Rabatka

Rabatka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Rabatki

Oceń sen

Rajtuzy

Rajtuzy we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o rajtuzach zapowiada wytężoną prace, która doprowadzi Cie do sukcesu zawodowego.

Oceń sen

Rewolwer

Rewolwer we śnie znaczenie | Sennik Online

Rewolwer we śnie zapowiada kłopotliwe sytuacje towarzyskie, które mogą wymagać od Ciebie konfrontacji z nielubianymi osobami.

Oceń sen

Rów

Rów we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Rów to spodziewaj się złej wiadomości dotyczącej kogoś z Twojej dalszej rodziny.

Oceń sen

Rachunek w restauracji

Rachunek w restauracji we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że musisz zapłacić Rachunek w restauracji po kolacji z inną osobą to znaczy, że ta Znajomość nie jest bezinteresowna.

Oceń sen

Ramiona

Ramiona we śnie znaczenie | Sennik Online

Ramiona symbolizują ochronę oraz zmysłowość. Kobieta, która śni o męskich ramionach pozna kogoś, kto będzie dla niej oparciem i da jej poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna, który widzi we śnie że ma silne Ramiona charakteryzuje się mocnym charakterem. Mężczyzna który widzi we śnie, że ma wątłe Ramiona nie ma poczucia mocy sprawczej i własnej siły.

Oceń sen

Robić zakupy

Robić zakupy we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śni o tym, że robi Zakupy ma przed sobą korzystny okres na podejmowanie decyzji o życiu uczuciowym i rodzinnym. Sen o zakupach to dobra wróżba dla kobiet planujących rodzinę, macierzyństwo, Wejście w związek lub zalegalizowanie już istniejącego związku. Podjęte kroki będą miały pozytywne skutki w przyszłości, przyniosą Radość i spełnienie śniącej osobie.

Oceń sen

Rybak

Rybak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rybaku to bardzo ciekawy sen ponieważ zapowiada spotkanie z osobą, która zainspiruje Cię duchowo. Jeśli śniło Ci się, nie tylko że widzisz rybaka, ale również że z nim rozmawiasz lub łowisz Ryby to być może bardziej zaangażujesz w poszukiwanie ścieżki duchowego rozwoju. Rybak we śnie to ktoś, kto będzie karmił twoją duszę i umysł.

Oceń sen

Radować się

Radować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o radości to domena osób optymistycznych i pozytywnie nastawionych do życia. Jeśli śniło Ci się, że się radujesz to spodziewaj się, że taki nastrój będzie Ci towarzyszył również na jawie – a to dlatego, że potrafisz się cieszyć nawet małymi rzeczami.

Oceń sen

Rany lizać

Rany lizać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym liżesz Rany może zapowiadać przykre konsekwencje błędnych decyzji.

Oceń sen