Eksperyment

Eksperyment we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o eksperymencie zapowiada nadchodzące szczęście.

Oceń sen

Estrada

Estrada we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o estradzie mówi, że w najbliższych dniach będzie towarzyszyć i dobry nastrój, którym zarazisz przyjaciół i rodzinę.

Oceń sen

Egoista

Egoista we śnie znaczenie | Sennik Online

Egoista we śnie odzwierciedla nasze poczucie winy, że zbyt często myślimy o sobie. Niekoniecznie my sami musimy się postrzegać jako egoistę we śnie. Może być tak, że w naszym śnie inna osoba przejawia samolubne zachowania. Jest to jednak odbicie naszego poczucia winy. Przyjrzyj się swoim relacjom z otoczeniem – czy nie jest tak, że nawet jeśli jesteś szczęśliwy / szczęśliwa czujesz, że nie zasługujesz na to? Prawdopodobnie musisz wyzwolić się niepotrzebnego ciężaru i zacząć w pełni odczuwać radość.

Oceń sen

Elektrownia

Elektrownia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o elektrowni to spodziewaj się, że Twój partner może Cierpieć z powodu Twojej skłonności do flirtów. Elektrownia we śnie zapowiada pretensje i wyrzuty – pomyśl, czy warto ranić bliską osobę?

Oceń sen

Ekonomista

Ekonomista we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Ekonomista to spodziewaj się ważnej rozmowy z szefem. Jeśli zachowasz zdolność do kompromisów, wszystko potoczy się korzystnie dla Ciebie.

Oceń sen

Emigracja

Emigracja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o emigracji z ojczystego państwa zapowiada wielką zmianę w życiu. Niekoniecznie dotyczy Ona nawet zmiany miejsca zamieszkania. Może to być Zmiana modelu pracy lub relacji z otoczeniem. Zmiana ta będzie wynikać z twoich działań – jeśli już od dawna myślisz o tym aby coś zmienić swoim życiu to nie bój się podjąć decyzji ponieważ jej skutki będą dla ciebie bardzo korzystne.

Oceń sen

Eksperymenty

Eksperymenty we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o eksperymentach zapowiada nadchodzące szczęście.

Oceń sen

Etykieta

Etykieta we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o etykiecie to strzeż się zawistnych sąsiadów.

Oceń sen

Egzamin

Egzamin we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o egzaminie wyraża Napięcie i stres obecne w życiu śniącego. Egzamin często pojawia się w snach osób, które czują Obciążenie spowodowane oczekiwaniami swojego otoczenia – dotyczy to zarówno presji zawodowej i finansowej jak i presji ze strony bliskich. Jeśli masz sen, że zdajesz Egzamin lub oczekujesz egzaminu – to sygnał, że powinieneś skoncentrować się na swoich własnych marzeniach i ideach. Nie jesteś w stanie uszczęśliwić wszystkich dookoła, więc na pierwszym miejscu postaw siebie.

Oceń sen

Elektryczność

Elektryczność we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o elektryczności to spodziewaj się, że Twój partner może Cierpieć z powodu Twojej skłonności do flirtów. Elektryczność zapowiada pretensje i wyrzuty – pomyśl, czy warto ranić bliską osobę?

Oceń sen