Hamlet

Hamlet we śnie znaczenie | Sennik Online

Hamlet we śnie może symbolizować rozterki i brak zdecydowania w kwestii wyboru drogi życiowej przez śniącego.

Oceń sen

Heroina

Heroina we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o heroinie często przytrafia się ludziom, których życie straciło sens. Jeśli śniła Ci się Heroina to wiedz, że tylko gruntowne zmiany mogą przywrócić Twemu życiu istotę.

Oceń sen

Hrabina

Hrabina we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym widzisz hrabinę to spodziewaj się, że czeka Cię dobra passa w sferze finansowej ale jednocześnie lekkomyślnie będziesz wydawać pieniądze.

Oceń sen

Harcerze

Harcerze we śnie znaczenie | Sennik Online

Harcerze we śnie ostrzega aby działać z rozsądkiem i twardo stąpać po ziemi. Osoba której śnili się Harcerze może wkrótce Znaleźć się w sytuacji, wymagającej racjonalnego działania i mądrych decyzji.

Oceń sen

Hipopotam

Hipopotam we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hipopotamie zapowiada powiększenie rodziny.

Oceń sen

Huzar

Huzar we śnie znaczenie | Sennik Online

Huzar we śnie zapowiada, że czeka Cię rywalizacja z innymi i konkurencja w walce o osiągnięcie celu.

Oceń sen

Hala

Hala we śnie znaczenie | Sennik Online

Hala we śnie mówi sporo o tym, że masz trudności z podjęciem decyzji a tymczasem niedługo staniesz przed wyborem, który może mieć ogromny wpływ na Twoje dalsze życie.

Oceń sen

Hebel

Hebel we śnie znaczenie | Sennik Online

Hebel we śnie zwiastuje, że wreszcie Uda Ci się poukładać ważne sprawy osobiste.

Oceń sen

Homar

Homar we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o homarze przytrafia się często osobom lubiącym Luksus oraz potrafiącym korzystać z życia z prawdziwą finezją.

Oceń sen

Hamować

Hamować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hamulcu lub o hamowaniu bywa często symbolem naszych ograniczeń. Jeśli śniło Ci się, że jedziesz samochodem i hamujesz lub znajdujesz się w ruchu i nagle zwalniasz to może to oznaczać, że w realnym wykraczasz poza znane Ci schematy i czujesz w związku z tym podświadomy lęk.

Często zdarza się, że mamy wyobrażenie o tym co powinniśmy robić – jak żyć, jakich zasad się trzymać i co jest właściwe a co nie. Przekonania te często wynosimy z domu lub z najbliższego otoczenia. Jeśli sen hamulcu przytrafił Ci się w okresie kiedy rozwijasz Skrzydła lub wiele się dzieje w Twoim życiu, warto się zastanowić, czy nie jest to podświadoma blokada, mówiąca ” tak nie wolno, tego nie wypada itd”. Może się zdarzyć, że pokonywanie barier lub wykraczanie poza dotychczas znane schematy napawa nas pewnym lękiem przed tym, co może się w konsekwencji wydarzyć. Ten Strach przed nieznanym może się objawiać poprzez sen o hamowaniu. Nasza podświadomość, która boi się skutków odważnych decyzji i zbaczania ze sprawdzonej ścieżki, mówi : „hamuj” dlatego też sen o hamowaniu warto potraktować jako pretekst do zastanowienia się nad swoimi decyzjami i ujarzmienia swoich lęków.

Oceń sen