Denerwować się

Denerwować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online interpretuje sen o zdenerwowaniu jako odzwierciedlenie napięć i stresów w realnym życiu. Ponieważ masz do czynienia z presją i stresem na co dzień, taki stan rzeczy ma swoje odzwierciedlenie również w snach. Twój organizm prawdopodobnie nie potrafi całkowicie się odprężyć i pozbyć stresu, który ujawnia się nawet w snach.

Oceń sen

Dorożka

Dorożka we śnie znaczenie | Sennik Online

Dorożka to magiczny symbol senny który mówi, że spełnią się Twoje najskrytsze marzenia.

Oceń sen

Dziadek

Dziadek we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziadek we śnie to osoba, na której możemy zawsze polegać, otacza nas dobrocią, zrozumieniem a także bezinteresownie poświęca nam swój Czas i swoją uwagę. Sen o dziadku może symbolizować tęsknotę za takim właśnie człowiekiem w naszym życiu i za relacjami podobnymi do tych, jakie łącza dziadków z wnukami.

Sen o dziadku może po prostu wyrażać tęsknotę za prawdziwym dziadkiem, zwłaszcza jeśli jest to osoba zmarła, z którą łączyły nas bliskie i ciepłe stosunki.

Oceń sen

Dłoń

Dłoń we śnie znaczenie | Sennik Online


Dłoń

: patrz Dłonie

Oceń sen

Droga

Droga we śnie znaczenie | Sennik Online

Droga we śnie to symbol decyzji, zmian i podróży. Odzwierciedla nasze wybory życiowe, podejście do podejmowania decyzji i chęć do zmian.

Stać na rozdrożu

– Jeśli śni Ci się, że stoisz na rozdrożu dróg to prawdopodobnie stoisz przed życiową decyzją i odczuwasz ciężar odpowiedzialności ze skutki tej decyzji. Jeśli sen, w którym stoisz na rozdrożu dróg przydarza Ci się często to być może, jesteś osobą, która odczuwa lęk związany z podejmowaniem decyzji.

Podążać drogą

– Sen w którym podążasz drogą często śni się osobom, które przeżywają wiele zmian w życiu. Jest to pozytywny symbol, ponieważ oznacza rozwój i odwagę w dążeniu do przodu. Jeśli masz pojąć decyzję i nie jesteś jej pewny – nie bój się działać, jakąkolwiek drogę wybierzesz, zmiana będzie dobra.

Kręta droga

– Jeśli śni Ci się kręta droga to czekają cię zawiłe koleje losu. Zakręty na życiowej drodze mogą oznaczać zarówno pozytywne jak i negatywne komplikacje. Taki sen jest też swoistym ostrzeżeniem – zadaj sobie pytanie w jakim stopniu zawiłości życiowe wynikają z twoich działań. Przecież nie musisz wybierać krętej drogi, Ty sam często kreujesz to, co spotyka cię w życiu. Znaczenie snu o krętej drodze można więc odczytać nie tylko jako ostrzeżenie przed komplikacjami i niespodziewanymi zwrotami akcji ale również jako wskazówkę aby wziąć własny los w swoje ręce jeśli chce się uniknąć zdarzeń, które nie są po naszej myśli.

Prosta droga

– sen w którym pojawia się prosta droga często przytrafia się ludziom, których cechuje prostolinijność i prawdomówność. Jeśli śni Ci się, że podążasz prostą drogą to znaczy, że jesteś pewny swoich decyzji i działań. Masz jasno określony cel i wiesz czego chcesz. Nie boisz się podejmować decyzji i ich skutków. Prosta droga zapowiada stabilność i siłę, skutki Twoich decyzji przyniosą Ci korzyść.

Oceń sen

Dzika kaczka

Dzika kaczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Dzika kaczka to w niedalekiej przyszłości zrobisz coś szalonego. Poczujesz impuls do zachowania innego niż zazwyczaj, będziesz mieć ochotę na to aby zaskoczyć otoczenie albo po prostu iść na całość i przekraczać granice!

Oceń sen

Dawać

Dawać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli dajemy lub obdarowujemy kogoś w naszym śnie, oznacza to, że na jawie dobrze radzimy sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Potrafimy być dla nich wsparciem w trudnych chwilach, i dzięki temu budować dobre relacje, które w przyszłości zaprocentują. Jesteśmy lubiani i postrzegani jako osoby, na które można liczyć.

Oceń sen

Dolary

Dolary we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dolarach to bardzo dobry sen zapowiadający dostatek i powodzenie finansowe. Ogólnie każdy sen o pieniądzach mówi o dobrobycie. Dolary mogą symbolizować poprawę sytuacji majątkowej, powodzenie w interesach a nawet prezent, spadek lub wygraną.

Oceń sen

Dwór

Dwór we śnie znaczenie | Sennik Online

Dwór we śnie, może wskazywać na tęsknotę za lepszym życiem lub luksusem.

Oceń sen

Dżungla

Dżungla we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o dżungli będziesz mieć wiele szczęścia i radości w najbliższych dniach.

Oceń sen