Egzaminować

Egzaminować we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Egzamin

Oceń sen

Elf

Elf we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o elfie zwiastuje miłą niespodziankę – zdarzenie, które wywoła uśmiech na twojej twarzy.

Oceń sen

Eks dziewczyna

Eks dziewczyna we śnie znaczenie | Sennik Online

Każdy sen, w którym pojawia się osoba, z którą byliśmy kiedyś w związku wyraża pewnego rodzaju tęsknotę i więź emocjonalną z tą osobą. Często zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, w których byli mocno zakochani. Dlatego też sen o eks dziewczynie może oznaczać podświadomą tęsknotę za nią lub oznaczać, że była to osoba, która miała duży wpływ na jego życie. W śnie o eks dziewczynie, śniący może odtwarzać sceny bliskości. Często są to sny, w których śniący nie widzi dokładnie detali wyglądu eksj dziewczyny lecz czuje jej obecność i uniesienie emocjonalne. Po przebudzeniu trudno sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądała we śnie Twarz eks dziewczyny lub w co była ubrana. Natomiast pozostaje uczucie podobne do uniesienia jakie się przeżywa np. po pierwszej randce.

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, którym wyrządzili jakaś krzywdę porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny, często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym eks dziewczynę.

Oceń sen

Epidemia

Epidemia we śnie znaczenie | Sennik Online

Epidemia jest niezwykle ciekawym, ale i też dramatycznym zjawiskiem, nawiedzającym różne społeczeństwa raz na dłuższy okres czasu. Epidemia we śnie może pojawić się na skutek lektur związanych z zarazą lub podobną tematyką, lub na skutek zasłyszanych lub obejrzanych wiadomości lub filmów dotyczących tej tematyki.

Sen o epidemii, bez żadnego wspomnianego wyżej powodu może być skutkiem nieakceptowania otaczającej danej osoby rzeczywistości. W ten sposób dana osoba we śnie próbuje wyeliminować niechcianych ludzi i zjawiska, których istnienia nie akceptuje w życiu codziennym.

Epidemia we śnie może też pojawiać się u osób hipochondrycznych, panicznie bojących się o swoje zdrowie. Epidemia we śnie jest wyparciem ich panicznych lęków przed wirusami i bakteriami znajdujących się w zamieszkanym przez nich środowisku.

Oceń sen

Eksponat

Eksponat we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli sił Ci się Eksponat to zły Znak bowiem zmiany, których oczekujesz nie nadejdą.

Oceń sen

Ewa

Ewa we śnie znaczenie | Sennik Online

Ewa pojawiająca się we śnie zwiastuje szczęśliwy okres dla zakochanych par. Osoby wolne, którym śniła się Ewa mają przed sobą szansę na spotkanie kogoś, z kim warto założyć stały związek.

Oceń sen

Egzekucja

Egzekucja we śnie znaczenie | Sennik Online

Egzekucja to jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktów dokonywanych każdego dnia, podczas którego Człowiek za zgodą prawa morduje człowieka. Sny o egzekucji, zazwyczaj bardzo dramatyczne i kończące się przebudzeniem z uczuciem przerażenia mogą być przejawem strachu przed śmiercią. Odczuwany na co Dzień niewyjaśniony Lęk przed tym, że może stać się nam coś złego, coś czego nie będziemy mogli w żaden sposób zatrzymać może być odzwierciedlany właśnie w snach o egzekucji – momencie gdy Człowiek nie ma żadnej kontroli nad otaczającą go rzeczywistością.

Egzekucja pojawiać się też może w snach osób nastawionych bardzo pokojowo do innych, które boją się o swoich bliskich. Jednak o wiele częściej zdarza się osobom trzymającą w skrytości tajemnicę, bądź też mającym na sumieniu jakiś zły czyn, o którym wiedzą tylko oni sami.

Oceń sen

Elfy

Elfy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o elfach zwiastuje miłą niespodziankę – zdarzenie, które wywoła uśmiech na twojej twarzy

Oceń sen

Eks mąż

Eks mąż we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o eks mężu jest domena kobiet, które po rozwodzie nie do końca odnalazły się w życiu i nadal noszą w sobie tęsknotę za byłym wspólnym życiem. Zwłaszcza dotyczy to kobiet, które są świeżo po rozwodzie. Nawet jeśli ich Małżeństwo było związkiem toksycznym to sny w których pojawia się Eks mąż świadczą o tym, że małżeński rozdział nie został jeszcze zamknięty. Jeśli Eks mąż rzadko pojawia się w Twoich snach to znak, ze darzysz go sentymentem ale skupiasz się również na swoich sprawach . Jeśli jednak często śnisz o eks mężu to może to świadczyć o tym, że podświadomie nie chcesz lub nie potrafisz przerwać waszego węzła małżeńskiego.

Oceń sen

Epilepsja

Epilepsja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym pojawia się motyw epilepsji może symbolizować nadmierne ukrywanie emocji i zarazem ostrzegać przed zgubnym skutkiem takiego działania. Jeśli śniło Ci się, że Ty jesteś ofiarą epilepsji , postaraj się więcej Mówić o swoich odczuciach i przemyśleniach, szczególnie na gruncie zawodowym.

Oceń sen