Eks chłopak

Eks chłopak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o eks chłopaku jest odzwierciedleniem silnej więzi łączącej was w przeszłości. Generalnie eks Chłopak we śnie może utożsamiać Twoją ukrytą tęsknotę i potrzebę jego bliskości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym Twój eks Chłopak Cię przytula, całuje lub w inny sposób okazuje uczucia możesz się spodziewać, że on nadal myśli o Tobie i darzy Cię sentymentem.

Jeśli we śnie widzisz eks chłopaka z inną kobietą to może to oznaczać, że jego uczucia są skierowane ku innej osobie.

Jeśli widzisz we śnie eks chłopaka odwróconego plecami lub nie możesz rozpoznać jego twarzy to spodziewaj się, że jego uczucia do Ciebie są raczej chłodne.

Oceń sen

Encyklopedia

Encyklopedia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o encyklopedii przestrzega przed oszustwem ze strony bliskiej osoby.

Oceń sen

Ekspolodować

Ekspolodować we śnie znaczenie | Sennik Online

Pojecie eksplozji wiąże się z nieoczekiwanym, gwałtownym wydarzeniem mającym zazwyczaj brzemienne skutki. Sen o eksplozji może przytrafić się osobom, które chcą podjąć ważną decyzję, ale obawiają się jej skutków, nie znają ich, lub sądzą, że mogą być przez nich nieakceptowane.

Eksplozja we śnie jest też symbolem zniszczenia. Śnić się może osobom, które z woli własnej lub nie, ale utraciły w ostatnim czasie to, co dla nich najcenniejsze. Takie osoby przeżywają zazwyczaj duże pragnienie cofnięcia czasu i powrotu do minionego, utraconego stanu rzeczy.

Oceń sen

Europa

Europa we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że podróżujesz po Europie to spodziewaj się szczęścia w interesach lub innych przedsięwzięciach, które wymagają zdolności organizacyjnych.

Oceń sen

Egzaminować

Egzaminować we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Egzamin

Oceń sen

Elf

Elf we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o elfie zwiastuje miłą niespodziankę – zdarzenie, które wywoła uśmiech na twojej twarzy.

Oceń sen

Eks dziewczyna

Eks dziewczyna we śnie znaczenie | Sennik Online

Każdy sen, w którym pojawia się osoba, z którą byliśmy kiedyś w związku wyraża pewnego rodzaju tęsknotę i więź emocjonalną z tą osobą. Często zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, w których byli mocno zakochani. Dlatego też sen o eks dziewczynie może oznaczać podświadomą tęsknotę za nią lub oznaczać, że była to osoba, która miała duży wpływ na jego życie. W śnie o eks dziewczynie, śniący może odtwarzać sceny bliskości. Często są to sny, w których śniący nie widzi dokładnie detali wyglądu eksj dziewczyny lecz czuje jej obecność i uniesienie emocjonalne. Po przebudzeniu trudno sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądała we śnie Twarz eks dziewczyny lub w co była ubrana. Natomiast pozostaje uczucie podobne do uniesienia jakie się przeżywa np. po pierwszej randce.

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, którym wyrządzili jakaś krzywdę porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny, często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym eks dziewczynę.

Oceń sen

Epidemia

Epidemia we śnie znaczenie | Sennik Online

Epidemia jest niezwykle ciekawym, ale i też dramatycznym zjawiskiem, nawiedzającym różne społeczeństwa raz na dłuższy okres czasu. Epidemia we śnie może pojawić się na skutek lektur związanych z zarazą lub podobną tematyką, lub na skutek zasłyszanych lub obejrzanych wiadomości lub filmów dotyczących tej tematyki.

Sen o epidemii, bez żadnego wspomnianego wyżej powodu może być skutkiem nieakceptowania otaczającej danej osoby rzeczywistości. W ten sposób dana osoba we śnie próbuje wyeliminować niechcianych ludzi i zjawiska, których istnienia nie akceptuje w życiu codziennym.

Epidemia we śnie może też pojawiać się u osób hipochondrycznych, panicznie bojących się o swoje zdrowie. Epidemia we śnie jest wyparciem ich panicznych lęków przed wirusami i bakteriami znajdujących się w zamieszkanym przez nich środowisku.

Oceń sen

Eksponat

Eksponat we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli sił Ci się Eksponat to zły Znak bowiem zmiany, których oczekujesz nie nadejdą.

Oceń sen

Ewa

Ewa we śnie znaczenie | Sennik Online

Ewa pojawiająca się we śnie zwiastuje szczęśliwy okres dla zakochanych par. Osoby wolne, którym śniła się Ewa mają przed sobą szansę na spotkanie kogoś, z kim warto założyć stały związek.

Oceń sen