Hamak

Hamak we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Hamak to prawdopodobnie podświadomie marzysz wypoczynku i potrzebujesz dystansu do codziennej gonitwy.

Oceń sen

Herbatniki

Herbatniki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Herbatnik

Oceń sen

Hotel

Hotel we śnie znaczenie | Sennik Online

Hotel we śnie postrzegany może być jako miejsce wypoczynku, ale również jako miejsce schadzek, miejsce schronienia lub ucieczki.

Hotel pojawiać się może w snach osób, które zdradzają swojego partnera/partnerkę i być wyparciem pragnienia wycofania się ze związku. Dotyczy to szczególnie przypadków zdrady poza mieszkaniem kogokolwiek ze związku.

Sen o hotelu może przytrafić się osobom, które mieszkając z partnerem/partnerką przez jakiś czas, zdążyły się znudzić takim stanem rzeczy lub z jakiegoś innego powodu mają dość wspólnego życia i chcą się z niego wycofać. W takich przypadkach Hotel we śnie postrzegany jest jako miejsce schronienia

Hotel jako miejsce schronienia pojawia się też w snach osób, które często nawiedzają myśli o treściach prześladowczych, które boją się miejsca zamieszkania lub okolic swojego domu i często myślą o przeprowadzce.

Oceń sen

Haracz

Haracz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że ktoś wymusza od Ciebie haracz to spodziewaj się, że różni Ludzie będą Cię nękać, zbierając Twój Czas i energię. Według sennika online haracz we śnie zapowiada, że stracisz cenny czas, który mógłbyś wykorzystać w lepszy sposób, na ludzi, którzy nic nie wniosą do Twojego życia.

Oceń sen

Hipnoza

Hipnoza we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o hipnozie to jasny Znak dla śniącego aby zaufać swojej intuicji w rozwiązywaniu problemów, sprawach dotyczących stosunków międzyludzkich oraz w podejmowaniu decyzji . Jeśli śniło Ci się, że widzisz hipnotyzera, to spodziewaj się, że ktoś może zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc w rozwikłaniu swoich problemów, zdaj się wówczas na głos intuicji. Nawet jeśli logika przeczy Twoim przeczuciom, zrób to co podpowiada Ci Serce ponieważ racjonalne rozwiązania ni zawsze są najlepsze.

Oceń sen

Huśtawka

Huśtawka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o huśtawce wyraża Twoje podejście do przyszłości i tego co nieznane.

Jeśli śni Ci się, że tracisz kontrolę i huśtasz się za mocno to prawdopodobnie obawiasz się utraty kontroli nad własnym życiem.

Jeśli śni Ci się, że bujasz się na huśtawce i sprawia Ci to przyjemność to znaczy, że jesteś osobą, która ma skłonność do ryzyka i lubi nowe wyzwania.

Oceń sen

Haftowanie

Haftowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Haftować

Oceń sen

Hazardzista

Hazardzista we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o hazardzie, zazwyczaj silnie połączone ze snami o pieniądzach lub zyskach materialnych dotyczą przede wszystkim mężczyzn. Sny o hazardzie mogą być przejawem impulsywnej chęci wzbogacenia się, zarówno w sferze materialnej jak i osobistej – mogą przedstawiać skłonności do zdobywania uznania w otoczeniu. Osoby, którym śni się Hazard są często niepewne swojej własnej wartości, dlatego też przez zachowania ryzykowne chcą zwrócić na siebie uwagę i akceptację otoczenia.

Sen o hazardzie może być również domeną osoby o silnych skłonnościach do podejmowania ryzyka. Takie osoby często zapominają o zdrowym rozsądku, a głównym motywem ich działania jest przyjemny dreszczyk emocji, jaki odczuwają działając ryzykownie wbrew zdrowemu rozsądkowi. W takich właśnie działaniach znajdują potwierdzenie własnej wartości i sprawności.

Oceń sen

Hobby

Hobby we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Hobby sporo mówi o Twoim podejściu do kwestii z którymi się identyfikujesz. Jeśli śniło Ci się hobby, to znaczy, że dla sprawy, która jest dla Ciebie ważna jesteś wstanie poświęcić ważne Ci osoby i swoje życie osobiste.

Oceń sen

Hamburger

Hamburger we śnie znaczenie | Sennik Online

Hamburger we śnie to pozytywny znak, zapowiada dobrą passę i powodzenie w realizacji planów. Jeśli śniło Ci się, że jesz hamburgera to już niedługo będziesz się cieszyć wynikami swoich działań, będziesz mógł ?skonsumować? Owoce swojej pracy.

Oceń sen