Dezynfekować

Dezynfekować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dezynfekcji odzwierciedla naszą chęć zapomnienia o przykrych doświadczeniach. Przyjrzyj się dokładnie dezynfekcji w swoim śnie – kiedy, co lub kto i w jakich okolicznościach jest dezynfekowany. Może okazać się, że jeśli Dezynfekcja we śnie dotyczy osoby z Twojego otoczenia to być może masz jakieś przykre wspomnienia dotyczące tej osoby. Być może też, że sam chcesz pozbyć się negatywnych emocji, które nagromadziły się w Twojej duszy przez lata i masz potrzebę oczyszczenia aby zacząć wszystko od nowa.

Oceń sen

Dotykać obcą osobę

Dotykać obcą osobę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Oceń sen

Dzień

Dzień we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym widzisz jasne światło dzienne zapowiada wszelkie powodzenie – Radość i dostatek. Ty i Twoi bliscy będziecie się cieszyć doskonałym zdrowiem i wspaniałą witalnością.

Oceń sen

Daktyl

Daktyl we śnie znaczenie | Sennik Online

Daktyl we śnie to bogactwo i dostatek. Jeśli śni ci się, że jesz daktyle to w niedługim czasie poprawi się Twoja sytuacja majątkowa. Jeśli śni Ci się, że ktoś karmi cię daktylami możesz oczekiwać prezentu.

Oceń sen

Doberman

Doberman we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dobermanie przestrzega przed zagrożeniem ze strony osoby o większych wpływach i władzy niż nasze. Strzeż się ludzi, którzy nie zawahają się użyć swojej mocy aby Ci zaszkodzić.

Oceń sen

Duchowny

Duchowny we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Ksiądz

Oceń sen

Dzwon

Dzwon we śnie znaczenie | Sennik Online

Dzwon we śnie zwiastuje, że w niedługim czasie wydarzy się coś, co na trwałe zmieni Twoje życie.

Oceń sen

Delfin

Delfin we śnie znaczenie | Sennik Online

Delfin we śnie to symbol łagodności i dobroci ale także miłości i namiętności. Sen o delfinie często przytrafia się osobom szczęśliwie zakochanym, będących w stanie poczucia szczęścia i błogości.

Obserwować płynącego delfina

– jeśli we śnie obserwujesz pływającego delfina spodziewaj się nachodzącego szczęścia. W najbliższym czasie czekają Cię radosne wydarzenia, powodzenie, będziesz spotykać dobrych i pozytywnie nastawionych ludzi na swojej drodze. Sam również będziesz wysyłać pozytywne wibracje, które przysporzą Ci wielu znajomych i przyjaciół.

Być delfinem

– jeśli śni Ci się, że jesteś delfinem to spodziewaj się bardzo dobrego okresu w uczuciach. Jeśli jesteś w długotrwałym związku oczekuj, że odżyje namiętność. Jeśli jesteś samotny i spotkałeś niedawno atrakcyjną osobę to spodziewaj się, że już niedługo będziesz pływać po ocenianie szczęścia i miłości. Delfiny to jedne z niewielu przedstawicieli fauny, które odczuwają fizyczną przyjemność związaną z obcowaniem cielesnym – dlatego taki delfin we snie zwiastuje miłość zmysłową, cielesną namiętność.

Oceń sen

Donosiciel

Donosiciel we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o donoszeniu jest odbiciem lęków aby nie wyszły na jaw skrywane tajemnice. Jeśli śni Ci się, że jesteś donosicielem lub ktoś donosi na Ciebie to znaczy, że czujesz się zagrożony i przytłoczony informacjami na swój temat, które chcesz ukryć. Nie musisz się jednak martwić, nawet jeśli śni Ci się, że ktoś wyjawia Twoje tajemnice to w realnym życiu nie powinny one Ujrzeć światła dziennego wbrew Twojej woli.

Oceń sen

Dyrygent

Dyrygent we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dyrygencie mówi, abyś zaufał losowi w najbliższym czasie. Nie masz wpływu na bieg wydarzeń a wszystko się toczy według własnego scenariusza. Nie warto podejmować wysiłku aby zmienić to, co jest Ci pisane ponieważ wszystko co Cię spotka w najbliższych dniach będzie miało dla Ciebie pozytywne skutki.

Oceń sen