Indie

Indie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Indiach zapowiada Podróż duchową. Indie to najbardziej karmiczny kraj, dlatego sen o Indiach lub podróżowaniu po Indiach przydarza się osobom uduchowionym, które skupiają się na rozwoju wewnętrznym.

Oceń sen

Igły

Igły we śnie znaczenie | Sennik Online

patrz:

Igła

Oceń sen

Instrument

Instrument we śnie znaczenie | Sennik Online

Instrument muzyczny we śnie zapowiada nowe wyzwania w życiu – być może będziesz mieć nowe zadania w pracy, możesz otworzyć własną firmę lub rozpoczniesz budowę domu. Instrument muzyczny zapowiada, że takie przedsięwzięcie będzie wymagać od Ciebie wiele wysiłku, zaangażowania i inicjatywy.

Jeśli śniło Ci się, że grasz na instrumencie to znaczy, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju „przywódcą grupy”.

Oceń sen

Imadło

Imadło we śnie znaczenie | Sennik Online

Imadło we śnie zapowiada stabilizację finansową.

Oceń sen

Irytować się

Irytować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o irytacji odzwierciedla Lęk śniącego, że nie Uda mu się spełnić oczekiwań otoczenia. Jeśli miałeś sen, w którym przeżywałeś irytację lub coś sprawiło, że się irytujesz to postaraj się skoncentrować na własnych potrzebach i celach zamiast uszczęśliwiać innych.

Oceń sen

Indygo kolor

Indygo kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

Indygo to kolor kreatywności, innowacyjności, jest to również kolor lubiany przez artystów i często stosowany w malarstwie. Osoby, które śnią o kolorze indygo są pomysłowe i utalentowane, charakteryzują się świetnym gustem i smakiem. Jeśli miałeś sen o indygo to przed Tobą wyzwania, w których będziesz musiał wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Dla osób o uzdolnieniach artystycznych indygo zwiastuje rozwój talentu, samorealizację a nawet sławę związaną z twórczością artystyczną.

Oceń sen

Ignorancja

Ignorancja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się sytuacja w której zachowujesz się jak Ignorant lub jesteś ignorowany to spodziewaj się, że najbliższe dni będą wymagać od Ciebie zdolności dyplomatycznych i cierpliwości. Uważaj na to co mówisz i jak się zachowujesz, bowiem, będziesz obserwowany przez wpływową osobę.

Oceń sen

Instruować

Instruować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wydajesz komuś instrukcje to prawdopodobnie napotkasz problemy natury zawodowej. Sen, w którym Ty jesteś instruowany może zwiastować pojawienie się ciekawych propozycji w pracy.

Oceń sen

Imbir

Imbir we śnie znaczenie | Sennik Online

Imbir we śnie ostrzega przed drobnymi infekcjami.

Oceń sen

Iskra

Iskra we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Iskra to spodziewaj się, że dzięki swojej pomysłowości, energii i konsekwencji w działaniu Uda Ci się wcielić w życie niecodzienny pomysł.

Oceń sen