Dawać jałmużnę

Dawać jałmużnę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś darczyńcą to znaczy, że jesteś osobą wspaniałomyślną i hojną, która chętnie niesie pomoc innym. W realnym życiu również pojawi się ktoś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy (niekoniecznie materialnej) i Ty mu tej pomocy z radością udzielisz.

Oceń sen

Dom

Dom we śnie znaczenie | Sennik Online

Dom we śnie jest symbolem stabilizacji w sferze życia małżeńskiego oraz rodzinnego Nie bez powodu mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien zbudować Dom oraz zasadzić drzewo. sen o domu może być projekcją silnego pragnienia posiadania domu pełnego ciepła gdzie zaspokajana byłaby jedna z najważniejszych potrzeb człowieka wg amerykańskiego psychologa Abrahama H. Maslowa potrzeba bezpieczeństwa. Sen o domu przytrafia się więc najczęściej osobom (głównie kobietom), u których owa potrzeba nie jest w pełni zaspokajana, które w przeszłości doświadczyły przemocy rodzinnej lub miały despotycznego ojca.

Dom we śnie może też oznaczać chęć ustabilizowania własnego związku z partnerem lub partnerką oraz zawarcia małżeństwa. Takie sny mogą jeszcze bardziej niż senne wizje wesela lub ślubu wyrażać chęć założenia rodziny i życia w satysfakcjonującym związku małżeńskim.

Pojawiający się we śnie Dom można też interpretować jako potrzebę wewnętrznego spokoju. Dotyczy to w szczególności osób, które na co Dzień wypierają różne lęki, wmawiają sobie, że wiodą spokojne życie, jednak w głębi duszy czują, że nie posiadają pożądanego wewnętrznego spokoju ducha.

Oceń sen

Dynamit

Dynamit we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dynamicie ma emocjonalny wydźwięk, symbolizuje wybuchowość oraz napiętą sytuację. Jeśli śni Ci się Dynamit to prawdopodobnie znajdujesz się w podbramkowej sytuacji – dusisz w sobie złość, lub ktoś z Twojego otoczenia hamuje Złość skierowaną do Ciebie, która może niedługo wybuchnąć. Taka kulminacja może spowodować oczyszczenie ale również pozostawi po sobie ślad, taki jak zranienie lub niepotrzebnie wypowiedziane słowa.

Oceń sen

Deska

Deska we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o desce ostrzega przed konfliktami z sąsiadami.

Oceń sen

Dotyk

Dotyk we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dotykaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś dotykasz lub że, ktoś dotyka Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Sen o dotykaniu ukochanej osoby wyraża tęsknotę za tą osobą.

Jeśli śni Ci się, że dotykasz obcą osobę to być może podświadomie pragniesz kontaktu fizycznego z tą osobą lub po prostu jest Ci bliska pomimo tego, że jej nie okazujesz swoich ciepłych uczuć.

Oceń sen

Dzielić się chlebem

Dzielić się chlebem we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym karmisz chlebem innych ludzi lub zwierzęta zapowiada, że inni również będą korzystać z Twojej pracy. Dzielenie się z innymi sprawi Ci satysfakcję i radość, zwłaszcza, że otrzymasz wyrazy wdzięczności.

Oceń sen

Długopis

Długopis we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o długopisie zapowiada, że ktoś będzie miał do Ciebie pretensje z powodu niedotrzymanych obietnic.

Oceń sen

Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Sandałowe drzewo

Oceń sen

Dziura w zębie

Dziura w zębie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się Dziura w zębie to spodziewaj się smutku i problemów.

Oceń sen

Dawać prezent

Dawać prezent we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Prezent

Oceń sen