Myszy

Myszy we śnie znaczenie | Sennik Online

Wiele

senników

wspomina o tym, że

sen o myszach

wyraża nasze lęki. O ile pająków boją się zarówno mężczyźni jak i kobiety, o tyle Strach wobec Myszy jest domeną kobiet. Już Ojciec psychologii – Zygmunt Freud – postulował, że Strach ten odnosi się przede wszystkim do ogona myszy, w którym kobiety miałyby się dopatrywać symbolu męskiej prostaty. Bez względu na to, ile prawdy kryje się w teorii Freuda,

sennik online

mówi, że

sny o myszach

mogą być symbolem obawy przed rozczarowaniem w miłości.

Mysz domowa jest gatunkiem, który potrafi zadomowić się dosłownie wszędzie tam, gdzie mieszka człowiek. Znajduje się je nawet na stacjach antarktycznych, a nawet w chłodniach, gdzie temperatura nie wzrasta powyżej 0 st. Celsjusza. Myszy są wszystkożerne, potrafią dostosować się do każdych warunków bytowania. Do tych cech

myszy

odnosi się

sennik online

. Jeśli śniły Ci się Myszy to może to oznaczać, że jesteś osobą wytrwałą, która daje sobie dobrze radę nawet w trudnych warunkach i dzielnie stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu.

Niektóre

senniki

przedstawiają również negatywną interpretację

snu o myszach

, którą jest czerpanie jak największych korzyści ze znajomości z drugą osobą, której nie daje się jednak niczego w zamian.

Wreszcie ostatnią symboliką

snu o myszach

, którą przedstawia

sennik online

jest skłonność do bałaganu w swoim otoczeniu (szczególnie w domu). Często osoby, które śnią o myszach lubią zbierać różne rzeczy. Według sennika online wynika to z tego iż mają one sentymentalne usposobienie i obdarzają uczuciem rzeczy ponieważ kojarzą im się one z przeszłością.

Zobacz też inne sny