Naczynia

Naczynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o naczyniach to przestroga, przed kimś kto Cię bacznie obserwuje i w najbardziej nieoczekiwanym momencie może użyć swojej wiedzy przeciwko Tobie.

Oceń sen

Nakrywać chorego

Nakrywać chorego we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że nakrywasz chorego to spodziewaj się, że choroby w rodzinie.

Oceń sen

Nerwowość

Nerwowość we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców. Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

Oceń sen

Nosić chustkę

Nosić chustkę we śnie znaczenie | Sennik Online

Nosić chustkę we śnie – uważaj na nieszczere osoby w twoim otoczeniu. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – może się okazać, że w przykry sposób przekonasz się, kto na prawdę jest twoim przyjacielem a kto nie.

Oceń sen

Nagi tors

Nagi tors we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nagim torsie to domena mężczyzn, którzy są urodzonymi przywódcami, maja zdolności związane z planowaniem, są szybcy i odważni. Nagi tors we śnie symbolizuje chęć odsłonięcia Piersi w akcie odwagi. Jeśli sen o nagim torsie przydarzył się kobiecie to może to znaczyć iż potrzebuje Ona mężczyzny, który otoczy ją ochroną.

Oceń sen

Namiot

Namiot we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o namiocie zapowiada miły Czas z przyjaciółmi. Ponieważ jesteś otwartą i serdeczną będziesz cieszyć się popularnością a osoby w Twoim otoczeniu nie będą szczędzić Ci dowodów sympatii.

Oceń sen

Niedostatek

Niedostatek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś biedny, cierpisz z powodu niedostatku to może to oznaczać, że na co Dzień za bardzo martwisz się o pieniądze. Sen o niedostatku sygnalizuje, że podchodzisz do pieniędzy w negatywny sposób ponieważ postrzegasz je jako coś czego ciągle brakuje i nie zaspakaja Twoich potrzeb, powodując w konsekwencji ciągłe napięcia.

Sny, w których widzisz siebie jako biedaka warto potraktować jako sygnał przestrzegający przed takim myśleniem i raczej starać się zmienić tok myślenia na pozytywny – postrzegając pieniądze jako rzecz nabytą. Pieniądze do nas przychodzą i odchodzą, pomagają utrzymać bezpieczeństwo ale nie powinny powodować, że w ciągłej obawie o ich brak czujemy się zagrożeni

Oceń sen

Nabić broń

Nabić broń we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Nabijać broń

Oceń sen

Nagrody

Nagrody we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Nagroda

Oceń sen

Naszkicować

Naszkicować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że coś naszkicowałeś to znaczy, że nie osiągniesz oczekiwanych efektów ponieważ za Malo się starasz aby dopiąć swego.

Oceń sen