Lecące kaczki

Lecące kaczki we śnie znaczenie | Sennik Online

Lecące Kaczki we śnie zwiastują krótką Podróż – być może nadarzy się okazja aby odwiedzić rodzinę lub po prostu zdecydujesz się na weekendowy wyjazd.

Oceń sen

Liczba 3

Liczba 3 we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba trzy ma magiczny charakter – symbolizuje Trójcę Świętą, trójwymiar, trzy stany czasowe: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Trójka towarzysząca innym symbolom we śnie wyraża dopełnienie, doskonałość oraz harmonię.

Oceń sen

Loch

Loch we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się loch to uważaj na osobę w pracy, która ma duże wpływy – może Ona mieć do Ciebie negatywne nastawienie i przez to przysporzyć Ci kłopotów.

Oceń sen

Lalka

Lalka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli kobieta ma sen, że bawi się lalką to może to oznaczać, że pragnie się sprawdzić jako matka albo babcia. Lalka we śnie mężczyzny może zwiastować, że urodzi mu się córka.

Oceń sen

Lekcja

Lekcja we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że uczestniczysz w lekcji to być może zapragniesz zmienić profesję. Sen o lekcji może sugerować, że Twój umysł podświadomie cofnął się do okresu, kiedy byłeś w szkole a Twoje przyszłe życie było otwartą księgą i miałeś możliwość wyboru czym chcesz zajmować się w życiu.

Oceń sen

Liczba jeden

Liczba jeden we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba jeden symbolizuje przede wszystkim doskonałość oraz nowy początek. Jeśli w Twoim śnie pojawiła się Liczba jeden to wiedz, ze jesteś we wspaniałym okresie na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć.

Oceń sen

Lód

Lód we śnie znaczenie | Sennik Online

Lód we śnie zapowiada nagromadzenie się złych uczuć i konfliktów w życiu śniącego. Natomiast topiący się lód zwiastuje wyzwolenie się ze złych emocji.

Oceń sen

Latanie

Latanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lataniu może być symbolem zarówno zmian jak i prób podjęcia ważnych w swoim życiu decyzji. Sen o lataniu może też być obrazem traumatycznych zdarzeń z przeszłości, jednak dotyczy to głównie snów, w którym osoba spada np. ze skały.

Jeśli jesteś osobą, która zastanawia się na podjęciem ważnych i brzemiennych w skutkach decyzji, sny o lataniu obrazują pragnienie bycia zdecydowanym i asertywnym w ich podejmowaniu. Pamiętaj, że każda życiowa decyzja wymaga zarówno odwagi jak i mądrości, jeśli więc przemyślisz sprawę i zechcesz podjąć jakieś kroki – nie wahaj się.

Jeśli natomiast śni Ci się, że spadasz z dużej wysokości i giniesz, wizje te są wyparciem lęków związanych z przeżytymi traumatycznymi zdarzeniami, o których starasz się zapomnieć, ale które wywarły głęboki wpływ na Twoje życie osobiste jak i na całą Twoją osobowość. Takie sny są symbolem zakończenia dawniej prowadzonego życia, które zmieniło się wraz z przeżyciem traumy.

Oceń sen

Lewitować

Lewitować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że lewitujesz to znaczy, że Twój organizm potrzebuje odpoczynku i odprężenia.

Oceń sen

Lilie

Lilie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o liliach zapowiada magiczny okres w miłości. Lilie we śnie osób będących w małżeństwie lub innym związku, zwiastują Czas porozumienia i zacieśniania głębi. Dla osób samotnych Lilie we śnie zwiastują spotkanie osoby o krystalicznie czystym sercu, z którą będzie je łączyć porozumienie dusz.
Białe Lilie we śnie mogą wróżyć małżeństwo.

Oceń sen