Obcy kraj

Obcy kraj we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obcym kraju jest wróżbą dotyczącą spraw, których podejmiesz się w najbliższym czasie. Jeśli śniło Ci się, że czujesz się komfortowo w obcym kraju to znak, że świetnie poradzisz sobie z nowymi rzeczami, wszystko pójdzie gładko. Jeśli śniło Ci się, że jesteś w obcym kraju i czujesz się nieswojo lub zagubiony to znaczy, że nowe wyzwania przysporzą Ci kłopotów. Lepiej więc zajmij się dawnymi sprawami, dokończ to co zacząłeś wcześniej a z nowościami poczekaj na bardziej sprzyjający okres.

Oceń sen

Oblicza

Oblicza we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Oblicze

Oceń sen

Obręcz

Obręcz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obręczy to zwiastun nadmiaru kłopotów.

Oceń sen

Orzech

Orzech we śnie znaczenie | Sennik Online

Orzechy są zazwyczaj trudne do zgryzienia dlatego Orzech we śnie może oznaczać przejściowe trudności, które będziesz miał do pokonania. Sen o orzechu zapowiada, że przed tobą okres zmagań ale jeśli wykażesz się siłą charakteru to wszystko zakończy się dobrze.

Jeść we śnie dojrzałe orzechy

– to pewny powrót do zdrowia i przypływ witalności. Jeśli w ostatnio czułeś brak energii lub osłabienie organizmu, jest nadzieje na wyjście z choroby. Jeśli miałeś poważne problemy zdrowotne możesz liczyć na znaczna poprawę zdrowia. Orzech we śnie mówi nam, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” i wszystko powraca do normy.

Orzechy laskowe

– bogactwo i szczęście. Jeść orzechy laskowe to smakować tego szczęścia, żyć pełnią życia i móc się realizować. Jeśli śni ci sie, że jesz orzechy laskowe to doświadczysz na własnej skórze, że „szczęśliwi czasu nie liczą”.

Zbierać orzechy laskowe

– to oznaka zmiany warunków życiowych na lepsze. Zmiana może dotyczyć zmiany miejsca zamieszkania albo zmiany w składzie rodziny – być może przybędzie jej nowy członek?

Orzechy włoskie

– mogą oznaczać kłopoty i rozczarowanie. Mogą one dotyczyć zobojętnienia w miłości. Jeśli twój związek stał się nudny pamiętaj, że o miłość trzeba dbać aby obydwie strony w związku czuły się spełnione i szczęśliwe. Pamiętaj, że orzechy symbolizują przejściowe kłopoty, więc jest iskierka nadziei na poprawę relacji z drugą połówką.

Oceń sen

Oaza

Oaza we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Oaza to znaczy, że ktoś bardzo Cie kocha i czeka na spotkanie z Tobą.

Oceń sen

Obfitość

Obfitość we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Obfitość we śnie to wspaniały znak. Sen o obfitości zwiastuje śniącemu pomyślność, dobrobyt, powodzenie nie tylko w kwestiach finansowych ale również w osobistych. Obfitość we śnie symbolizuje dostatek pozytywnej energii, miłości serdeczności.

Oceń sen

Obłuda

Obłuda we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obłudzie wskazuje na nieszczera osobę w Twoim otoczeniu, która może mieć intencję aby Ci zaszkodzić.

Oceń sen

Odsetki

Odsetki we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o odsetkach ostrzega aby zachować ostrożność w przedsięwzięciach finansowych.

Oceń sen

Owocowy ogród

Owocowy ogród we śnie znaczenie | Sennik Online

Owocowy Ogród we śnie to często zwiastun szczęścia i spełnienia w miłości. Przydarza się osobom zakochanym lub będącym na samym początku związku, zapowiada Radość i romatyczne uniesienia. Owocowy Ogród we snie osób będących w stałym związku to zapowiedź odżywajacej namiętności.

Oceń sen

Obchód

Obchód we śnie znaczenie | Sennik Online

Obchód we śnie to znak, że trudno będzie Ci dokończyć nowo rozpoczęte sprawy ponieważ ciągle będziesz się cofać do punktu wyjścia.

Oceń sen