Dłonie

Dłonie we śnie znaczenie | Sennik Online

Dłonie we śnie symbolizują działanie, inicjatywę, interwencję, pracę lub kształtowanie swojego życia i twórczą moc. Dłonie są czymś, co od wieków pozwala człowiekowi pracować a przez to kierować życiem. Oznaczają moc i władzę. Sen o dłoni jest więc wyrazem siły i mocy, zdarza się ludziom, którzy są na etapie życia kiedy biorą sprawy we własne ręce, podejmują odważne decyzje i nie boją się podjąć ryzyka. Sen o dłoni mówi, że każde odważne działanie zostanie nagrodzone powodzeniem i sukcesem.

Puste dłonie

– mogą symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o pustych dłoniach ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami, które mogą doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym.

Brudne dłonie

– sen o brudnych dłoniach to dobry sen. Brudne dłonie we śnie symbolizują człowieka, parającego się ciężką pracą, który ni niedalekiej przyszłości będzie się cieszył owocami swojej pracy.

Czyste dłonie

– sen o czystych dłoniach reprezentuję prostolinijność oraz niewinność śniącego.

Złączone dłonie

– sen o złączonych dłoniach to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi,jeśli jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

Dotyk dłoni

– Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Oceń sen

Drewno

Drewno we śnie znaczenie | Sennik Online

Drewno często stanowi fundament konstrukcji, materiał, z którego buduje się Dom i takie też znaczenie ma we śnie. Sen o drewnie wyraża inicjatywę twórczą. Jeśli śniło Ci się Drewno to zaczniesz budować w każdym tego słowa znaczeniu – dom, karierę, związek, relacje z bliskimi. Drewno zapowiada, że cokolwiek będzie przedmiotem budowy, będzie mieć solidne podstawy i siłę przetrwania.

Oceń sen

Dzik

Dzik we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dziku to zapowiedź siły i energii, która będzie Ci towarzyszyć w najbliższych dniach.

Oceń sen

Datki

Datki we śnie znaczenie | Sennik Online

Datki we śnie mogą mieć kilka znaczeń w zależności od tego, czy śni Ci się że to Ty dajesz komuś jałmużnę czy jesteś osobą, która Datki przyjmuje.

Jeśli śniło Ci się, że jesteś darczyńcą to znaczy, że jesteś osobą wspaniałomyślną i hojną, która chętnie niesie pomoc innym. W realnym życiu również pojawi się ktoś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy (niekoniecznie materialnej) i Ty mu tej pomocy z radością udzielisz.

Jeśli śniło Ci się, że otrzymujesz jałmużnę to prawdopodobnie niedługo wyciągniesz rękę po pomoc i zostaniesz nią obdarzony.

Oceń sen

Dokument tożsamości

Dokument tożsamości we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o dokumencie tożsamości odnosi się do naszego poczucie indywidualizmu oraz definiuje nasze miejsce na świecie. Dokument tożsamości, w zależności od tego, jak jest widziany we śnie mówi nam w jaki sposób postrzegamy samych siebie.

Jeśli śniło Ci się, że zgubiłeś dokumenty to może to wyrażać brak akceptacji siebie, trudność z określeniu swojego ja.

Jeśli śniło Ci się, że otrzymałeś nowy dokument – odebrałeś nowy dowód osobisty lub paszport , to może to mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze może to być oznaką wewnętrznej przemiany, być może w głębi duszy stałeś się nowy człowiekiem. Drugie znaczenie może zapowiadać zmianę, która niejako wymusi na Tobie zmianę nawyków i sposobu życia – sprawi, że staniesz się w pewien sposób kimś innym być może zmienisz zawód.
Jeśli myślisz o tym aby zmienić model życia i śni Ci się, że otrzymujesz nowy dowód tożsamości to znak, że powinieneś podążać za swoimi pragnieniami – podświadomie już podjąłeś decyzję.

Oceń sen

Dworzec

Dworzec we śnie znaczenie | Sennik Online

Dworzec we śnie odkrywa Twoje przemyślenia o zmianie. Może to być nie tylko Zmiana miejsca zamieszkania ale też Zmiana pracy lub partnera. Sen o dworcu może również mieć inne znaczenie – masz podróżnicze pasje i marzysz o tym aby poznawać świat.

Oceń sen

Dżem

Dżem we śnie znaczenie | Sennik Online

Dżem we śnie zapowiada zmysłowe przyjemności.

Oceń sen

Denerwować się

Denerwować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online interpretuje sen o zdenerwowaniu jako odzwierciedlenie napięć i stresów w realnym życiu. Ponieważ masz do czynienia z presją i stresem na co dzień, taki stan rzeczy ma swoje odzwierciedlenie również w snach. Twój organizm prawdopodobnie nie potrafi całkowicie się odprężyć i pozbyć stresu, który ujawnia się nawet w snach.

Oceń sen

Dorożka

Dorożka we śnie znaczenie | Sennik Online

Dorożka to magiczny symbol senny który mówi, że spełnią się Twoje najskrytsze marzenia.

Oceń sen

Dziadek

Dziadek we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziadek we śnie to osoba, na której możemy zawsze polegać, otacza nas dobrocią, zrozumieniem a także bezinteresownie poświęca nam swój Czas i swoją uwagę. Sen o dziadku może symbolizować tęsknotę za takim właśnie człowiekiem w naszym życiu i za relacjami podobnymi do tych, jakie łącza dziadków z wnukami.

Sen o dziadku może po prostu wyrażać tęsknotę za prawdziwym dziadkiem, zwłaszcza jeśli jest to osoba zmarła, z którą łączyły nas bliskie i ciepłe stosunki.

Oceń sen