Palący się człowiek

Palący się człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli widziałeś we śnie palącego się człowieka to możesz to odczytać w dwojaki sposób.

Pierwsza interpretacja, którą przedstawia sennik online mówi, że palący się Człowiek może oznaczać kogoś, kto znika z Twojego życia. Zwłaszcza jeśli sen ten dotyczy znanej Ci osoby to możesz go odczytać jako symbol wypalenia się więzi pomiędzy Wami.

Jeśli palący się człowiek, którego widzisz we śnie jest bliską Ci osoba, z którą łączy Cię bliska więź to sen może zapowiadać kłopoty tej osoby.

Oceń sen

Pani młoda

Pani młoda we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Panna młoda

Oceń sen

Pić esencję

Pić esencję we śnie znaczenie | Sennik Online

Esencja we śnie to wspaniały symbol dla osób w związkach. Jeśli śniło Ci się, że pijesz esencję to spodziewaj się, że Wenus zadba o pomyślność w Twoim związku! W swoim partnerze dostrzeżesz Kochanka / kochankę i za razem przyjaciela.

Oceń sen

Pocałunek

Pocałunek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z obcą Ci kobietą, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie.

Jeśli natomiast jesteś kobietą i śni się Tobie Scena całowania, sen ten jest symbolem pragnienia posiadania mężczyzny idealnego, którego nigdy w życiu nie spotkałaś, ale Twoim największym marzeniem jest posiadanie takowego. Takie sny są domeną przede wszystkim kobiet samotnych, rozpaczliwie szukających oparcia w osobie mężczyzny, zdarza się jednak, że występuje również u kobiet żyjących w nieszczęśliwych związkach.

Oceń sen

Przebiec maraton

Przebiec maraton we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że przebiegłeś Maraton to znaczy, że osiągniesz sukces zawodowy dzięki swojej ambicji i chęci rywalizacji.

Oceń sen

Pacierz

Pacierz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o pacierzu to domena osób religijnych i uduchowionych, które chętnie rozmawiają z Bogiem. Sen o pacierzu zapowiada, że ich prośby osoby śniącej do Boga zostaną wysłuchane.

Oceń sen

Palić marihuanę

Palić marihuanę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że palisz marihuanę to spodziewaj się, że przyjdą Ci do Głowy genialne pomysły i idee na przyszłość. Wszystko co wykreuje Twoja Fantazja Uda się wdrożyć w życie z łatwością i radością. Palenie marihuany we śnie może też wskazywać na skłonność śniącej osoby do rozrywkowego życia i tęsknotę za większym luzem.

Oceń sen

Pączek

Pączek we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Pączki

Oceń sen

Piękny ozdobny balkon

Piękny ozdobny balkon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się piękny balkon, ozdobiony kwiatami, to strzeż się nadmiernej pewności siebie i nie obnoś się ze swoim majątkiem. Uważaj na swoje zachowanie ponieważ może sprowokować ono niechęć i zawiść osób z Twojego otoczenia.

Oceń sen

Podsłuchiwać

Podsłuchiwać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o podsłuchiwaniu to dobry znak, dla tych którzy czekaja na rozwiązanie spraw administracyjnych lub sądowych. Czeka Cię dobra wiadomość – sprawy pójdą po Twojej myśli.

Oceń sen