Imbryk

Imbryk we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Imbryk to dbaj o swoje oszczędności – mogą ci się przydać niedługo.

Oceń sen

Iść drogą

Iść drogą we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o podążaniu drogą często śni się osobom, które przeżywają wiele zmian w życiu. Jest to pozytywny symbol, ponieważ oznacza rozwój i odwagę w dążeniu do przodu. Jeśli masz pojąć decyzję i nie jesteś jej pewny – nie bój się działać, jakąkolwiek drogę wybierzesz, Zmiana będzie dobra.

Oceń sen

Idea

Idea we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o idei zapowiada, że niedługo staniesz przed wyborem kariera zawodowa lub rodzina.

Oceń sen

Inicjacja

Inicjacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Inicjacja to bezpośrednie odniesienie do przejścia z jednej fazy życia do drugiej. Może się odnosić do namacalnych zmian życiowych, takich jak Zmiana pracy, zamieszkania lub partnera jak i do głębokich metamorfoz wewnętrznych.
Jeśli sen o inicjacji przydarzy się się osobie dojrzałej, to może to oznaczać, że śniący przeżywa wewnętrzne odrodzenie i zmienia się jego postrzeganie świata.

Oceń sen

Igrzyska

Igrzyska we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o igrzyskach zapowiada kwitnące życie towarzyskie, rozrywki i zabawę.

Oceń sen

Internat

Internat we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o internacie zapowiada spędzenie kilku dni poza domem – może to być wyjazd związany z interesami albo wypad za miasto.

Oceń sen

Imieniny

Imieniny we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o imieninach przypomina, że być może nie koncentrujesz się na dążeniu do spełnienia marzeń. Jeśli we śnie jesteś gościem na imieninach to spodziewaj się spotkania osoby, która zainspiruje Cię do działania i zmian na lepsze. Jeśli we śnie sam obchodzisz Imieniny to spodziewaj się, że wkrótce sam poczujesz impuls do działania.

Imieniny to święto Twojego imienia – przypomina Ci ono o tym, kim jesteś, co Cię charakteryzuje i identyfikuje w świecie. Dlatego, tez sen o imieninach może przydarzać się osobom, które poszukują własnej tożsamości, zadają sobie pytanie „kim jestem i czego pragnę w życiu?”. Taki sen to dla niektórych osób zapowiedź poszukiwań własnego „ja”.

Oceń sen

Iść na randkę

Iść na randkę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli jesteś wolną osobą i śniło Ci się, że idziesz na randkę to już niedługo dostaniesz swoja szansę na poznanie osoby, z którą zechcesz stworzyć związek. Osoby zajęte, które śnią o tym, że idą na randkę mogą być znudzone swoim obecnym partnerem i podświadomie marzą o dreszczyku ekscytacji towarzyszącego randkom.

Oceń sen

Ideał

Ideał we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Ideał to niebawem przekonasz się, że nie wszystko Złoto co się świeci.

Oceń sen

Inkwizycja

Inkwizycja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się Inkwizycja lub inkwizytorzy unikniesz nieszczęścia.

Oceń sen