Pal

Pal we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się pal to znaczy, że ktoś w myślach wysyła Ci negatywną energię i pragnie zemsty na Tobie.

Oceń sen

Pamiętnik

Pamiętnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Pamiętnik we śnie może mieć wiele znaczeń. Po pierwsze Pamiętnik jest miejscem, które ukrywa nasze przemyślenia i tajemnice. Jeśli śniło Ci się że piszesz Pamiętniki to bardzo prawdopodobne, że masz coś do ukrycia bądź dręczą Cię uczucia i tajemnice, których nie chcesz wyjawić innym. Sen, w którym piszesz Pamiętnik oznacza, że na brak Ci bliskiej osoby na jawie, z którą mógłbyś sie podzielić swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Jeśli śniło Ci się, że czytasz cudzy Pamiętnik to może to być zapowiedź, że swoją pochopną opinią skrzywdzisz kogoś, kto na to nie zasługuje.

Oceń sen

Piana morska

Piana morska we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o morskiej pianie to ostrzeżenie przed spiskującymi przeciw Tobie ludźmi. Jeśli kobiecie śni się Morska piana to może się spodziewać zdrady lub obmowy ze strony bliskiej przyjaciółki. Mężczyzna śniący o morskiej pianie powinien być ostrożny w kontaktach z kobietami. Morska piana we śnie mężczyzny ostrzega go przed fałszywą lub niewierną wybranką.

Oceń sen

Płynąć łodzią

Płynąć łodzią we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że płyniesz łodzią to spodziewaj się że w Twoim życia zajdą lub już zachodzą znaczące zmiany. Łódź we śnie to zapowiedź zmiany zamieszkania lub zmiany stanu cywilnego.

Oceń sen

Pracować w kamieniołomie

Pracować w kamieniołomie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że pracujesz w kamieniołomie to spodziewaj się bezsensownych problemów, z którymi będziesz się borykać nie widząc perspektyw na poprawę.

Oceń sen

Palec wskazujący

Palec wskazujący we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o palcu wskazującym zapowiada determinację i powodzenie w realizacji planów.

Oceń sen

Para gołębi

Para gołębi we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni i się Para gołębi to Twój związek wypełni Miłość i ciepło. Jeśli jesteś osobą wolną, to być może w niedługim czasie wejdziesz w głęboki związek uczuciowy.

Oceń sen

Pieniądze

Pieniądze we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o pieniądzach odzwierciedla podejście śniącego do finansów. Pieniądz we śnie jest zarówno symbolem dostatku i sukcesu, jak i poczucia bezpieczeństwa, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Jeśli śnią Ci się pieniądze, a nie jesteś pewny swojej sytuacji finansowej, owe sny są przejawem obaw wynikających z braku zapewnienia najważniejszej potrzeby każdego człowieka – potrzeby bezpieczeństwa.

Pieniądze we śnie mogą również oznaczać zbliżające się szczęśliwe wydarzenie, które zapewni Ci dostatek. Pamiętaj jednak, że każdy jest kowalem własnego losu „szczęściu trzeba pomóc” obserwuj uważnie toczące się wokół Ciebie życie, aby okazja do powiększenia swojego majątku nie ominęła Cię bezpowrotnie.

Oceń sen

Podrabiać pieniądze

Podrabiać pieniądze we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny z fałszowaniem pieniędzy podobnie jak pojawiające się we śnie sceny z hazardem dotyczą zazwyczaj osób lubiących zachowania ryzykowne. Takie osoby lubią sam „dreszczyk emocji” pojawiający się przy takich zachowaniach, a pojawienie się we śnie takich właśnie scen jak fałszerstwo lub oszustwo związane jest z pragnieniem podejmowania takich działań.

Sen o fałszowaniu pieniędzy może pojawić się również u osób chciwych, chcących zdobyć jak najwięcej pieniędzy w jak najszybszym czasie i to jak najmniejszym kosztem W związku z tym, że na co Dzień bardzo często myślą nad sposobami zarobienia pieniędzy, pojawiają się one również w ich snach i to właśnie w takich okolicznościach. Podobne sny zdarzają się również osobom cierpiącym na pracoholizm i są również wyparciem gnębiącego ich pragnienia zdobycia jak najwięcej dóbr materialnych w swoim życiu.

Oceń sen

Przerwane objęcia

Przerwane objęcia we śnie znaczenie | Sennik Online

Przerwane Objęcia we śnie symbolizują rozstanie lub rozluźnienie kontaktów. Może to być spowodowane oddalaniem się od siebie lub zmianą stylu życia.

Oceń sen