Kabriolet

Kabriolet we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Kabriolet to spodziewaj się, że w Twoim życiu pojawi się ekscentryczna osoba, która zainspiruje Cię do zmiany modelu życia i poczucia nutki szaleństwa.

Oceń sen

Kalina

Kalina we śnie znaczenie | Sennik Online

Kalina we śnie symbolizuje toksyczną osobę, z którą pozostajesz w relacji. Kalina to symbol kogoś, z kim ciężko jest żyć ale jednocześnie nie potrafisz tej osoby opuścić.

Oceń sen

Kapelusz

Kapelusz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kapeluszu ostrzega aby nie uprzedzać się do nowo poznanych osób. Kapelusz we śnie mówi, że Ludzie mogą okazać się inni, niż wskazują na to pozory.

Nosić kapelusz/b> – ktoś może niesłusznie Cię osądzić

Oceń sen

Kolana

Kolana we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolana we śnie symbolizują elastyczność emocjonalną. Osoby, które widza we śnie, że mają brzydkie zniekształcone Kolana są trudne we współżyciu, nie potrafią się dopasować do innych i nie chętnie idą na ustępstwo. Ładne Kolana to symbol osób elastycznych, chętnych do kompromisu. Kolana ugięte oznaczają, że chętnie idziesz na ustępstwa. Wyprostowane Kolana we śnie symbolizują osobę upartą i nieustępliwą .

Oceń sen

Kręta droga

Kręta droga we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się kręta Droga to czekają cię zawiłe koleje losu. Zakręty na życiowej drodze mogą oznaczać zarówno pozytywne jak i negatywne komplikacje. Taki sen jest też swoistym ostrzeżeniem – zadaj sobie pytanie w jakim stopniu zawiłości życiowe wynikają z twoich działań. Przecież nie musisz wybierać krętej drogi, Ty sam często kreujesz to, co spotyka cię w życiu. Znaczenie snu o krętej drodze można więc odczytać nie tylko jako ostrzeżenie przed komplikacjami i niespodziewanymi zwrotami akcji ale również jako wskazówkę aby wziąć własny los w swoje ręce jeśli chce się uniknąć zdarzeń, które nie są po naszej myśli.

Oceń sen

Kafelek

Kafelek we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kafelki

Oceń sen

Kamera

Kamera we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Kamera to uważaj na wścibskie i nieżyczliwe Ci osoby. Kamera we śnie mówi, że możesz sobie nie zdawać sprawy, z tego, że jesteś bacznie obserwowany lub wręcz szpiegowany przez kogoś.

Oceń sen

Kasztan

Kasztan we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kasztany

Oceń sen

Kolor zielony

Kolor zielony we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor zielony symbolizuje świeżość, nadzieję i nowe życie dlatego też Kolor zielony we śnie zapowiada nowe początki i rozpoczynanie przedsięwzięć. Osoby, którym przyśnił się Kolor zielony będą napełnione optymizmem i wiarą w przyszłe powodzenie, co da im energię do działania.

Zieleń jest również kolorem natury, roślinności i uzdrowienia. Tak więc Zieleń we śnie osób chorych bądź cierpiących to zapowiedź poprawy stanu zdrowia i przypływ witalności.

W końcu Kolor zielony to także kolor pieniędzy, losowości i szczęścia w grach losowych. Gracze i hazardziści śniący o kolorze zielonym będą cieszyć się szczęśliwą passą. Kolor zielony we śnie zwiastuje uśmiech losu w kwestiach finansowych ? może zapowiadać wygraną, spadek lub inny nieoczekiwany przypływ gotówki.

Oceń sen

Kupować

Kupować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn. Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Oceń sen