Maciory

Maciory we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Maciora

Oceń sen

Malarka

Malarka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o malarzu / malarce zapowiada, że spotkasz kogoś, kto pomoże Ci się uwolnić od problemów, które ciągną się za Tobą od dawna.

Oceń sen

Martwe ciała

Martwe ciała we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o martwych ciałach może symbolizować niechęć do otoczenia, brak akceptacji, trudności z porozumieniem z innymi ludźmi.

Oceń sen

Mężczyzna o czarnych włosach

Mężczyzna o czarnych włosach we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online mężczyzna o czarnych włosach we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o mężczyźnie o czarnych włosach może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni. Jeśli mężczyźnie przytrafił się sen, w którym pojawia się postać mężczyzny o czarnych włosach to może on zapowiadać kłopoty finansowe, straty lub nawet bankructwo.

Oceń sen

Mikroskop

Mikroskop we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Mikroskop to znaczy, że powinieneś się dokładniej przyjrzeć pewnym sprawom, które mają istotne znaczenie dla Twojego życia ? możesz odkryć coś, co zmieni Twoje podejście do pewnych spraw.

Oceń sen

Moknąć

Moknąć we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen o tym, że mokniesz to zachowaj ostrożność w interesach, może się zdarzyć, że zawrzesz niekorzystną umowę.

Oceń sen

Mrówki

Mrówki we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mrówce zapowiada miłe spotkania towarzyskie. Jeśli sniły Ci się mrówki, to spodziewaj się zaproszeń na imprezy, wyjścia a nawet wyjazdy. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło w najbliższym czase za sprawą dobrych kontaktów z przyjaciółmi.

Oceń sen

Myśliwy

Myśliwy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym pojawia się symbol myśliwego to domena atrakcyjnych mężczyzn, którzy cieszą się ogromnym powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli śniło Ci się, że jesteś myśliwym to spodziewaj się, że to nie Ty będziesz łowić kobiety ale one będą łowić Ciebie!

Oceń sen

Magister

Magister we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o byciu magistrem świadczy o tym, że jesteś osobą logiczną, potrafiącą bezbłędnie wyciągać wnioski z porażek i mądrze planującą przyszłość. Rozwój intelektualny jest dla Ciebie bardzo ważny. Jednak w najbliższym czasie życie będzie od Ciebie wymagać spontanicznej postawy. Przytrafią Ci się sytuacje, w których najlepiej będzie kierować się emocjami.

Oceń sen

Malować włosy na czarno

Malować włosy na czarno we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o malowaniu włosów na czarno zapowiada zmiany życiowe poprzedzone refleksjami i przemianami wewnętrznymi. Może zdarzyć się, że osoba śniąca o malowaniu włosów na Czarny kolor postanawia zmienić postawę życiową podążając w kierunku religii i duchowości. Malowanie we śnie włosów na czarno może tez zapowiadać zmiany w nastawieniu do otoczenia takie jak nabycie większej pewności siebie czy oczyszczenie się ze złych emocji.

Oceń sen