Fanatyk

Fanatyk we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się fanatyk? To znaczy, że zawrzesz Znajomość z podejrzanymi ludźmi. Jeśli śniło Ci się, że Ty jesteś fanatykiem to spodziewaj się, że nowopoznane osoby będą miały o Tobie złe zdanie.

Oceń sen

Figury

Figury we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Figura

Oceń sen

Foka

Foka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli zobaczyłeś fokę we śnie to spodziewaj się kłopotliwych zdarzeń. Pewne sytuacje zaczną się komplikować i wyprowadzą Cię z równowagi.

Oceń sen

Furgonetka

Furgonetka we śnie znaczenie | Sennik Online

Furgonetka we śnie może zwiastować przeprowadzę lub zmianę miejsca pracy.

Oceń sen

Fabryki

Fabryki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Fabryka

Oceń sen

Farma

Farma we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o farmie zapowiada życie w dostatku, które będziesz zawdzięczać własnej zaradności pracowitości. Jeśli śniło Ci się, że posiadasz własna farmę to znaczy, że jesteś osobą pracowita, gospodarną i konsekwentną. Dzięki tym zaletom zawsze poradzisz sobie w życiu i nigdy nie będzie Ci niczego brakować.

Oceń sen

Fioletowy kolor

Fioletowy kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor fioletowy symbolizuje uduchowienie, intuicję i oświecenie duszy. Fiolet to także kolor powiązany z buntem, przemianami i poszukiwaniem własnej drogi. Fioletowy kolor to także symbol młodości i wolności duszy.

Często sny, w których pojawiają się symbole o fioletowej kolorystyce są domeną osób przeżywających wewnętrzną przemianę, młodych ludzi, którzy właśnie kształtują swój charakter i przekonania. Fioletowe elementy mogą również zapowiadać bunt i działania, które radykalnie zmienią życie śniącej osoby lub jej postrzeganie świata.

Symbolika fioletu we śnie może zapowiadać zmianę religii, filozofii życiowej, wyzwolenie z toksycznej relacji lub przełamanie słabości i samoograniczeń. Fiolet bardzo silnie związany z poszukiwaniami i duchowymi zapowiada drogę zmian i wchodzenie na kolejne etapy rozwoju osobistego.

Oceń sen

Fotel bujany

Fotel bujany we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Fotel bujany to uważaj na problemy w pracy wynikające z Twojego lenistwa i zaniedbania. Na szczęście dzięki swojej błyskotliwości i inteligencji w ostatniej chwili Uda Ci się uratować trudną sytuację.

Oceń sen

Futro z norek

Futro z norek we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śniła o tym, że nosi Futro z norek może spodziewać się rozkwitu w sferze cielesnej i finansowej. Futro z norek we śnie zapowiada, że seks i pieniądze będą dominować jej życie w najbliższym czasie.

Oceń sen

Fala radiowa

Fala radiowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Fala radiowa to znaczy, że bardzo dbasz o to jakie wrażenie robisz na innych.

Oceń sen