Laguna

Laguna we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lagunie to bardzo piękny sen, jest zapowiedzią spokoju i wyciszenia. Przydarza się osobom o oczyszczonym umyśle. Laguna we śnie odzwierciedla beztroskie oderwanie od problemów. Być może marzysz o tym aby Znaleźć się na rajskiej plaży – nawet jeśli nie stanie się to w życiu realnym Raj zagości w twojej duszy.

Oceń sen

Lekarka

Lekarka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Lekarz lub Lekarka to dobry znak. Na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto pomoże rozwiązać problemy natury emocjonalnej. Jeśli nie możesz dogadać się z partnerem/ką to być może ktoś podpowie Ci rozwiązanie sporu, pomoże zrozumieć drugą połówkę lub naświetli problem z innej strony. Lekarz lub Lekarka we śnie to być może przyjaciel lub ktoś z rodziny, kto będzie pełnił rolę mediatora w konfliktach lub będzie niewidzialnym „dobrym duszkiem” wspierającym rozwiązanie problemów miłosnych.

Oceń sen

Liczba dwa

Liczba dwa we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba dwa we śnie oznacza dwoistość ale i równowagę. Jeśli przyśniła Ci się dwójka to spodziewaj się z jednej strony, sprzecznych ze sobą wydarzeń i ambiwalentnych uczuć. Pamiętaj jednak, że to różnorodność i przeciwieństwa stanowią o równowadze wszechświata i tak samo przeciwności będą determinować harmonię Twojego życia w najbliższych tygodniach.

Oceń sen

Loteria

Loteria we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o loterii zapowiada zaskakujące zmiany kierunku w życia śniącego. Jeśli śniło Ci się, że wygrywasz na loterii to poddaj się z łatwością tym zmianom, bowiem sprawią, że w Twoim życiu będzie więcej szczęścia. Jeśli miałeś sen o przegrywaniu na loterii to prawdopodobnie brak elastyczności i łatwości dostosowywania się do nowych sytuacji może sprawić, że nie odnajdziesz się w nowych sytuacjach życiowych i będziesz nieszczęśliwy.

Oceń sen

Las

Las we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lesie może mieć kilka znaczeń, w zależności od konkretnego kontekstu, w jakim się ów Las pojawia.

Ciemna, mroczna puszcza we śnie, może symbolizować Lęk przed uwikłaniem w jakieś bardzo skomplikowane i grożące poważnymi konsekwencjami sprawy. Bywa, że chodzi o jakąś propozycję na granicy prawa lub po prostu jawnie nielegalne interesy. Zanim zaangażujesz się w tego typu przedsięwzięcie, poważnie się zastanów. Sen o lesie przestrzega przed lekkomyślnym wejściem w rewiry, które niosą ze sobą wysokie ryzyko niebezpiecznego finału. Jeśli jesteś w trakcie procesu sądowego lub innych zmagań o charakterze prawnym, koniecznie zasięgnij Rady dobrego specjalisty. Być może teraz będzie się to wiązało z większymi kosztami, ale dzięki tej konsultacji Uda Ci się uniknąć o wiele poważniejszych niebezpieczeństw w przyszłości.

Jeśli w lesie nie jesteśmy sami, gdy ktoś nam towarzyszy w tej wędrówce przez Las – to dobry znak, wskazanie, że w chwilach gdy pojawią się trudności i kłopoty, będziemy mogli Liczyć na wsparcie.

Gdy śnimy o lesie spokojnym, z bujną roślinnością, którego klimat odczuwamy jako kojący, to znak, że czekają nas nareszcie chwile zasłużonego wytchnienia i relaksu. Najwyraźniej ostatnie wydarzenie nadwyrężyły nasze Nerwy i w końcu czeka nas długo wyczekiwany spokój.

Oceń sen

Lesbijka

Lesbijka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lesbijce przytrafiający się mężczyźnie może wskazywać na jego upodobanie do kobiet o charakterze chłopczycy lub pragnienie zobaczenia dwóch kobiet uprawiających miłość. Jeśli Lesbijka pojawia się we śnie kobiety, to może to odkrywać jej podświadome skłonności homoseksualne lub po prostu na fakt, że ostatnio jej myśli krążyły wokół związków homoseksualnych.

Oceń sen

Liczyć

Liczyć we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen ostrzega przed tym, aby nie kierować się w życiu wyłącznie rozumem, ale również intuicją i uczuciami. Jeśli śni Ci się, że liczysz to prawdopodobnie w realnym życiu zbyt wiele chcesz zrozumieć głową zamiast sercem. Jeśli przytrafił Ci się sen o liczeniu to zdaj się na swoje Serce a Twoje problemy się rozwiążą same.

Oceń sen

Lawenda

Lawenda we śnie znaczenie | Sennik Online

Lawenda we śnie to dobry znak, zapowiada, że Twoje problemy same się rozwiążą bez żadnej ingerencji.

Oceń sen

Liczba 10

Liczba 10 we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziesięć to liczba doskonałości i komplementarności. Symbolizuje perfekcyjne ład i porządek. Jeśli więc w twoim śnie pojawił się symbol dziesiątki to atrybuty tej liczby możesz przypisać sensowi snu.

Oceń sen

Liść

Liść we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Liście to czeka Cię dostatek i luksus. Zielone Liście we śnie to dobra wróżba dla przedsiębiorców i osób podejmujących ryzyko – nowy Interes im się opłaci i przyniesie wielkie korzyści. Jeśli śni Ci się, że zbierasz suche Liście to znak, ze niedługo będziesz korzystać z profitów swojej ciężkiej pracy. Sen o zgniłych liściach to Niedostatek i Strata finansowa.

Oceń sen