Igła

Igła we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się igła to w niedalekiej przyszłości, ktoś z twojej rodziny lub bliski przyjaciel poprosi cię o pomoc. Pomoc ta, będzie polegać głównie na wsparciu psychicznym, być może ktoś będzie chciał zwierzyć się ze swoich problemów – może okazać się, że wystąpisz w roli psychoanalityka. Uważaj aby nie zranić tej osoby swoimi osądami, staraj się być delikatny. Ktoś obdarzy cię szczególnym zaufaniem – nie zawiedź go.

Oceń sen

Instrukcja

Instrukcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wydajesz komuś instrukcje to prawdopodobnie napotkasz problemy natury zawodowej. Sen, w którym Ty jesteś instruowany może zwiastować pojawienie się ciekawych propozycji w pracy.

Oceń sen

Iluzjonista

Iluzjonista we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o iluzji lub iluzjoniście to domena marzycieli, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Osoby, którym śnią się najprzeróżniejsze pokazy iluzjonistyczne są wizjonerami i wcielają w życie najbardziej szalone projekty. Są to ludzie, którzy nie zrażają się drobnymi porażkami i są w stanie wiele razy rozpoczynać swoje projekty dzięki czemu doprowadzają je wreszcie do końca.

Oceń sen

Irytacja

Irytacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o irytacji odzwierciedla Lęk śniącego, że nie Uda mu się spełnić oczekiwań otoczenia. Jeśli miałeś sen, w którym przeżywałeś irytację lub coś sprawiło, że się irytujesz to postaraj się skoncentrować na własnych potrzebach i celach zamiast uszczęśliwiać innych.

Oceń sen

Indie

Indie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Indiach zapowiada Podróż duchową. Indie to najbardziej karmiczny kraj, dlatego sen o Indiach lub podróżowaniu po Indiach przydarza się osobom uduchowionym, które skupiają się na rozwoju wewnętrznym.

Oceń sen

Igły

Igły we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Igła

Oceń sen

Instrument

Instrument we śnie znaczenie | Sennik Online

Instrument muzyczny we śnie zapowiada nowe wyzwania w życiu – być może będziesz mieć nowe zadania w pracy, możesz otworzyć własną firmę lub rozpoczniesz budowę domu. Instrument muzyczny zapowiada, że takie przedsięwzięcie będzie wymagać od Ciebie wiele wysiłku, zaangażowania i inicjatywy.

Jeśli śniło Ci się, że grasz na instrumencie to znaczy, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju „przywódcą grupy”.

Oceń sen

Imadło

Imadło we śnie znaczenie | Sennik Online

Imadło we śnie zapowiada stabilizację finansową.

Oceń sen

Irytować się

Irytować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o irytacji odzwierciedla Lęk śniącego, że nie Uda mu się spełnić oczekiwań otoczenia. Jeśli miałeś sen, w którym przeżywałeś irytację lub coś sprawiło, że się irytujesz to postaraj się skoncentrować na własnych potrzebach i celach zamiast uszczęśliwiać innych.

Oceń sen

Indygo kolor

Indygo kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

Indygo to kolor kreatywności, innowacyjności, jest to również kolor lubiany przez artystów i często stosowany w malarstwie. Osoby, które śnią o kolorze indygo są pomysłowe i utalentowane, charakteryzują się świetnym gustem i smakiem. Jeśli miałeś sen o indygo to przed Tobą wyzwania, w których będziesz musiał wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Dla osób o uzdolnieniach artystycznych indygo zwiastuje rozwój talentu, samorealizację a nawet sławę związaną z twórczością artystyczną.

Oceń sen