Magnes

Magnes we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o magnesie sporo mówi o twoim podejściu do kwestii uczuciowych w najbliższym czasie. Jeśli śnił Ci się Magnes to znaczy, że będziesz stawiać na trwałe związki, zapragniesz stabilizacji a jeśli jesteś wolną osobą to zamarzy Ci się małżeństwo. Sen o magnesie mówi, że będziesz przyciągać mężczyzn, ale nie zainteresują Cię przejściowe romanse.

Oceń sen

Malowidła

Malowidła we śnie znaczenie | Sennik Online

Malowidła we śnie mówią, ze możesz mieć skłonność do fantazjowania na temat swojego partnera i wyolbrzymiania jego uczuć do Ciebie.

Oceń sen

Materiał

Materiał we śnie znaczenie | Sennik Online

Materiał we śnie to zapowiedź sukcesu w dziedzinie, która jest Twoją specjalnością. Dzięki talentowi i staraniom Uda Ci się zrealizować przedsięwzięcie, które przyniesie Ci uznanie i spore korzyści majątkowe.

Oceń sen

Mieć romans

Mieć romans we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o romansie są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o romansie są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o romansie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie. Osoby mające sen o romansie, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o romansie może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Miska

Miska we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Misa

Oceń sen

Morela

Morela we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Morele

Oceń sen

Murzyn

Murzyn we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Murzyn bądź Murzynka to znaczy, że nie możesz zaznać spokoju i ciągle szukasz nowych wyzwań, nie możesz zagrzać miejsca i męczy Cię rutyna czy zwykła codzienność.

Oceń sen

Majtki

Majtki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Majtki to spodziewaj się szczęścia w miłości.

Oceń sen

Mapa

Mapa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mapie może mieć kilka znaczeń. Po pierwsze Mapa to częsty motyw senny osób o rozległych zainteresowaniach, lubiących różnorodność, zmiany i ciekawych świata. Te cechy charakteru pchają ich do przodu powodując, że wybierają ciekawe zawody, formy spędzania czasu dzięki czemu ich życie jest bogate i różnorodne.

Drugim znaczeniem snu o mapie jest wskazówka co do dalszego postępowania. Mapa często pojawia się w snach osób będących na rozdrożu, nie wiedzących co dalej począć ze swoim życiem. Mapa odzwierciedla ich potrzebę aby ktoś powiedział im jaki obrać kierunek.

Oceń sen

Mąka

Mąka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mące mówi, że możesz Liczyć na swoją drugą połówkę. Jeśli śni Ci się, że używasz mąki do pieczenia ciasta lub chleba to możesz być pewien, że wybrana przez Ciebie osoba będzie Kochać Cię wiernie i prawdziwie.

Oceń sen