Mafioso

Mafioso we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Mafia

Oceń sen

Malować

Malować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że malujesz to spodziewaj się, że niedługo ktoś zainspiruje Cię do zmian na lepsze.

Oceń sen

Maszynka do golenia

Maszynka do golenia we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniła Ci się maszynka do golenia? Czas nadrobić zaległości i postawić na systematyczność w działaniu. Według sennika online Maszynka do golenia to znak, że ciągną się za Toba niedokończone sprawy, które nie dają Ci spokoju.

Oceń sen

Miecze

Miecze we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Miecz

Oceń sen

Miotła

Miotła we śnie znaczenie | Sennik Online

Jesli śniła Ci się Miotła to w najblizszym czasie unikaj udzielania pożyczek, brania kredytów i podejmowania ważnych decyzji finansowych.

Oceń sen

Moneta

Moneta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawia się Moneta zapowiada przypływ niewielkiej gotówki. Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz monetę to niespodziewanie spłyną do Ciebie pieniądze ? być może otrzymasz jakieś wyrównanie finansowe, podwyżkę bądź niewielką wygraną na loterii.

Oceń sen

Muchy

Muchy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Mucha lub Muchy to znak, że nadchodzi dobry okres na zmiane miejsca pobytu. Much we śnie mówią, że jesli myslisz o podróży, przeprowadzce do innego mieszkania a nawet o emigracji to w najbliższym czasie zamierzenia te maja dużą szansę się spełnić.

Oceń sen

Majątek

Majątek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się , ze posiadasz Majątek to spodziewaj się w niedalekiej przyszłości okazji do wzbogacenia. Może to być spadek, szansa na zrobienie dobrego interesu lub wygrana na loterii. Jeśli śniło Ci się, że nabywasz Majątek to znaczy, że teraz jest dla Ciebie korzystny Czas na inwestycje lub rozkręcanie biznesu. Będziesz podejmować racjonalne i przemyślane decyzje co do nabywania nieruchomości i innych rzeczy trwałych.

Oceń sen

Małżonka

Małżonka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żonie może mieć kilka wyjaśnień. Po pierwsze jeśli żonatemu mężczyźnie śni się jego własna żona to sen ten najprawdopodobniej odnosi się do jego obecnego związku. Według wielu senników sen o kłótniach i niesnaskach z żoną odzwierciedla podświadome przeczucie mężczyzny o problemach w małżeństwie i zapowiada pojawienie się konfliktów w realnym życiu. Sen o ciepłych relacjach z żoną obrazuje harmonijny związek i zapowiada szczęśliwe chwile w małżeństwie.

Sen o cudzej żonie w przypadku mężczyzny żonatego może być symbolem nudy w jego własnym związku i może zapowiadać pojawienie się kryzysu pomiędzy nim a jego partnerką. Sny o cudzej żonie lub cudzej partnerce są bowiem projekcją zainteresowania innymi kobietami i pragnieniem zmiany lub odskoczni od obecnego związku.

Ostatnią interpretacją snu o żonie w przypadku mężczyzny niebędącego w związku jest pragnienie intymności z drugą osobą i posiadania kogoś bliskiego. Jeśli jesteś o sobą samotną a śni Ci się, że masz żonę to prawdopodobnie chciałbyś stworzyć głęboką relację z kobietą.

Oceń sen

Matura

Matura we śnie znaczenie | Sennik Online

Matura we śnie zapowiada sukcesy zawodowe, awans, podwyżkę i powodzenie w interesach. Jeśli śni Ci się, że odczuwasz Lęk związany z maturą to prawdopodobnie sprawy dotyczące pracy są niepewne. Sen, w którym pomyślnie zdajesz maturę symbolizuje ugruntowanie sytuacji zawodowej i osiągnięcie spełnienia w pracy.

Oceń sen