Radykalny człowiek

Radykalny człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się radykalny Człowiek to bardzo prawdopodobne, że na gruncie zawodowym borykasz się z radykalną osobą, która usiłuje narzucić Ci swoje poglądy.

Oceń sen

Rąbać

Rąbać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rąbaniu zwiastuje ciężką pracę ale i wymierne jej efekty. Jeśli śniło Ci się że rąbiesz coś spodziewaj się, że przed Tobą okres wysiłku i pracy, który zostanie wynagrodzony sukcesem.

Oceń sen

Rozbierać się

Rozbierać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o rozbieraniu są bardzo charakterystycznymi snami ponieważ uświadamiają śniącemu część jego osoby, którą chciałby Ukryć przed światem. Jest to coś, czego śniący nie lubi i nie akceptuje w sobie i obawia się, że inni mogli by to zobaczyć i przez to go odrzucić lub uznać za gorszą osobę. Może to być również sekret lub innego rodzaju wiedza, która w pewien sposób ciąży śniącemu. Chęć ukrycia tajemnicy może być tak duża, że towarzyszą jej Lęk i Napięcie co skutkuje właśnie snami o rozbieraniu się.

Rozebranie się we śnie to pewnego rodzaju katharsis i próba odciążenia podświadomości, które przeżywa śniący. W ten sposób śniący konfrontuje się ze światem, odkrywa to czego nie może pokazać w realnym życiu i wreszcie przeżywa reakcję otoczenia na to „odkrycie się”.

Obnażanie się we śnie uświadamia jak silną presję na śniącym wywierają jego tajemnice i to co chciałby ukryć. Zwłaszcza jeśli sen o rozbieraniu się dotyczy braku akceptacji siebie lub jakiejś części siebie.

Oceń sen

Rabować

Rabować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rabunku może dotyczyć utraty ale często chodzi nie o dobra materialne lecz o kwestie uczuciowe. Jeśli śniło Ci się, że kogoś obdarowałeś to bardzo prawdopodobne, że wyrządzisz tej osobie krzywdę na płaszczyźnie emocjonalnej. Jeśli we śnie to Ty jesteś obrabowany to oczekuj, że ktoś zrobi coś przykrego w stosunku do Ciebie.

Oceń sen

Raki

Raki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Rak

Oceń sen

Ręce brudne

Ręce brudne we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o brudnych dłoniach to dobry sen. Brudne dłonie we śnie symbolizują człowieka, parającego się ciężką pracą, który w niedalekiej przyszłości będzie się cieszył owocami swojej pracy.

Oceń sen

Róże

Róże we śnie znaczenie | Sennik Online

Róża we śnie to symbol miłości i romansu. Sen o różach zwiastuje nadchodzącą miłość, która będzie lekka, napełniała duszę i dodawała skrzydeł śniącemu. Będzie to Miłość bardzo romantyczna i zmysłowa.

Kobieta, której śni się Róża czuje się bardzo kobieca, zmysłowa i w pełni akceptuje samą siebie.

Oceń sen

Rachunki

Rachunki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Rachunek

Oceń sen

Rana

Rana we śnie znaczenie | Sennik Online

Rana we śnie to dobry omen – zapowiada, że Twoje sprawy sercowe zmierzają w dobrym kierunku. Jeśli widziałeś ranę we śnie to w realnym życiu możesz spodziewać się czegoś dokładnie odwrotnego. Jeśli jesteś w związku to wszystko będzie się dobrze układać. Jeśli jesteś osobą wolną masz teraz duże szanse na spotkanie drugiej połówki.

Oceń sen

Rodzić dziecko

Rodzić dziecko we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o narodzinach może mieć wiele znaczeń. Narodziny to najszczęśliwsze wydarzenie w życiu rodziców, przeżywane jednak w bardzo dramatyczny i emocjonalny sposób. To, co dzieje się z człowiekiem w pierwszych minutach, godzinach i dniach po narodzinach odbija się długofalowymi skutkami w jego późniejszym życiu.

Symbolika snu narodzin zależy od perspektywy z jakiej oglądane jest to wydarzenie.
Jeśli jesteś kobietą znajdującą się aktualnie w związku z mężczyzną i śni Ci się, że to właśnie Ty rodzisz Dziecko może to oznaczać albo to, że już jesteś w czasie ciąży tylko jeszcze tego nie wiesz, albo jest to ukryta chęć posiadania dziecka wypływająca z Twojego instynktu macierzyńskiego, który być może na co Dzień tłumisz. Musisz pamiętać, że podobnie jak wszystkie lęki, potrzeby tak i instynkty znajdują swoje odbicie w snach. Sen o sobie samej jako rodzącej matce zazwyczaj występują u kobiet jeszcze nie posiadających dziecka, ale często myślących i wyobrażających sobie siebie w roli matki. Najwyższy więc Czas zacząć poważnie myśleć w swoim związku o potomstwie.

Jeśli śnią Ci się Twoje własne narodziny to jesteś w bardzo nielicznej grupie osób, które doświadczają podobnych wizji. Najczęściej jest to przejaw regresji czyli tendencyjnego cofania się w rozwoju bądź też chęci powrotu do czasów dzieciństwa. Jest to prawdopodobnie spowodowane zbyt dużą presją lub stresem jaki aktualnie przeżywasz w życiu. Osoby śniące o własnych narodzinach spotykają się często ze zbyt dużymi oczekiwaniami ze strony otaczających ich ludzi. Stąd też pojawiająca się o tych ludzi nieuświadomiona chęć powrotu do lat dzieciństwa, a nawet niemowlęctwa – czasu beztroski, kiedy nie było się za nic odpowiedzialny. Jeśli takowe sny powtarzają się u Ciebie często powinieneś spróbować zmienić zarówno styl życia jak i jakość relacji z najbliższymi Cię osobami. W przeciwnym wypadku możesz czuć się na co Dzień coraz bardziej wyczerpany i niechętny w stosunku do najbliższych Ci osób.

Jeśli natomiast śnią Ci się narodziny obcego Ci dziecka może to oznaczać chęć zmiany swojego dotychczasowego trybu życia. Nie bez powodu mówimy o jakiejś dawno nie widzianej osobie, która ostatnio przypadkiem spotkaliśmy, że „wyglądał jak nowo narodzony”. Osoby śniące o narodzinach są często niezadowolone z dotychczas prowadzonego stylu życia, pragną jakiejś odmiany, tylko nie zawsze do końca to sobie uświadamiają. Dlatego też największym przejawem tych chęci są sny o narodzinach. Najważniejszym zadaniem takich osób jest pozbycie się lęku przed zmianą i chęć spróbowania na nowo poukładania sobie życia osobistego.

Oceń sen