Radio

Radio we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o radiu zwiastuje, że czekają Cię sukcesy osobiste – głównie na polu zawiązku i rodziny.

Oceń sen

Ranny koń

Ranny koń we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rannym koniu mówi, ze jesteś blisko związany z osobą, która nie jest warta Twego zaufania. Jeśli śnił Ci sie ranny koń to bądź czujny ponieważ Twoja dobroć może zostać wykorzystana przez wyrachowaną osobę, która jest przy Tobie tylko ze względu na chłodna kalkulacje.

Oceń sen

Romantyczna Randka

Romantyczna Randka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Randka

Oceń sen

Rajdowiec

Rajdowiec we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniło Ci się, że jesteś rajdowcem? Spodziewaj się, że zostaniesz wplatany w rywalizację na gruncie zawodowym.

Oceń sen

Reanimować

Reanimować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o reanimacji mówi aby bardziej cieszyć się życiem. Jeśli śniło Ci się, że ktoś reanimuje Ciebie lub Ty reanimujesz kogoś, to prawdopodobnie odczuwasz Lęk przed życiem pełną piersią, swobodnie, według własnych zasad i potrzeb. Jeśli tak jest to pora zerwać z tym modelem, ponieważ obowiązkiem każdego człowieka jest przede wszystkim własne szczęście.

Oceń sen

Rozpacz

Rozpacz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rozpaczy może sygnalizować głębokie problemy emocjonalne śniącego. Rozpacz często pojawia się w snach osób przytłoczonych ciężarem życia, które nie widzą wyjścia ze swojej sytuacji i wewnętrznie przeżywają Lęki ale przed otoczeniem starają się Udawać twarde. Śniąc o rozpaczy lub nawet przezywając Rozpacz we śnie, przezywają emocje, których obawiają się okazać na jawie.

Oceń sen

Race

Race we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Raca

Oceń sen

Ramiączko

Ramiączko we śnie znaczenie | Sennik Online

Ramiączko we śnie to zapowiedź romansu lub skomplikowanej relacji miłosnej. Według sennika online Ramiączko we śnie symbolizuje zakazany owoc. Sięgnięcie po niego może sprowadzić na Ciebie kłopoty.

Oceń sen

Rękawiczki

Rękawiczki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Rękawiczki to spodziewaj się, że możesz mieć teraz więcej pracy niż zwykle, ale ze wszystkim wyzwaniami łatwo sobie poradzisz.

Oceń sen

Ruchome schody

Ruchome schody we śnie znaczenie | Sennik Online

Ruchome Schody we śnie mogą mieć dwa znaczenia. Sen, w którym obserwujesz Ruchome schody symbolizuje oddalający się cel, niesprecyzowane dążenia, tęsknotę przed nieznanym, smutek i melancholię, utracone nadzieje. Jeśli śniło Ci się, że wjeżdżasz w górę po ruchomych schodach to spodziewaj się, że w łatwy sposób Uda Ci się osiągnąć cel ? szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. Zjeżdżać po ruchomych schodach w dół to odnieść porażkę z powodu niekorzystnego splotu okoliczności.

Oceń sen