Haftowanie

Haftowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Haftować

Oceń sen

Hazardzista

Hazardzista we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o hazardzie, zazwyczaj silnie połączone ze snami o pieniądzach lub zyskach materialnych dotyczą przede wszystkim mężczyzn. Sny o hazardzie mogą być przejawem impulsywnej chęci wzbogacenia się, zarówno w sferze materialnej jak i osobistej – mogą przedstawiać skłonności do zdobywania uznania w otoczeniu. Osoby, którym śni się Hazard są często niepewne swojej własnej wartości, dlatego też przez zachowania ryzykowne chcą zwrócić na siebie uwagę i akceptację otoczenia.

Sen o hazardzie może być również domeną osoby o silnych skłonnościach do podejmowania ryzyka. Takie osoby często zapominają o zdrowym rozsądku, a głównym motywem ich działania jest przyjemny dreszczyk emocji, jaki odczuwają działając ryzykownie wbrew zdrowemu rozsądkowi. W takich właśnie działaniach znajdują potwierdzenie własnej wartości i sprawności.

Oceń sen

Hobby

Hobby we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Hobby sporo mówi o Twoim podejściu do kwestii z którymi się identyfikujesz. Jeśli śniło Ci się hobby, to znaczy, że dla sprawy, która jest dla Ciebie ważna jesteś wstanie poświęcić ważne Ci osoby i swoje życie osobiste.

Oceń sen

Hamburger

Hamburger we śnie znaczenie | Sennik Online

Hamburger we śnie to pozytywny znak, zapowiada dobrą passę i powodzenie w realizacji planów. Jeśli śniło Ci się, że jesz hamburgera to już niedługo będziesz się cieszyć wynikami swoich działań, będziesz mógł ?skonsumować? Owoce swojej pracy.

Oceń sen

Hermafrodyta

Hermafrodyta we śnie znaczenie | Sennik Online

Hermafrodyta we śnie symbolizuje osobę, która nie wie czego chce w miłości i nie potrafi się do końca otworzyć na drugą osobę. Hermafrodyta w Twoim śnie może wyjaśniać źródło braku porozumienia w związku ? bardzo prawdopodobne, że nie potrafisz w pełni zaufać ani w pełni się oddać drugiej osobie przez co Twoim związkom może brakować głębi emocjonalnej.

Oceń sen

Hrabia

Hrabia we śnie znaczenie | Sennik Online

Hrabia we śnie to symbol luksusu i dobrobytu. Jeśli śnił Ci się Hrabia lub że jesteś hrabią to spodziewaj się powodzenie w sferze finansów. Twoja sytuacja materialna znacznie się poprawi, dzięki czemu bedziesz posiadac więcej niż potrzebujesz.

Oceń sen

Harcerz

Harcerz we śnie znaczenie | Sennik Online

Harcerz we śnie ostrzega aby działać z rozsądkiem i twardo stąpać po ziemi. Osoba której śnił się Harcerz może wkrótce Znaleźć się w sytuacji, wymagającej racjonalnego działania i mądrych decyzji.

Oceń sen

Hipopotam

Hipopotam we śnie znaczenie | Sennik Online

Hipopotam we śnie ostrzega przed pozornie łagodnymi ludźmi, którzy mogą niedługo przysporzyć nam kłopotów.

Oceń sen

Huta

Huta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hucie to zapowiedź ciężkiej pracy ponad Twoje siły, która przyniesie niewielkie korzyści, niewspółmierne do włożonego wysiłku.

Oceń sen

Hak

Hak we śnie znaczenie | Sennik Online

Hak we śnie może zwiastować zatrzymanie pewnych procesów, niepomyślne zakończenie spraw, stagnację i negatywne zakończenie ważnych dla Ciebie rzeczy.

Oceń sen