Kochać się w windzie

Kochać się w windzie ew własnej firmie – jest to przestroga przed braniem na siebie obowiązków, zadań, których nie będą mogli zrealizować

Oceń sen

Kafelki

Kafelki we śnie znaczenie | Sennik Online

Kafelki we śnie symbolizują pracę i finanse. Jeśli przytrafił Ci się sen o kafelkach to zinterpretuj go jako metaforę do sukcesów lub porażek zawodowych. Kłaść Kafelki lub widzieć piękne Kafelki we śnie to odnieść sukces zawodowy. Potłuczone lub brzydkie Kafelki oznaczają porażkę i problemy w pracy.

Oceń sen

Kamienica

Kamienica we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kamienicy to zapowiedź konfliktów pomiędzy rodzinami, przyjaciółmi, bliskimi osobami. Jeśli śniła Ci się stara kamienica to znaczy, że spory maja swoje źródło w dalekiej przeszłości.

Oceń sen

Kasztany

Kasztany we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kasztanach zapowiada, że wszystkie drobniejsze problemy same się ułożą.

Oceń sen

Kolor żółty

Kolor żółty we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor żółty symbolizuje słońce, jasność i pogodę, dlatego jeśli w Twoim śnie pojawił się Kolor żółty to spodziewaj się wszelkiej pomyślności i powodzenia. Żółty kolor we śnie zapowiada również, że będzie Ci towarzyszyć pogoda ducha, optymizm i wewnętrzna energia, dzięki czemu wszelkie Twoje działania i zamierzenia będą kończyć się sukcesem.

Oceń sen

Kupować

Kupować we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śni o tym, że robi Zakupy ma przed sobą korzystny okres na podejmowanie decyzji o życiu uczuciowym i rodzinnym. Sen o zakupach to dobra wróżba dla kobiet planujących rodzinę, macierzyństwo, Wejście w związek lub zalegalizowanie już istniejącego związku. Podjęte kroki będą miały pozytywne skutki w przyszłości, przyniosą Radość i spełnienie śniącej osobie.

Podstawowe znaczenia:

widzieć zakupy we śnie: korzyści

robić zakupy dla siebie: spełnienie marzenia

robić duże zakupy: nagły przypływ gotówki

kupowanie żywności: poprawa warunków materialnych

kupowanie ubrań: dodatkowe dochody

robić zakupy dla kogoś: upokorzenie przyniesie wiele konfliktów

być niezadowolonym z zakupów: kłótnia z bliskimi osobami

kupować tanio, okazyjnie: szykuje się okazja na dobre wydatki, szczególnie polecamy zakupy z dużymi rabatami na www.mydeal.pl

Oceń sen

Kaktus

Kaktus we śnie znaczenie | Sennik Online

Kaktus we śnie symbolizuje Miłość głęboka i trwała lecz trudną. Jeśli śnił Ci się Kaktus to możesz mieć trudności w okazywaniu uczuć. Pomimo, że jesteś osobą wrażliwą i bardzo uczuciową, starasz się Ukryć emocje w obawie przed zranieniem. Kaktusy to osoby które chronią swoje piękne wnętrze kolcami. Często też zdarza się, że Kaktusy nawiązują bardzo głębokie relacje oparte na wielkiej miłości i jednocześnie starają się odciąć lub uciec ponieważ ogrom ich uczucia powoduje ich Strach przed rozczarowaniem. Jeśli śnił Ci się Kaktus to wskazówka aby przezwyciężyć swój Lęk i dać się ponieść uczuciom.

Oceń sen

Kanapy

Kanapy we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kanapa

Oceń sen

Klękać

Klękać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o klękaniu mówi wiele o Twojej umiejętności dopasowywania się do zmieniających warunków a także o tym jak dalece jesteś w stanie ugiąć swoją dumę. Jeśli widzisz we śnie jak klękasz to prawdopodobnie jesteś osobą, która potrafi wiele znieść i nie obraża się z byle powodu. Osoby, które często widzą siebie klęczącego we śnie mogą mieć tendencję to nadmiernej spolegliwości. Jeśli śnisz, że ktoś przed Tobą klęczy to prawdopodobnie osoba ta jest od Ciebie uzależniona emocjonalnie lub uznaje Twoja wyższość.

Oceń sen

Kot

Kot we śnie znaczenie | Sennik Online

Według

sennika online sen o kocie

podobnie jak sen o psie sporo mówi o śniącej osobie.

Kot

jest jednym z najinteligentniejszych stworzeń dlatego

sen o kocie

symbolizuje jednak nie tyle Mądrość co spryt, chytrość, niezależność i skłonność do chodzenia własnymi drogami.

Zgodnie z interpretacją

sennika online sny o kocie

mają zazwyczaj osoby pragnące własnej niezależności jednak z jakichś względów tej niezależności nie posiadające.

Kot we śnie

występuje czasami u osób czujących się obarczonych relacją z partnerem lub partnerką.

W

senniku online

możemy również Znaleźć interpretację

snu o kocie

, która mówi, że Koty we śnie są też domeną osób nie czujących się komfortowo w życiu zawodowym, sprzyjają poczuciu dziwnego „zniewolenia” bądź też „skrępowania” zobowiązaniami podjętymi w przeszłości. Takie osoby często marzą o uwolnieniu się ze wszystkich relacji z innymi osobami – zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

W końcu ostatnia symbolika

kota we śnie

według

sennika online

to chciwość i przebiegłość w prowadzonych interesach. Kot często pojawia się w snach u ludzi (szczególnie mężczyzn) nastawionych na materialistyczne osiągnięcia. Takie osoby o wiele mniej uwagi poświęcają swojemu życiu osobistemu bądź też uczuciowemu. Wówczas

sny o kocie

pojawiające się u takich ludzi są symbolem pragnienia posiadania jak największej ilości pieniędzy oraz zawodowego prestiżu.

Oceń sen