Jaskinia

Jaskinia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jaskinia we śnie symbolizuje pierwotne instynkty człowieka, które dławione przez społeczeństwo, kulturę oraz wychowanie pojawiają się w nocnych wizjach. Sny o jaskini są charakterystyczne dla osób nerwowych, źle czujących się w towarzystwie innych ludzi, będących bardzo czujnymi i podejrzliwymi w stosunku do zachowań innych osób. Jest przejawem chęci zdobywania, życia na własną rękę. Jednocześnie takie osoby są osobami skrytymi, nie lubiącymi dzielić się swoimi poglądami z innymi – w tym sensie Jaskinia we śnie jest symbolem kryjówki, w której dana osoba upatruje źródła wyalienowania się od innych ludzi.

Jaskinia we śnie może też symbolizować wewnętrznie przeżywany przez jednostkę chaos. Sen o jaskini pojawia się u ludzi, którzy w ostatnim czasie przeżyli wydarzenie, które naruszyło ich świat wartości oraz ich podstawowe poglądy na otaczającą ich rzeczywistość. W takim znaczeniu Jaskinia również symbolizuje miejsce schronienia się, przeczekania wewnętrznie przeżywanego chaosu oraz ucieczki od nierozwiązanych problemów.

W końcu, jedną z najważniejszych interpretacji snu o jaskini jest odwołanie się do teorii podświadomości. Jaskinie jest symbolem tego, co rozgrywa się w naszej podświadomości, warto więc zwrócić uwagę na to, co w danym śnie rozgrywa się wewnątrz jaskini – owe wydarzenia odzwierciadlają bowiem nasze potrzeby, Lęki oraz kompleksy, które ukrywane na co dzień, ujawniają się w owych snach.

Oceń sen

Jeździć konno

Jeździć konno we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o tym, że jeździsz konno to spodziewaj się spełnienia marzeń i osiągnięcia swojego celu.

Oceń sen

Jabłko

Jabłko we śnie znaczenie | Sennik Online

Jabłko we śnie – owoc zakazany. Kusi Cię by zrobić coś, co nie do końca zgadza się z dotychczas prezentowanymi przez Ciebie postawami i poglądami. Pociąga Cię nieznane. Jeśli miałeś sen o jabłku to szukasz dreszczyku emocji i tak naprawdę wiesz dobrze gdzie można go znaleźć, to natomiast czego nie jesteś pewien to Twój własny stosunek do tej pokusy. Obawiasz się konsekwencji, które mogą pojawić się gdy jej ulegniesz.

Oceń sen

Jechać tramwajem

Jechać tramwajem we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Tramwaj to spodziewaj się, że w najbliższych dniach przyda Ci się umiejętność ocenienia sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji. Sen w którym jedziesz tramwajem to dobry omen, zapowiada, że dzięki szybkim działaniom i trafnym decyzjom Uda Ci się osiągnąć sukces.

Oceń sen

Jaja

Jaja we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Jaja pojawiające się w marzeniu sennym mogą mieć kilka znaczeń. Po pierwsze jaj symbolizują nowe życie i nowy początek. Tak więc sen o jajach można zinterpretować jako Początek nowej drogi i pozytywnych wydarzeń. Jaja we śnie to także symbol dobrobytu i powodzenia. Śniło Ci się, że jesz jaja? Czeka Cię dobra passa w każdej dziedzinie życia! Sen o tym, że znajdujesz Jaja zapowiada, że czeka Cię wiele pozytywnych niespodziewanych wydarzeń. Osoby, które są rodzicami mogą się spodziewać, że ich dzieci wkrótce przysporzą im wiele radości satysfakcji.

Oceń sen

Jeść banana

Jeść banana we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o jedzeniu banana ma zabarwienie erotyczne, dlatego jeśli kobiecie śni się, że je banana to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca banana, to może tęskni za odmianą w życiu erotycznym.

Oceń sen

Jaskółka

Jaskółka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Jaskółki

Oceń sen

Jeździć na nartach

Jeździć na nartach we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jeździsz na nartach to spodziewaj się, że zrobisz teraz krok w nieznane, będziesz przecierać nowe życiowe ścieżki ale sprawi Ci to wielką radość.

Oceń sen

Jabłko dostać

Jabłko dostać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że dostajesz Jabłko to znaczy, że bardzo zależy Ci na tym aby zrobić karierę i uzyskać wysoki status społeczny. Jabłko, które dostajesz we śnie zapowiada, że Uda Ci się to osiągnąć ale zapłacisz za to wysoką cenę.

Oceń sen

Jednorożec

Jednorożec we śnie znaczenie | Sennik Online

Jednorożec we śnie zapowiada, że osoby będące w związku mogą być wodzone na pokuszenie. Jeśli śnił Ci się Jednorożec postaraj się zachować wierność, romanse mogą doprowadzić Cię do utraty partnera.

Oceń sen