Halibut

Halibut we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się halibut? To znaczy, że Twój stosunek do pieniędzy jest bardzo zmienny. Czasem potrafisz być bardzo hojny i rozrzutny po to, aby potem oszczędzać każdy grosz.

Oceń sen

Herb

Herb we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się Herb to znaczy, że w najbliższych dniach możesz spodziewać się niemiłych niespodzianek. Na szczęście nieprzyjemne zdarzenia zwiastowane przez symbol herbu nie przysporzą śniącemu poważnych zmartwień, będą stanowć jedynie drobne przeszkody w życiu codziennym.

Oceń sen

Horoskop

Horoskop we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o horoskopie mówi ze dużo myślisz o swojej przyszłości i nie jest dla Ciebie jasne jak potoczą się Twoje losy. Aktualnie jest wiele otwartych spraw w Twoim życiu, które mogą rozwinąć się w różnych kierunkach. Pamiętaj, ze negatywne myślenie może przyciągnąć do Ciebie kłopoty. Dlatego tez warto spojrzeć na przyszłość w jasnych barwach i myśleć optymistycznie.

Oceń sen

Handlarz

Handlarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn. Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Oceń sen

Hiena

Hiena we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Hiena to znaczy, że w Twoim życiu uczuciowym brak jest równowagi. Hiena we śnie symbolizuje osobę, która bardzo wiele bierze od Ciebie nie odwzajemniając Twojego zaangażowania.

Oceń sen

Humor

Humor we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że masz dobry Humor to spodziewaj się, że Twoje kontakty z otoczeniem będą się Układać lepiej niż zwykle. Poczujesz wszechobecną sympatie i aprobatę.

Oceń sen

Hafciarz

Hafciarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Hafciarka

Oceń sen

Hasło

Hasło we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że podajesz Hasło to możesz odczuwać Lęk i dyskomfort związany z tym, ze Twoi bliscy nie akceptują Twoich decyzji. Jeśli irytuje Cię świadomość bycia ocenianym powinieneś popracować nad niezależnością od ludzkich opinii.

Oceń sen

Histeryk

Histeryk we śnie znaczenie | Sennik Online

Histeria jako pojęcie psychologiczne jest określeniem stanu, w którym występuje nadmierna emocjonalność, płaczliwość i demonstracyjność zachowań. Dlatego też sny o histerii mogą być przedstawieniem tego, co z osobą dzieje się na co dzień. Jeśli zdarza Ci się przesadnie okazywać swoje uczucia, wykrzykiwać różne rzeczy pod wpływem emocji, by potem żałować ich wypowiedzenia sny te mogą przedstawiać Twoją osobę. Dotyczy to również osób, które przejawiają zachowania związane z tzw. huśtawką emocjonalną czyli popadaniem w skrajne i zmienne nastroje i emocje.

Histeria we śnie może być przejawem również innych problemów natury emocjonalnej. Może pojawiać się u osób, które ostatnimi czasy bez konkretnych powodów popadają w melancholijny nastrój. Jeśli ów nastrój pogłębia się z dnia na dzień, sny nie ustępują, a dodatkowo pojawia się niechęć do wykonywania codziennych czynności połączona z brakiem apetytu należy zacząć poważnie myśleć o wizycie u psychologa.

Histeria pojawiająca się w snach może być też przejawem silnego stresu przeżywanego przez daną osobę w wyniku borykania się z dużymi problemami.

Oceń sen

Halka

Halka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Halka to postaraj się wstrzymać od pochopnych osądów, zwłaszcza w kwestii nowo poznanych osób.

Oceń sen