Palenisko

Palenisko we śnie znaczenie | Sennik Online

Palenisko we śnie symbolizuje szczęście i harmonię rodzinną.

Oceń sen

Para młoda

Para młoda we śnie znaczenie | Sennik Online

Para młoda we śnie to symbol stabilizacji i legalizacji związku. Sen o parze młodej może zwiastować poznanie przyszłego męża lub żony zaś osobom będącym w niezalegalizowanym związku decyzję o zawarciu małżeństwa.

Oceń sen

Piersi

Piersi we śnie znaczenie | Sennik Online

Piersi we śnie mogą mieć wiele znaczeń, są atrybutem kobiety więc symbolizują kobiecość, delikatność i Ciepło ale również erotyzm i seksualność. Ponieważ matka karmiąca Dziecko piersią jest wypełniona bezwarunkową miłością, Piersi we śnie nawiązują do miłości matczynej. Piersi to również odzwierciedlenie dostatku i pełni.

Piersi we śnie kobiety odzwierciedlają jej poczucie kobiecości. Jeśli kobieta widzi własne pełne Piersi to znaczy, że jest spełniona erotycznie, posiada wewnętrzne Ciepło i spokój. Kobiety takie często cieszą się powodzeniem u mężczyzn ponieważ są świadome swojego seksapilu. Kobieta, która widzi we śnie swoje Piersi jako małe i nieatrakcyjne prawdopodobnie ma problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w towarzystwie mężczyzn.

Wiele senników mówi, że sen o karmieniu piersią odzwierciedla instynkt macierzyński. Młoda kobieta, która śni o tym, że karmi piersią niemowlę być może niedługo zostanie matką. Starsza kobieta, śniąca o tym, że karmi piersią Dziecko jest osobą opiekuńczą, która matkuje innym.

Mężczyzna który śni o kobiecych piersiach może spodziewać się sukcesów na polu damsko – męskim, będzie cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej. Jeśli mężczyzna śni o tym, że ma kobiece Piersi to dobry znak. Taki sen zwiastuje powodzenie w sferze finansowej, które osiągnie przy wsparciu matki.

Oceń sen

Podróż

Podróż we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o podróży to bardzo bezpośredni symbol i wróży zamianę miejsca zamieszkania. Podróż we śnie to Znak szczególnie ważny dla osób na emigracji lub osób, które myślą o zmianie miejsca zamieszkania ze względu na pracę – ponieważ zapowiada, że decyzja o przeprowadzce zapadnie już niedługo.

Jeśli w Twoim śnie podróżujesz samotnie i czujesz się z tym nieswojo, to uważaj aby Zmiana miejsca zamieszkania lub podróż, którą planujesz nie spowodowała, że będziesz samotny.

Jeśli masz sen, że w swojej podroży zwiedzasz piękne miejsca lub podróżowanie we śnie napawa Cię radością to spodziewaj się, że efekty wyjazdu będą pozytywne i przyniosą Ci zadowolenie.

Jeśli podróżujesz po nieznanych krainach to znaczy, że jesteś osobą odważną, lubiącą ryzyko i otwartą na świat – odnajdziesz się w każdej sytuacji życiowej a podróże są dla Ciebie chlebem powszednim.

Oceń sen

Przeskakiwać mur

Przeskakiwać mur we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że pokonujesz Mur to spodziewaj się, że Uda Ci się pokonać trudności lub uwolnić od toksycznego związku / znajomości.

Oceń sen

Pagórek

Pagórek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Pagórek lub, że wspinasz się po pagórku to spodziewaj się sukcesów na ścieżce zawodowej.

Oceń sen

Palić tytoń

Palić tytoń we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym palisz tytoń zapowiada smutek.

Oceń sen

Pełne wiadro

Pełne wiadro we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym widzisz pełne Wiadro zapowiada, że Twój biznes będzie szedł dobrze i przyniesie Ci spore korzyści.

Oceń sen

Płacz

Płacz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o płaczu odzwierciedla tęsknotę za miłością i bliskością. Jeśli śniło Ci się, że płaczesz to być może cierpisz z powodu samotności – może to być również pewnego rodzaju „samotność w związku” – polegająca na braku zrozumienia i oddalaniu się od siebie.

Płacz we śnie może być odbiciem tłumionego poczucia smutku i bezsilności. Być może warto otworzyć się na drugą osobę i powalczyć o miłość.

Sen o płaczu to także oczyszczenie, uwolnienie się od negatywnych emocji takich jak poczucie żalu, poczucie winy oraz tworzenie miejsca dla nowych, pozytywnych emocji.

Oceń sen

Pomarańczowa suknia

Pomarańczowa suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, której śniło się, że nosi pomarańczową suknię jest osoba życzliwą, rozsądną i odpowiedzialną. Dzięki swojemu rozsądkowi i inteligencji z każdej trudnej sytuacji jest w stanie wyjść obronną ręką. Zrozumienie innych i umiejętności dyplomatyczne przysparzają jej sympatię ludzi. Dzięki temu w najbliższym czasie, będzie Ona otoczona przyjaciółmi i życzliwymi osobami, gotowymi wesprzeć ja w jej działaniach lub pomóc w kłopotach.

Oceń sen