Paciorki

Paciorki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się kolorowe paciorki to spodziewaj się, że Ludzie będą lgnąć do Ciebie, przebywanie z Tobą będzie sprawiać im przyjemność. Sen o paciorkach zapowiada również, że usłyszysz wiele miłych rzeczy na swój temat.

Oceń sen

Palić marihuanę

Palić marihuanę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że palisz marihuanę to znaczy, że chcesz osiągnąć szczęście natychmiast, wszystko chcesz mieć od razu. Nie masz cierpliwości aby swoje cele osiągać stopniowo . Jeśli śniło Ci się palenie marihuany to uważaj aby na drodze życiowej nie zagubić satysfakcji wynikającej z budowania.

Oceń sen

Pączek kwiatowy

Pączek kwiatowy we śnie znaczenie | Sennik Online

Pączek kwiatowy zapowiada rozkwitający romans, który sprawi, że będziesz pływać w chmurach.

Oceń sen

Piękny ozdobny balkon

Piękny ozdobny balkon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni ci się piękny balkon, ozdobiony kwiatami, to strzeż się nadmiernej pewności siebie i nie obnoś się ze swoim majątkiem. Uważaj na swoje zachowanie ponieważ może sprowokować ono niechęć i zawiść osób z twojego otoczenia.

Oceń sen

Pogrążyć się w żałobie

Pogrążyć się w żałobie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żałobie może mieć kilka interpretacji. Żałoba we śnie może zarówno odzwierciedlać żałobę po stracie bliskiej osoby ale również depresyjny stan ducha. Jest jednym z najtrudniejszych okresów w życiu człowieka, podczas którego cała siła psychiki danej osoby zostaje wystawiona na największą próbę. Największym problemem pojawiającym się w trakcie tego okresu są powracające myśli i wspomnienia dotyczące utraconej osoby. Jeśli we śnie odczuwasz żałobę, a ostatnio kogoś straciłeś, sny te są projekcją żałoby przezywanej przez Ciebie na co dzień. Żałoba jest w tym momencie Twojego życia tak silna, że pojawia się również we śnie.

Jeśli natomiast żałoba jest przez Ciebie odczuwana we śnie, ale ostatnio nikogo nie straciłeś/straciłaś, może to oznaczać Strach przed utratą bliskiej osoby, szczególnie jeśli jesteś osobą szybko i mocno przywiązującą się do ludzi. Utrata przyjaciela lub partnera jest często odczuwana podobnie jak śmierć bliskiej osoby i może też być wyrażana we snach.

Ostatnim wyjaśnieniem snów o żałobie jest charakter danej osoby. O żałobie często śnią osoby zamknięte w sobie, niechętnie przebywające w dużym towarzystwie, lubiące swoją samotność. Zamknięcie się na ludzi może często doprowadzać do złego nastroju czego przejawem są sny o żałobie.

Oceń sen

Psy

Psy we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Pies

Oceń sen

Pająki

Pająki we śnie znaczenie | Sennik Online

Według

sennika online sen o pająkach

wyraża nasze lęki. Podobnie jak różne są powody lęków przed pająkami, różne mogą być i powody pojawiania się ich w snach. Jeśli postrzegasz

pająki

jako stworzenia agresywne, które mogą niespodziewanie ukąsić to być może obawiasz się agresywnego zachowania innych ponieważ nie wiesz jak na nie reagować.

Jeśli postrzegasz

pająka we śnie

jako stworzenie brudne, kosmate i wstrętne to sny o pająku mogą być zapowiedzią kłopotów, które sprawią Ci podłe osoby.

Sennik online

interpretuje takie sny jako przestrogę przed ludźmi o złych intencjach, które podstępnie wdzierają się do Twojego życia i powodują problemy.

Kolejną interpretacją

sennika online

odnoszącą się do symboliki

pająków

jest chęć osiągnięcia sukcesu. Jeśli postrzegasz pająka we śnie jako stworzenie niezależne, sny o tych stworzeniach mogą wyrażać potrzebę władzy i promocji. Jeśli jesteś osobą, której zależy aby być postrzeganą w otoczeniu jako niezależna, której wszyscy słuchają i z której zdaniem wszyscy się liczą,

sny o pająkach

są odzwierciedleniem takich właśnie pragnień.

Strach przed pająkami nie jest niczym nienormalnym. Został wykształcony przez nasz gatunek w toku ewolucji i dotyczy każdego człowieka. Jeśli więc śnią Ci się czasem

pająki

nie martw się – takie sny mogą jedynie symbolizować Twoje drobne lęki, które każdy z nas posiada.

Oceń sen

Palmy

Palmy we śnie znaczenie | Sennik Online

Palmy we śnie zwiastują dobrą passę w uczuciach, zapowiadają szczęście w miłości, pozytywną energię w życiu rodzinnym i wszystkim co tyczy sie życia emocjonalnego.

Oceń sen

Perfumy

Perfumy we śnie znaczenie | Sennik Online

Gdy we śnie pojawiają się Perfumy czeka nas przychylność ludzka. Perfumy są pewnego rodzaju wyróżnieniem, oznaką dobrobytu, dbania o siebie. Sen o perfumach oznacza też wspaniałomyślność i doskonałe relacje z otoczeniem.

Używać perfum / pachnieć perfumami

– jeśli śni ci się, że pięknie pachniesz perfumami to znaczy, że będziesz korzystać z wielkiej przychylności ludzi w twoim otoczeniu. Perfumy śnią sie charyzmatycznym osobom będącym w centrum zainteresowania, które przyciągają innych są oczekiwane na przyjęciach i cieszą się ogromną popularnością.

Wąchać perfumy

– jeśli śni ci się, że wąchasz perfumy to być może czeka cię zawód miłosny albo rozczarowanie ze strony bliskich ci ludzi. Czasem bywa, że ktoś nie dotrzyma słowa, zapomina o naszych imieninach bądź innych świętach, zostajemy sami w domu bez bliskiej osoby w chwilach, gdy inni są razem (Boże Narodzenie, Wielkanoc). Jeśli ktoś bliski cie zawiódł zastanów się, czy nie wynika to z twoich zbyt dużych oczekiwań co do ludzi. Być może skupiasz całą swoją uwagę na sobie zniechęcając przez to ludzi, którzy kiedyś byli ci bliscy. W chwili wielkich zawodów należy trochę przystopować ze swoim życiem pełnym gonitwy i hałasu.

Oceń sen

Płonące miasto

Płonące miasto we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Palące się miasto

Oceń sen