uczuć. Kobieta, której śni się, że nosi czerwoną sukienkę emanuje seksapilem, energią i temperamentem przyciągając zainteresowanie mężczyzn. Sen, w którym pojawia się motyw czerwonej sukienki zapowiada okres korzystny dla miłości, romansów i nawiązywania nowych związków. Dlatego też, sen w którym nosisz czerwoną sukienkę może być zwiastunem nie tylko namiętnego romansu ale również wielkiej miłości.

Oceń sen

Czyścić zęby

Czyścić zęby we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Myć zęby

Oceń sen

Centrum handlowe

Centrum handlowe we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o Centrum handlowym to zapowiedź sukcesów w realizacji planów i benefity finansowe. Centrum handlowe we śnie symbolizuje otaczające Cię interesy, zależności i relacje które będą sprzyjać Twoim planom i dążeniu w osiąganiu celów.

Oceń sen

Chodzić

Chodzić we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online chodzenie we śnie symbolizuje rozwój i posuwanie się do przodu. Jeśli śniło Ci się, że idziesz w wyznaczonym kierunku to znaczy, że przybliżasz się do swojego celu, sprawy toczą się po Twojej myśli.

Oceń sen