Piersi

Piersi we śnie znaczenie | Sennik Online

Piersi we śnie mogą mieć wiele znaczeń, są atrybutem kobiety więc symbolizują kobiecość, delikatność i Ciepło ale również erotyzm i seksualność. Ponieważ matka karmiąca Dziecko piersią jest wypełniona bezwarunkową miłością, Piersi we śnie nawiązują do miłości matczynej. Piersi to również odzwierciedlenie dostatku i pełni.

Piersi we śnie kobiety odzwierciedlają jej poczucie kobiecości. Jeśli kobieta widzi własne pełne Piersi to znaczy, że jest spełniona erotycznie, posiada wewnętrzne Ciepło i spokój. Kobiety takie często cieszą się powodzeniem u mężczyzn ponieważ są świadome swojego seksapilu. Kobieta, która widzi we śnie swoje Piersi jako małe i nieatrakcyjne prawdopodobnie ma problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w towarzystwie mężczyzn.

Wiele senników mówi, że sen o karmieniu piersią odzwierciedla instynkt macierzyński. Młoda kobieta, która śni o tym, że karmi piersią niemowlę być może niedługo zostanie matką. Starsza kobieta, śniąca o tym, że karmi piersią Dziecko jest osobą opiekuńczą, która matkuje innym.

Mężczyzna który śni o kobiecych piersiach może spodziewać się sukcesów na polu damsko – męskim, będzie cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej. Jeśli mężczyzna śni o tym, że ma kobiece Piersi to dobry znak. Taki sen zwiastuje powodzenie w sferze finansowej, które osiągnie przy wsparciu matki.

Zobacz też inne sny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>