Rabuś

Rabuś we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o rabusiu zwiastuje oszustwo w interesach lub na płaszczyźnie zawodowej. Rabuś we śnie symbolizuje nieuczciwego partnera biznesowego, który zrobi coś, co na zawsze przekreśli waszą dalszą współpracę a nawet znajomość.

Oceń sen

Rakieta tenisowa

Rakieta tenisowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Rakieta tenisowa we śnie symbolizuje Twoją skłonność do rywalizacji oraz umiejętność logicznego myślenia i podejmowania trafnych decyzji, które zapewniają Ci sukces zawodowy.

Oceń sen

Ręce złączone

Ręce złączone we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o złączonych dłoniach to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi jeśli, jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

Oceń sen

Różowy kolor

Różowy kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor różowy to ulubiony kolor małych dziewczynek, odzwierciedla niewinność i słodycz dzieciństwa, kiedy jesteśmy przytulani i otoczeni czułością. Sen o kolorze różowym odzwierciedla tęsknotę, za bliskością, ciepłem i przytulaniem. Różowy kolor we śnie, pojawiający się pod postacią przedmiotów lub strojów, mówi, że być może czujemy się samotni i tęsknimy za ciepłem drugiej osoby.

Oceń sen

Radia

Radia we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Radio

Oceń sen

Ranny człowiek

Ranny człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawia się motyw rannego człowieka przestrzega przed zdradą ze strony bliskiej osoby. Według sennika oline ranny Człowiek może w tym wypadku symbolizować zranione uczucia i zaufanie.

Oceń sen

Romans

Romans we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o romansie są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Sny o romansie są przeważnie projekcją skrywanego lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o romansie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie. Osoby mające sen o romansie, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie kobietami.

Sen o romansie może też być wyrazem kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć, stale sprawdzają uczciwość partnera i nigdy nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Rajd

Rajd we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się rajd to spodziewaj się, że czeka Cię ostra rywalizacja w miejscu pracy.

Oceń sen

Reanimacja

Reanimacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o reanimacji mówi aby bardziej cieszyć się życiem. Jeśli śniło Ci się, że ktoś reanimuje Ciebie lub Ty reanimujesz kogoś, to prawdopodobnie odczuwasz Lęk przed życiem pełną piersią, swobodnie, według własnych zasad i potrzeb. Jeśli tak jest to pora zerwać z tym modelem, ponieważ obowiązkiem każdego człowieka jest przede wszystkim własne szczęście.

Oceń sen

Rozmowa

Rozmowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o rozmowie może być odzwierciedleniem potrzeby podzielenia się z otoczeniem swoimi uczuciami lub przemyśleniami. Sny o rozmowie często przytrafiają się osobom, z natury zamkniętym, które w realnym życiu mogą mieć problemy z nawiązywaniem kontaktów lub są cichymi ludźmi lubiącymi raczej stać z boku. Często zdarza się, że takie osoby nie mają możliwości albo okazji aby podzielić się z otoczeniem tym, co chciałyby powiedzieć i i we śnie wyrażają swoje myśli. Takie „wygadanie się we śnie” rekompensuje brak rozmowy w realnym życiu.

Oceń sen