Piersi

Piersi we śnie znaczenie | Sennik Online

Piersi we śnie mogą mieć wiele znaczeń, są atrybutem kobiety więc symbolizują kobiecość, delikatność i Ciepło ale również erotyzm i seksualność. Ponieważ matka karmiąca Dziecko piersią jest wypełniona bezwarunkową miłością, Piersi we śnie nawiązują do miłości matczynej. Piersi to również odzwierciedlenie dostatku i pełni.

Piersi we śnie kobiety odzwierciedlają jej poczucie kobiecości. Jeśli kobieta widzi własne pełne Piersi to znaczy, że jest spełniona erotycznie, posiada wewnętrzne Ciepło i spokój. Kobiety takie często cieszą się powodzeniem u mężczyzn ponieważ są świadome swojego seksapilu. Kobieta, która widzi we śnie swoje Piersi jako małe i nieatrakcyjne prawdopodobnie ma problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w towarzystwie mężczyzn.

Wiele senników mówi, że sen o karmieniu piersią odzwierciedla instynkt macierzyński. Młoda kobieta, która śni o tym, że karmi piersią niemowlę być może niedługo zostanie matką. Starsza kobieta, śniąca o tym, że karmi piersią Dziecko jest osobą opiekuńczą, która matkuje innym.

Mężczyzna który śni o kobiecych piersiach może spodziewać się sukcesów na polu damsko – męskim, będzie cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej. Jeśli mężczyzna śni o tym, że ma kobiece Piersi to dobry znak. Taki sen zwiastuje powodzenie w sferze finansowej, które osiągnie przy wsparciu matki.

 
  • Forma przekazu snów jest czasami naprawdę komiczna, ale ja nigdy ich nie ignoruję. Piersi pewnie śnią się facetom bardzo często, a ostatnia wersja też się pojawiała w moich inscenizacjach nocnych.