Farbować włosy

Farbować włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen o farbowaniu włosów to prawdopodobnie chcesz zmienić swoje postępowanie wobec partnera – w niedługim czasie Ci się to uda.

Oceń sen

Filozofować

Filozofować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że filozofujesz to znaczy, że w najbliższym czasie będziesz mieć tendencję do robienia podsumowań i oceniania swoich osiągnięć. Będziesz rozważać nad tym, w jakim punkcie życia się znajdujesz i w tym kontekście podejmować decyzje na kolejne lata.

Oceń sen

Fortepiany

Fortepiany we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Fortepian

Oceń sen

Futra

Futra we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Futro

Oceń sen

Faktura

Faktura we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o fakturze oznacza, że możesz słono zapłacić w zamian za chęć osiągnięcia czegoś.

Oceń sen

Fekalia

Fekalia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o fekaliach bardzo często mogą budzić poczucie wstydu lub odrazy do swojej osoby. Fekalia we śnie pojawiają się z różnych powodów. Pierwszym z nich może być przeżywany kompleks Quasimoda, którego objawem jest między innymi niechęć, a nawet nienawiść do pięknego, zdrowego ciała. Na skutek przeżywania owej niechęci, w snach mogą pojawiać się Fekalia w różnej formie, jednak zazwyczaj pojawiają się wraz z jakąś osobą – znamienna jest w tym przypadku obecność oprócz fekaliów samego Ciała inne osoby.

Drugą interpretacją snu o fekaliach jest nieakceptowanie własnego Ciała lub poczucie jego obcości. Zdarzają się osoby, które są niepewne czy ciało, które widzą w lustrze jest na pewno ich ciałem. Tacy Ludzie zazwyczaj spędzają długie godziny przed lustrem niejako chcąc się przekonać, że ich Ciało nie jest czymś obcym, że ich organizm rzeczywiście jest ich, że nie jest czymś obcym. W takim przypadku pojawienie się fekaliów we śnie jest skutkiem intensywnych rozmyślań i odczuć, które dotyczą własnego ciała. Nie należy takich snów bagatelizować, gdyż mogą być zapowiedzią kolejnych problemów na tym tle.

Oceń sen

Flaga

Flaga we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się flaga? Według sennika online Flaga we śnie zapowiada dostąpienie najwyższych zaszczytów.

Oceń sen

Francuz

Francuz we śnie znaczenie | Sennik Online

Francuz we śnie kobiety może zapowiadać jej skłonność do niewierności.

Oceń sen

Fałszywy przyjaciel

Fałszywy przyjaciel we śnie znaczenie | Sennik Online

Osoba, która widziała fałszywego przyjaciela we śnie może być obiektem podłych pomówień lub donosów.

Oceń sen

Figura

Figura we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się figura to spodziewaj się, że Twoja postawa moralna i poczucie sprawiedliwości spotkają się z uznaniem społecznym. Dzięki właściwemu postępowaniu i kierowaniu się w życiu dobrem i zasadami będziesz stawiany za wzór i szanowany przez szerokie grono otaczających Cie ludzi.

Oceń sen