Rafa koralowa

Rafa koralowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się rafa koralowa to spodziewaj się, że w niedługim czasie poczujesz wyzwolenie psychiczne i luz. Problemy, które dotychczas Cie stresowały wydadzą się mało ważne, nabierzesz dystansu do otaczającej Cię rzeczywistości i skoncentrujesz się na odczuwaniu egzystencjalnych przyjemności. Sen o pływaniu po rafie koralowej odzwierciedla poczucie błogiej beztroski, zapowiada, że będziesz z łatwością unosić się na fali życia.

Oceń sen

Rąbać mięso

Rąbać mięso we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że rąbiesz Mięso to spodziewaj się, że czeka Cię Ciężka praca a zdobytymi dzięki niej pożytkami będziesz musiał się podzielić z bliskimi.

Oceń sen

Rozmawiać

Rozmawiać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rozmowie może być odzwierciedleniem potrzeby podzielenia się z otoczeniem swoimi uczuciami lub przemyśleniami. Sny o rozmowie często przytrafiają się osobom, z natury zamkniętym, które w realnym życiu mogą mieć problemy z nawiązywaniem kontaktów lub są cichymi ludźmi lubiącymi raczej stać z boku. Często zdarza się, że takie osoby nie mają możliwości albo okazji aby podzielić się z otoczeniem tym, co chciałyby powiedzieć i i we śnie wyrażają swoje myśli. Takie „wygadanie się we śnie” rekompensuje brak rozmowy w realnym życiu.

Oceń sen

Rabusie

Rabusie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Rabuś

Oceń sen

Rakieta kosmiczna

Rakieta kosmiczna we śnie znaczenie | Sennik Online

Rakieta kosmiczna we śnie może symbolizować Twoje zamiłowanie do ryzyka i chec poznawania nieznanych rzeczy. Jeśli śniła Ci się Rakieta kosmiczna, która startuje to uważaj na to aby nie podejmować niepotrzebnie zbyt dużego ryzyka.

Oceń sen

Ręce puste

Ręce puste we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o pustych rękach może symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o pustych dłoniach ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami, które mogą doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym.

Oceń sen

Różowa suknia

Różowa suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, której śni się Różowa suknia to osoba ciepła, czuła, wrażliwa i delikatna. Może też być osobą nawiną i zanadto ufną wobec ludzi. Jeśli śni Ci się, że nosisz różową suknię to może to oznaczać, że potrzebujesz męskiego ramienia, na którym będziesz mogła się wesprzeć – tęsknisz za mężczyzną, który obdarzy Cię troską i czułością.

Oceń sen

Radar

Radar we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o radarze, mówi, że pociągają Cie wyzwania w związku z czym chętnie podejmujesz niepotrzebne ryzyko. Jeśli śnił Ci się Radar to znak, że już niedługo ponownie zapragniesz dokonać czegoś, co wydaje się być niemożliwe.

Oceń sen

Ranny

Ranny we śnie znaczenie | Sennik Online

Ranny we śnie to symbol zdradzonych uczuć i oszustwa ze strony kogoś bliskiego, może to być przyjaciel, Ukochana osoba badź ktoś komu ufamy. Sen o rannym to przestroga przed tym aby nie dawć zbyt dużego kredytu zaufania otaczającym nas ludziom ponieważ możemy to odczuć w bolesny sposób.

Oceń sen

Rodzina

Rodzina we śnie znaczenie | Sennik Online

Pojęcie rodziny związane jest ściśle ze sferą emocjonalną i uczuciową, dlatego też Rodzina we śnie pojawia się częściej kobietom. Rodzina jako podstawowa komórka życia społecznego związana jest z wieloma interpretacjami gdy pojawia się w snach.

Po pierwsze, gdy sen o rodzinie przytrafia się kobietom samotnym lub zamężnym ale bezdzietnym, to często może być konsekwencją instynktu macierzyńskiego, który w ostatnim czasie mógł ujawnić się ze szczególną wyrazistością. Instynkt tez przeżywany jest na poziomie świadomym jako nieodparte pragnienie posiadania potomstwa i stworzenie pełnej rodziny.

Rodzina we śnie mężczyzny może być przejawem chęci życia na przyjacielskiej stopie ze wszystkimi bliskimi osobami. Takie sny są domeną osób, które nie lubią gniewać się na innych, a które mogły wbrew swej woli wejść w ostatnim czasie w zatarg z najbliższymi.

Pomijając powyższe interpretacje, sny o rodzinie należy zawsze rozpatrywać biorąc pod wagę nasze ostatnie kontakty z rodziną.

Oceń sen