Kaganiec

Kaganiec we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Kaganiec we śnie symbolizuje pewne ograniczenia i bariery w komunikacji, niemożność powiedzenia tego co chciałoby się wyrazić. Dlatego też osoby widzące we śnie Kaganiec mogą mieć problem z wyrażeniem różnych rzeczy ? czy to spowodowany własnymi ograniczeniami lub po prostu tym, że w pewnym otoczeniu nie mogą pozwolić sobie na to, aby Mówić to co myślą.

Oceń sen

Kamienie

Kamienie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kamieniach może oznaczać, że codzienne problemy nieco Cie przytłaczają i wydają Ci się poważniejsze niż są w rzeczywistości.

Oceń sen

Katastrofa lotnicza

Katastrofa lotnicza we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o katastrofie lotniczej podobnie jak inne katastroficzne sny może być zwiastunem nieprzyjemnych wydarzeń w życiu śniącego lub jego bliskich. Może to być zapowiedź kłopotów ze zdrowiem lub wypadku, który może przydarzyć się w rodzinie.

Oceń sen

Komin

Komin we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Komin to zbliża się dla Ciebie pomyślny okres do podejmowania wyzwań. Komin we śnie zwiastuje, że Uda Ci się pokonać kłopoty dzięki Twojej silnej woli i wytrwałości, a miarę osiągania sukcesów będzie wzrastać Twoja wiara w siebie.

Oceń sen

Kurtyna

Kurtyna we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się kurtyna, to spodziewaj się, że otrzymasz wiadomość, która bardzo Cię uszczęśliwi. Sen o kurtynie zapowiada pozytywne wydarzenie, którego nie oczekiwałeś nawet w najśmielszych marzeniach.

Oceń sen

Kabarety

Kabarety we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kabaret

Oceń sen

Kalafior

Kalafior we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Kalafior to spodziewaj się dobrej Rady od bliskiej osoby, która bardzo pomoże Ci w życiu.

Oceń sen

Kanarek

Kanarek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kanarku mówi, że pośpiech i Lęk przed samotnością nie są najlepszymi doradcami. Jeśli jesteś osobą wolną i szukasz drugiej połówki daj sobie Czas i poczekaj na tę właściwą osobę. Zaangażowanie w związek z kimś przypadkowym nie przyniesie Ci szczęścia.

Oceń sen

Kłaniać się

Kłaniać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ukłonach zapowiada zawarcie znajomości z bardzo ważnymi osobami, które w przyszłości mogą mieć wpływ na Twoje życie zawodowe. Jeśli śniło Ci się, że ktoś bije przed Tobą Pokłony to znaczy, że dzięki nowopoznanym osobom osiągniesz sukces, będą one wspierać Twoje przedsięwzięcia. Sen w którym Ty musisz się kłaniać zapowiada trudności w sprawach zawodowych wynikające ze zbyt dużego zaufania w pomoc innych.

Oceń sen

Koty

Koty we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kot

Oceń sen