Deszcz

Deszcz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o deszcze zwiastuje oczyszczenie. Jeśli czujesz się przytłoczony problemami to spodziewaj się, że już niedługo poczujesz ulgę związaną z ich odejściem. Nie będziesz tracić energii na rozwiązywanie trudnych spraw ponieważ wszystko samo się wyjaśni.

Sen, w którym stoisz w deszczu uspokaja, że jesteś pod opieką wyższej siły i nic złego nie może Ci się przydarzyć. Deszcz we śnie zwiastuje boskie oczyszczenie.

Deszcze śniący się młodym kobietom może zwiastować, zajście w ciążę.

Oceń sen

Dotyk dłoni

Dotyk dłoni we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Oceń sen

Dzienniczek

Dzienniczek we śnie znaczenie | Sennik Online

Dzienniczek we śnie zapowiada, że dostaniesz bardzo dobrą wiadomość.

Oceń sen

Dłuto

Dłuto we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o dłucie to czeka Cię ciężka praca, której efekty mogą być marne.

Oceń sen

Drzwi

Drzwi we śnie znaczenie | Sennik Online

Drzwi we śnie symbolizują zmianę, przejście z jednego etapu do drugiego. Sen o drzwiach to zamykanie starych spraw i otwieranie nowych. Drzwi we śnie mogą oznaczać duchową zmianę, ale też mogą się wiązać się ze zmianą w realnym życiu, która poniekąd wymusza na nas zmianę wewnętrzną, spojrzenie w inny sposób na życie, pogodzenie się z niektórymi faktami, nowe podejście do starych spraw. Drzwi często śnią się osobom, które czaka Zmiana – rozstanie lub Wejście w nowy związek, Zmiana pracy lub miejsca zamieszkania.

Oceń sen

Dziurawe rajstopy

Dziurawe rajstopy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się dziurawe rajstopy spodziewaj się, że wskutek niedbalstwa i braku ambicji nie odniesiesz sukcesu na polu zawodowym.

Oceń sen

Dawać rady

Dawać rady we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś Rady to może to oznaczać, że jesteś osobą, która przejmuje się problemami innych ale również ma skłonności do narzucania swojego zdania i poczucie, że wie lepiej.

Oceń sen

Donica

Donica we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Donica to ktoś bliski może poprosić Cię o pożyczkę.

Oceń sen

Dyplom

Dyplom we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dyplomie wyjawia nasze poczucie presji i oczekiwań otoczenia. Jeśli śnił Ci się Dyplom to bądź ostrożny w podejmowaniu wyzwań – nie bierz za wiele na swoje barki ponieważ możesz być rozczarowany jeśli się nie sprawdzisz.

Oceń sen

Dezynfekcja

Dezynfekcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dezynfekcji odzwierciedla naszą chęć zapomnienia o przykrych doświadczeniach. Przyjrzyj się dokładnie dezynfekcji w swoim śnie – kiedy, co lub kto i w jakich okolicznościach jest dezynfekowany. Może okazać się, że jeśli Dezynfekcja we śnie dotyczy osoby z Twojego otoczenia to być może masz jakieś przykre wspomnienia dotyczące tej osoby. Być może też, że sam chcesz pozbyć się negatywnych emocji, które nagromadziły się w Twojej duszy przez lata i masz potrzebę oczyszczenia aby zacząć wszystko od nowa.

Oceń sen