Głaskać

Głaskać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o głaskaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś głaszczesz lub że, ktoś głaszcze Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Oceń sen

Gość

Gość we śnie znaczenie | Sennik Online

Goście we śnie zapowiadają miłe niespodzianki i sporo pozytywnych wydarzeń. Jeśli śniło Ci, że Goście odwiedzają Cię w domu to spodziewaj się, że Radość i dostatek będą w Twoim domu przez najbliższy rok.

Oceń sen

Gałązka wiśni

Gałązka wiśni we śnie znaczenie | Sennik Online

Gałązka wiśni we śnie zapowiada, że możesz spodziewać się końca problemów, zwłaszcza jeśli przeżywasz smutek lub ból związany z rozłąką – Gałązka wiśni zapowiada koniec rozpaczy.

Oceń sen

Grać w warcaby

Grać w warcaby we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, ze grasz w Warcaby to znaczy, że przeznaczasz swój Czas i energię na działania, które nie wniosą wiele do Twojego życia. Sen o graniu w Warcaby mówi, że Twoje wysiłki nie zostaną wynagrodzone ani uznaniem ani pieniędzmi.

Oceń sen

Głaskanie

Głaskanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o głaskaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś głaszczesz lub że, ktoś głaszcze Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.

Oceń sen

Gabinet

Gabinet we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o gabinecie zapowiada, że wkrótce stawisz czoła poważnym sprawom, które jako jedyny członek rodziny będziesz w stanie rozwiązać.

Oceń sen

Gotować

Gotować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o gotowaniu zapowiada, że niedługo będziesz zbierać Owoce swoich starań. Ponieważ jesteś osobą, która dba o swoich bliskich i o siebie, nawet w trudnych czasach będzie Ci się dobrze powodzić.

Oceń sen

Gasić pożar

Gasić pożar we śnie znaczenie | Sennik Online

Gasić Pożar we śnie – ktoś ci bliski potrzebuje Twojej pomocy.

Oceń sen

Grób

Grób we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o grobie to oraz naszych lęków związanych ze śmiercią. Grób jest symbolem śmierci, w kulturze i życiu codziennym przywoływany jest w celu uświadomienia i ukazania jak strasznym i nieodwołalnym wydarzeniem jest zakończenie ludzkiego życia. Grób pojawiający się we śnie jest więc przede wszystkim wyparciem naszego strachu przed śmiercią, ale również naszych obaw i niepewności o to, co dzieje się po śmierci. Sen o grobie może się pojawiać u osób, które ostatnio w sposób szczególny otarły się o doświadczenie śmierci, co wywołało w nich strach, który pojawia się również w snach.

Grób może też pojawiać się w snach osób przezywających lęki, które występują już od dłuższego czasu i nie chcą ustąpić. Lęki te mogą dotyczyć wielu spraw, związek jednak są najczęściej z życiem osobistym i wewnętrznej danej osoby.

Oceń sen

Głowa

Głowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Głowa to symbol mądrości i zarazem duchowości . Jeśli śni ci się głowa, być może w twoim życiu brakuje tych dwóch elementów. Jeśli śniący jest w skomplikowanej sytuacji życiowej, głowa przypomina mu rozwadze i rozsądku w podejmowaniu decyzji. Jeśli śniący ma problem z podjęciem decyzji to powinien dać sobie Czas do namysłu.

Brak głowy

– utrata rozsądku. Jeśli śni ci się, że nie masz głowy to być może postępujesz bardzo nieracjonalnie w swoim życiu

Stracić głowę

– uważaj na swoje postępowanie, być może podjąłeś lekkomyślne decyzje, których konsekwencje poniesiesz w niedalekiej przyszłości

Ścięta głowa

– możesz ponieść stratę w związku z nieprzemyślanymi decyzjami

Wielka głowa

– jeśli śni ci się głowa o wielkich rozmiarach lub postacie z głowami zbyt dużymi w porównaniu do proporcji ciała, to możesz cierpieć z powodu problemów ze stawieniem czoła dojrzałemu życiu i odpowiedzialności. Jeśli taki sen ma miejsce w życiu osoby dorosłej, to być może podświadomie tęskni ona za dzieciństwem i marzy o tym aby znów być małym dzieckiem, boryka się z problemami związanymi z dorosłością i cierpi z powodu braku wsparcia w trudnej sytuacji

Wiele głów

– osoby lub potwory z wieloma głowami oznaczają, że śniąca o nich osoba ma trudności z podjęciem decyzji

Oceń sen