Ksiądz

Ksiądz we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Duchowny lub ksiądz we śnie może wyrażać Twoją chęć połączenia się duchowo z Bogiem jako Twoim Stwórcą i Panem. Jeśli w Twoim śnie pojawił się Ksiądz lub duchowny to pogłębiaj życie duchowe, czytaj książki kościelnych autorytetów – to jedna z najlepszych dróg poznawania Boga oraz Jego miłości do nas.
Sennik online interpretuje sen o księdzu również jako wyraz wyrzutów sumienia, leżącej człowiekowi na sercu winy. Większość z ludzi uczyniwszy coś złego oczekuje sprawiedliwej kary. Tak więc według naszego sennika sny o duchownym lub księdzu są często przejawem pragnienia ukarania siebie za zły czyn. Jeśli więc ostatnimi czasy zrobiłeś komuś coś złego – spróbuj to naprawić w jakikolwiek sposób – sny powinny ustąpić.
Wreszcie ostatnią interpretacją snu o księdzu, którą przedstawia sennik online jest symbol kaznodziei, Człowieka wskazującego drogę i mówiącego jak dobrze żyć. Sen o księdzu może wyrażać potrzebę życia w lepszy sposób, czynienia dobra i poszukiwania ścieżki dobra.

 
  • arcadiakobiet.blogspot.com

    🙂 przyśnił mi się ksiądz.

  • Anna Catherine Kowalsky

    a ja 4 dzień mam we śnie sex (ktorego nie chcialam) z biskupem ,którego nie znam,a dzis go spotkałam w realu pierwszy raz i tak sie na mnie dziwnie patrzył i powiedział że ładna jestem,chyba pojde sie napić