Mak

Mak we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Maki spodziewaj się podziwu i sympatii.

Oceń sen

Maraton

Maraton we śnie znaczenie | Sennik Online

Śnił Ci się maraton? To znaczy, że jesteś osobą ambitną, pracowitą i zawsze wyznaczasz sobie cele do osiągnięcia. Jeśli śniło Ci się, że widzisz ludzi biegnących w maratonie to znaczy, że sukcesy innych motywują Cię do pracy. Jeśli śniło Ci się, że Ty biegniesz w maratonie to znaczy, że osiągniesz sukces zawodowy.

Oceń sen

Mąż

Mąż we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mężu ma ogrom znaczeń. Dokładna jego analiza możliwa jest właściwie wyłącznie w oparciu o szczegółowy wywiad dotyczący całości snu czyli okoliczności w jakich Mąż w nim zaistniał.

Bardzo ogólnie można powiedzieć, że gdy intencje męża odczuwane przez śniącą postrzegane są jako pozytywne, to doskonała wróżba. Oznacza to, że ktoś nas docenia, nasze wysiłki w pewnej istotnej sprawie zostaną zauważone. Przy czym, możliwe, że również na jawie rzecz będzie dotyczyć Twojego męża (czyli że możesz spodziewać się po nim ciepłych gestów, słów, dobrego traktowania), ale możliwe także, że Mąż w tym wypadku symbolizuje jakąś inną postać, która zauważy Twoje starania w jakiejś dziedzinie i będziesz mogła Liczyć na jej uznanie (nie zawsze wyrażone wprost, ale na pewno szczerze odczuwane). Najpewniej chodzi o jakiegoś mężczyznę, z którym coś Cię łączy, który odgrywa jakąś rolę w Twoim życiu- szef, współpracownik, przyjaciel, Nauczyciel – możliwe też, że jeszcze w tej chwili nie znasz tego człowieka, ale lada moment się w Twoim życiu pojawi.

Jeśli natomiast śnisz o tym, że własny Mąż źle się do Ciebie odnosi, krzywdzi Cię, sprawia że cierpisz i jest to zgodne ze sposobem w jaki traktuje Cię w rzeczywistości, warto zastanowić się nad poszukaniem wsparcia, osoby której możesz zaufać lub specjalisty, na przykład psychologa. Tego rodzaju sen jest wyraźnym wskazaniem, że dzieje się źle, a jedyną osobą, która może coś zrobić by Twoja sytuacja uległa zmianie jesteś Ty.

Oceń sen

Mieszkanie

Mieszkanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mieszkaniu zapowiada, że wszelkie sprawy rodzinne rozwiążą się pomyślnie. Osoby, które powodują zmartwienia zmienią swoje postępowanie. Jeśli, Rodzina cierpi z powodu kłopotów finansowych to Uda się rozwiązać ten problem. Mieszkanie we śnie może też zapowiadać, nowe początki w rodzinie, takie jak małżeństwa i narodziny. Może się też okazać, że ktoś z naszych bliskich upora się z chorobą.

Oceń sen

Młyn

Młyn we śnie znaczenie | Sennik Online

Młyn we śnie jest zapowiedzią dobrego zdrowia, sił i energii. Im większy Młyn tym więcej krzepy będzie miał śniący.

Oceń sen

Motyle

Motyle we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o motylach zapowiada nowe pomysły i plany, które będziesz z sukcesem realizować.

Oceń sen

Myć twarz

Myć twarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o myciu twarzy sporo mówi o Twojej chęci zachowania godności i postępowania zgodnie z przyjętymi normami i obyczajami.

Oceń sen

Maczuga

Maczuga we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o maczudze odnosi się do Twojej sytuacji zawodowej i finansowej. Jeśli śniła i się Maczuga to spodziewaj się, że przed Tobą wiele ciekawych okazji, które mógłbyś wykorzystać aby poprawić swoją sytuację ale będzie to wymagać od Ciebie ogromnego wysiłku i uporu.

Oceń sen

Malarz

Malarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Malarz we śnie może symbolizować osobę, która ma skłonności do wyolbrzymiania pewnych faktów dotyczących uczuć i relacji emocjonalnych. Osoba, której śni sie Malarz często widzi swoje związki przez różowe Okulary nie dostrzegając negatywnych sygnałów przez co potem ulęgają przykrym rozczarowaniom.

Oceń sen

Maskować się

Maskować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o masce może mieć wiele interpretacji. Senniki mówią, że sen o masce może zarówno oznaczać chęć ukrycia uczuć ale też może być oznaką braku akceptacji samego siebie.

Maska obecna jest w historii człowieka od zawsze. Wykorzystywana była szczególnie przez Greków w teatrze, często spotykana na wykwintnych balach w celu zachowania anonimowości. Jest obecna w większości społeczeństw zamieszkujących Ziemię. W naszej kulturze postrzegana jest jako przedmiot służący do ukrycia swojej twarzy, nastroju a przede wszystkim prawdziwych zamiarów osoby kryjącej się za maską. W tym kontekście Maska może pojawiać się również w Twoich snach. Jeśli powziąłeś w ostatnim czasie pewne decyzje, z którymi z nikim się nie podzieliłeś, a które zaprzątają Twoje myśli, Maska pojawiająca się we śnie może być projekcją ukrywania danych decyzji przed najbliższymi.

Maska we śnie może też obrazować zmianę uczuć wobec kogoś Ci bliskiego. Zmiany tych uczuć być może sam/a nie rozumiesz i nie akceptujesz, ale zdajesz sobie sprawę, że pewne rzeczy nie dzieją się w Twoim życiu uczuciowym jak kiedyś. W takich przypadkach Maska we śnie oznacza chęć ukrycia się, schowania swoich prawdziwych uczuć, których wstydzisz się sam/a przed sobą i Twoimi bliskimi.

Sen o masce w ostatniej interpretacji oznaczać może chęć zmiany własnej tożsamości bądź też swojego otoczenia. W pierwszym przypadku osoby mogą nie czuć się dobrze „sami ze sobą”, chcą zmienić coś wewnątrz siebie, nie są zadowolone z tego jakimi są. Maska w snach takich osób wyraża chęć zmiany swojej osobowości. W drugim przypadku osoby mogą czuć się źle w otoczeniu osób, z którymi przy szło im na co Dzień żyć – Maska u takich osób jest wyrażeniem chęci zmiany codziennego otoczenia.

Oceń sen