Kajdanki

Kajdanki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Kajdanki spodziewaj się, że ktoś będzie naciskał abyś spełnił swoje zobowiązania.

Oceń sen

Kamień szlachetny

Kamień szlachetny we śnie znaczenie | Sennik Online

Kamień szlachetny we śnie zapowiada dobre nowiny, spotkania z wartościowymi ludźmi, szczęśliwy obrót pewnych spraw.

Oceń sen

Kąpiel w wannie

Kąpiel w wannie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kąpieli w wannie to także sen o chorobie lub pogorszeniu zdrowia, albo o osłabieniu organizmu. Jeśli śni ci się, że kapiesz się w wannie to może czekać cię kuracja zdrowotna.

Oceń sen

Koral

Koral we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o koralach zapowiada Romans w pracy. Zwłaszcza jeśli kobiecie śni się, że nosi na szyi Korale to być może niedługo zakocha się w kimś, z kim łączą ją stosunki zawodowe.

Jeśli mężczyźnie śni się, że obdarowuje kobietę koralami to być może zakocha się w kimś z kim pracuje na co dzień. Jeśli widzi we śnie kobietę noszącą Korale to być może koleżanka z pracy po kryjomu darzy go uczuciem.

Oceń sen

Kabina pilota

Kabina pilota we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kabinie pilota może zapowiadać, że ktoś z Twojej rodziny będzie starać się powstrzymywać Twoje marzenia lub ryzykowne działania aby Cię chronić przed niebezpieczeństwem.

Oceń sen

Kalendarz

Kalendarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Kalendarz to spodziewaj się, że będzie się działo wiele dobrego na polu zawodowym.

Oceń sen

Kangury

Kangury we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Kangur

Oceń sen

Kochać

Kochać we śnie znaczenie | Sennik Online

O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Oceń sen

Kraść

Kraść we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kradzieży zapowiada zawód i rozczarowanie. Jeśli śniło Ci się, że kradniesz to prawdopodobnie rozczarujesz kogoś swoim postępowaniem bądź postawą. Sen, w którym jesteś okradany to zwiastun, że ktoś sprawi Ci przykrość swoim zachowaniem, zrobi coś czego nigdy byś się po nim nie spodziewał.

Oceń sen

Kadzidło

Kadzidło we śnie znaczenie | Sennik Online

Kadzidło we śnie może zapowiadać niezbyt jasną sytuację uczuciową. Osoba, która widziała Kadzidło we śnie może Znaleźć się w sytuacji, kiedy będzie darzyła uczuciem dwie osoby i nie będzie wiedziała którą wybrać.

Oceń sen