Nagi mężczyzna

Nagi mężczyzna we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nagim mężczyźnie podobnie jak sen o nagiej kobiecie ma kilka znaczeń w zależności od tego komu się przydarza.

Jeśli kobieta widzi we śnie znanego jej mężczyznę nago to oznacza to, że czuje do niego podświadomy pociąg. Jednocześnie nagi mężczyzna jest bezbronny i odsłania swoje czułe punkty, dlatego sen o nagim mężczyźnie można również interpretować jako chęć akceptacji mężczyzny ze wszystkimi jego słabościami.

Mężczyzna, który widzi we śnie siebie samego nago może mieć pewne obawy przed pokazaniem swojej słabej strony. Nagość we śnie często wiąże się ze wstydem przeżywanym na jawie i chęcią ukrycia słabości.

Oceń sen

Namaszczenie ostatnie

Namaszczenie ostatnie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o namaszczeniu ma smutny charakter, zapowiada starość, kłopoty ze zdrowiem i upływający czas.

Oceń sen

Nieczystości

Nieczystości we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się ścieki lub inne Nieczystości to w najbliższym czasie nie lekceważ mało istotnych spraw, ponieważ w późniejszym okresie mogą one wywrzeć wielki wpływ na Twoje życie.

Oceń sen

Nabiał

Nabiał we śnie znaczenie | Sennik Online

Nabiał we śnie zapowiada zdrowie i powodzenie w interesach.

Oceń sen

Nagroda

Nagroda we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nagrodzie lub otrzymywaniu Nagrody może zwiastować rozczarowanie. Jeżeli jest coś na co czekasz a śniło Ci się, że dostajesz jakaś nagrodę to bądź ostrożny w budowaniu oczekiwań – nie obiecuj sobie zbyt wiele ponieważ możesz doznać bolesnego zawodu. Natomiast jeśli ostrożnie będziesz podchodzić to oczekiwań to możesz zostać bardzo miło zaskoczony. Sen o nagrodzie inspiruje do realistycznego spojrzenia na życie i ostrzega przed bujaniem w obłokach.

Oceń sen

Narzędzia

Narzędzia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się narzędzia, to czeka Cię pracowity okres – wiele będzie się działo, ale dzięki ambicji i zdolnościom Uda Ci się zabłysnąć.

Oceń sen

Niewierna

Niewierna we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o niewierności są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o niewierności są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o niewierności może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku niewierności. Osoby mające senne wizje, zawierające sceny niewierności, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o niewierności może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Naczynia

Naczynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o naczyniach to przestroga, przed kimś kto Cię bacznie obserwuje i w najbardziej nieoczekiwanym momencie może użyć swojej wiedzy przeciwko Tobie.

Oceń sen

Nakrywać chorego

Nakrywać chorego we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że nakrywasz chorego to spodziewaj się, że choroby w rodzinie.

Oceń sen

Nerwowość

Nerwowość we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców. Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

Oceń sen