Obejście

Obejście we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obejściu sporo mówi o twoim charakterze. Jeśli śniło ci się zadbane Obejście to znaczy, że jesteś osobą zapobiegliwą która dba o dom, siebie i najbliższych dzięki czemu zawsze dobrze Ci się powodzi. Sen o zaniedbanym obejściu może wskazywać Twoje niedbalstwo, które skutkuje kłopotami finansowymi i niedostatkiem.

Oceń sen

Obligacja

Obligacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Obligacje

Oceń sen

Ochody

Ochody we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o odchodach bardzo często mogą budzić poczucie wstydu lub odrazy do swojej osoby. Odchody we śnie pojawiają się z różnych powodów. Pierwszym z nich może być przeżywany kompleks Quasimoda, którego objawem jest między innymi niechęć, a nawet nienawiść do pięknego, zdrowego ciała. Na skutek przeżywania owej niechęci, w snach mogą pojawiać się odchody w różnej formie, jednak zazwyczaj pojawiają się wraz z jakąś osobą – znamienna jest w tym przypadku obecność oprócz fekaliów samego Ciała inne osoby.

Drugą interpretacją snu o odchodach jest nieakceptowanie własnego Ciała lub poczucie jego obcości. Zdarzają się osoby, które są niepewne czy ciało, które widzą w lustrze jest na pewno ich ciałem. Tacy Ludzie zazwyczaj spędzają długie godziny przed lustrem niejako chcąc się przekonać, że ich Ciało nie jest czymś obcym, że ich organizm rzeczywiście jest ich, że nie jest czymś obcym. W takim przypadku pojawienie się odchodów we śnie jest skutkiem intensywnych rozmyślań i odczuć, które dotyczą własnego ciała. Nie należy takich snów bagatelizować, gdyż mogą być zapowiedzią kolejnych problemów na tym tle.

Oceń sen

Osierocone dziecko

Osierocone dziecko we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online mówi, że jeśli śni Ci się osierocone Dziecko to może pojawić się konflikt pomiędzy Tobą a bliską Ci osobą.

Oceń sen

Obalić się

Obalić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że się obaliłeś to uważaj na misterny plan finansowy, który konstruujesz. Twoje założenia mogą być zbyt ryzykowne lub nie do końca przemyślane co może spowodować straty finansowe.

Oceń sen

Obgryzać paznokcie

Obgryzać paznokcie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że obgryzasz paznokcie to spodziewaj się kryzysowych sytuacji, które przysporzą Ci sporo stresów i niepewności. Na szczęście wszystko zakończy się pozytywnie.

Oceń sen

Obmywać

Obmywać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że się obmywasz to spodziewaj się, że będziesz leczyć Rany po jakimś zawodzie uczuciowym. Sen o obmywaniu ma pozytywny wydźwięk zapowiada bowiem, że Czas uleczy rany. Ponadto znajdzie się obok Ciebie osoba, która wesprze Cię w trudnych chwilach i pomoże przetrwać emocjonalne dołki.

Oceń sen

Ognie sztuczne

Ognie sztuczne we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że oglądasz Sztuczne ognie to spodziewaj się również fajerwerków w swoim życiu. Ognie sztuczne we śnie zapowiadają pozytywne wydarzenia i niespodziewaną radość.

Oceń sen

Obcinać czarne włosy

Obcinać czarne włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o obcinaniu czarnych włosów może mieć dwa znaczenia.

Obcinać Czarne włosy we śnie to odciąć się od choroby, wyzdrowieć a nawet doświadczyć cudownego uzdrowienia z ciężkiego schorzenia.

Sen o obcinaniu czarnych włosów może mieć też negatywne znaczenie i symbolizować rozstanie z bliską osobą lub zakończenia namiętnego związku.

Oceń sen

Obierać ziemniaki

Obierać ziemniaki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Obierać kartofle

Oceń sen