Pajęczyna

Pajęczyna we śnie znaczenie | Sennik Online

Najstarsze senniki interpretują sen o pajęczynie jako przepowiednię konfliktów, kłótni i niesnasek. Sen o pajęczynie podpowiada aby Unikać kontaktów z ludźmi o trudnych charakterach lub których nie lubisz. Pajęczyna we śnie przestrzega, że potencjalne konflikty z tymi osobami mogą Ci przysporzyć kłopotów, które będą się długo za Tobą ciągnąć. Pajęczyna we śnie może więc symbolizować pajęczą sieć kłopotów, w które możesz wpaść zadzierając z niewłaściwymi osobami. Jeśli śniła Ci się Pajęczyna pamiętaj o ostrożności w kontaktach z osobami, które mogłyby przysporzyć Ci kłopotów.

Oceń sen

Palto

Palto we śnie znaczenie | Sennik Online

Palto we śnie symbolizuje bezpieczeństwo i dobrobyt. Jeśli śniło Ci sie Palto o znaczy, że niczego Ci nie zabraknie, Twoje życie będzie się Układać pomyślnie.

Oceń sen

Perła

Perła we śnie znaczenie | Sennik Online

Perły we śnie to symbol nieszczęścia w miłości, złamanego Serca i łez. Sen o perłach zwiastuje długie Cierpienie z powodu niespełnionej miłości. Jeśli kobiecie śni się, że nosi Perły to jest prawdopodobne, że będzie płakała z powodu zranienia, kłótni z ukochanym lub nawet zostanie porzucona. Zimne Perły zapowiadają bolesne rozstanie, które może zostawić w sercu ślad na całe życie.

Oceń sen

Płonący człowiek

Płonący człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Palący się czlowiek

Oceń sen

Pościg

Pościg we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o pościgu ostrzega przed agresywnymi i wrogo nastawionymi ludźmi.

Oceń sen

Palce od rąk

Palce od rąk we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o palcach od rąk zapowiada szczęście w grze, wszelkiego rodzaju loteriach i losowaniach.

Oceń sen

Papieros

Papieros we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o papierosach bądź paleniu papierosów do domena osób, które pragną oderwać się od swoich problemów lub chciałaby by coś zmienić w życiu. Częto „zasłona dymna” , która towarzyszy paleniu papierosów we śnie to symbol bariery, którą śniący chciałby sie odgrodzić od teraźniejszości. Sen o papierosach zapowiada zmiany a czasem nawet rewolucje w życiu śniącego! Często zdarza się, że osoby, które snią o paleniu papierosów od dawna noszą się z zamiarem życiowej metamorfozy.

Oceń sen

Pić mleko

Pić mleko we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że pijesz Mleko to może to również oznaczać, że będziesz pomagać znanym Ci osobom z Twojego otoczenia – znajomym lub rodzinie. Sen, w którym widzisz Mleko może również zwiastować, że zaangażujesz się w działalność charytatywną.

Oceń sen

Podarta gazeta

Podarta gazeta we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o podartej gazecie mówi, że unikniesz wyciągnięcia na światło dzienne Twoich tajemnic.

Oceń sen

Przepraszać

Przepraszać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o przeprosinach to ostrzeżenie przed rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć, co do których nie jesteś przekonany. Jeśli śni Ci się, że kogoś przepraszasz to zachowaj ostrożność jeśli chodzi o deklaracje, co do których nie masz pewności. Sen, w którym jesteś przepraszany ostrzega, że możesz zbyt pochopnie szacować przyszłe sukcesy. Twoje projekty mogą okazać trudniejsze to zrealizowania niż Ci się wydaje.

Oceń sen