Gołębie

Gołębie we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Gołąb

Oceń sen

Galeria handlowa

Galeria handlowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Galeria handlowa we śnie zapowiada, że Uda Ci się osiągnąć sukces w interesach. Jeśli śniło Ci się, że chodzisz po galerii handlowej to spodziewaj się, że wszelkie okoliczności będą sprzyjać realizacji Twoich planów biznesowych.

Oceń sen

Grać na instrumencie

Grać na instrumencie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że grasz na instrumencie to znaczy, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju „przywódcą grupy”.

Oceń sen

Gimnastyka

Gimnastyka we śnie znaczenie | Sennik Online

Gimnastyka we śnie symbolizuje oczyszczenie i wewnętrzną regenerację. Jeśli we śnie gimnastykujesz się, to prawdopodobnie twoje Ciało napełnia się energią i witalnością. Osoby, którym śni się Gimnastyka mogą Liczyć na to, że w najbliższym okresie będzie dopisywać im siła i zdrowie. Jeśli znana ci osoba gimnastykuje się we śnie to oznacza, że cieszy się Ona siłą i radością.

Sen o gimnastyce może również oznaczać połączenie Ciała i umysłu w jedną całość. Jeśli śni ci się, że uprawiasz gimnastykę to znaczy, że dobrze się czujesz w swoim ciele i żyjesz w harmonii z samym sobą.

Oceń sen

Gwiazdy

Gwiazdy we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Gwiazda

Oceń sen

Gorące mleko

Gorące mleko we śnie znaczenie | Sennik Online

Gorące Mleko we śnie zapowiada dobry okres w miłości. Poczujesz spełnienie i szczęście z bliską Twemu sercu osobą. Jeśli nie jesteś w związku małżeńskim i śniło Ci się, że pijesz Gorące mleko to spodziewaj się, że Ty i Ukochana osoba zapragniecie stabilizacji. Gorące mleko może zapowiadać oświadczyny lub inne poważne deklaracje.

Oceń sen

Galeria sztuki

Galeria sztuki we śnie znaczenie | Sennik Online

Galeria sztuki we śnie mówi sporo o Twoim zamiłowaniu do otaczania się pięknymi rzeczami i umiejętnością życia w dobrym stylu. Nie lubisz bylejakości i masz świetny gust, dzięki czemu przechodzisz przez życie w piękny sposób.

Oceń sen

Grać na skrzypcach

Grać na skrzypcach we śnie znaczenie | Sennik Online

Mężczyzna, który śni o tym, że gra na skrzypcach ma dużą szansę na Romans z interesującą go kobietą.

Oceń sen

Gitara

Gitara we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o gitarze to zapowiedź tańca, zabawy i beztroskich szaleństw.

Oceń sen

Goście

Goście we śnie znaczenie | Sennik Online

Goście we śnie zapowiadają miłe niespodzianki i sporo pozytywnych wydarzeń. Jeśli śniło Ci, że Goście odwiedzają Cię w domu to spodziewaj się, że Radość i dostatek będą w Twoim domu przez najbliższy rok.

Oceń sen