Lato

Lato we śnie znaczenie | Sennik Online

Lato we śnie kobiety to zapowiedź tego, że zechce Ona coś zmienić w swoim wyglądzie. Jeśli Lato śni się mężczyźnie to może to zwiastować nowe pomysły na życie.

Oceń sen

Liczba 0

Liczba 0 we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba Zero symbolizuje jednocześnie pełnię i pustkę; całość i nicość; plus i minus. Zero jest uosobieniem mocy stwórczej, jest wszystkim i niczym zarazem. Tak ambiwalentne pojecie materii utożsamiane przez Zero może być odczytane jako ciekawy symbol senny. Jeśli w Twoim śnie pojawiło się Zero to bardzo prawdopodobne, ze czeka Cię powrót do punktu wyjścia. Może się okazać, ze Twoje działania i wysiłki są bezcelowe ponieważ nie prowadza do niczego. Możesz się przekonać, ze nic nie robienie i czekanie może być drogą do osiągnięcia celu. Zero we śnie to wskazówka do refleksji nad własnym życiem, sensem działań i pragnieniami. Może się okazać, że nasza Droga życiowa jest celem samym w sobie a osiągnięcie celów, do których dążymy nie przynosi szczęścia ani satysfakcji.

Oceń sen

Listonosz

Listonosz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o listonoszu to zapowiedź spotkania z osobą, która przekaże Ci ważną wiadomość. Jeśli we śnie widzisz znajomą osobę, to być może od tej właśnie osoby otrzymasz ważną informację.

Oceń sen

Laboratorium

Laboratorium we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o Laboratorium może sugerować, że zanadto skupiasz się na swoich problemach zamiast je rozwiązywać. Laboratorium we śnie niejako odzwierciedla miejsce, w którym toczy się wiele analiz. W realnym życiu potrzebujesz działania i inicjatywy, ponieważ nadmierne roztrząsanie problemów i analizowanie sytuacji może prowadzić do marazmu i zatrzymania się w jednym miejscu.

Oceń sen

Lek

Lek we śnie znaczenie | Sennik Online

Lek we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lek a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia.

Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna.

Oceń sen

Liczba cztery

Liczba cztery we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o liczbie Cztery wyraża przede wszystkim stałość. Czegokolwiek nie dotyczyłby sen w którym pojawia się czwórka, jego znaczeniu należałoby przypisać stałość i niezmienność. Czwórka na każdym polu – miłości, finansów, pracy zwiastuje stabilność.

Oceń sen

Lornetka

Lornetka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lornetce zapowiada, że odświeżysz dawne znajomości.

Oceń sen

Larwa

Larwa we śnie znaczenie | Sennik Online

Larwa we śnie ostrzega przed zawistną kobietą w Twoim otoczeniu.

Oceń sen

Lepić

Lepić we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że coś lepisz to spodziewaj się, że to jak będziesz pracować w najbliższych tygodniach będzie determinować Twoje sytuację przez kolejny rok. Tak więc postaraj się dać z siebie wszystko – jeśli pracujesz dla kogoś to okaż swoje zaangażowanie, jeśli masz własny Interes zabiegaj o dobre stosunki z klientami.

Oceń sen

Liczenie

Liczenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen ostrzega przed tym, aby nie kierować się w życiu wyłącznie rozumem, ale również intuicją i uczuciami. Jeśli śni Ci się, że liczysz to prawdopodobnie w realnym życiu zbyt wiele chcesz zrozumieć głową zamiast sercem. Jeśli przytrafił Ci się sen o liczeniu to zdaj się na swoje Serce a Twoje problemy się rozwiążą same.

Oceń sen