Nabić broń

Nabić broń we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Nabijać broń

Oceń sen

Nagrody

Nagrody we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Nagroda

Oceń sen

Naszkicować

Naszkicować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że coś naszkicowałeś to znaczy, że nie osiągniesz oczekiwanych efektów ponieważ za Malo się starasz aby dopiąć swego.

Oceń sen

Niewierność

Niewierność we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o niewierności są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o niewierności są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o niewierności może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku niewierności. Osoby mające senne wizje, zawierające sceny niewierności, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o niewierności może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Naczynie

Naczynie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o naczyniach to przestroga, przed kimś kto Cię bacznie obserwuje i w najbardziej nieoczekiwanym momencie może użyć swojej wiedzy przeciwko Tobie.

Oceń sen

Nakrywać do stołu

Nakrywać do stołu we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym nakrywasz do stołu zapowiada dobre zarobki.

Oceń sen

Nerwowy człowiek

Nerwowy człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców. Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

Oceń sen

Nosić kaganiec

Nosić kaganiec we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym nosisz Kaganiec może sporo Mówić o Twoich blokadach w działaniu i wyrażaniu myśli. Jeśli śniło Ci się, że nosisz Kaganiec to bardzo prawdopodobne, że wydaje Ci się, iż nie możesz powiedzieć lub zrobić pewnych rzeczy ze względu na otoczenie podczas gdy te bariery istnieją wyłącznie w Tobie.

Oceń sen

Nagie ciało

Nagie ciało we śnie znaczenie | Sennik Online

Ciało we śnie to symbol erotycznej świadomości. Osoba, której przytrafił się sen o ciele może być właśnie w momencie odkrywania swojej erotycznej świadomości. Ciało we śnie symbolizuje ukryte pragnienia, które zaczynają się materializować.

Oceń sen

Namyślać się

Namyślać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym się namyślasz wskazuje na Twoje niezdecydowanie i niechęć do podejmowania decyzji.

Oceń sen