Sandały

Sandały we śnie znaczenie | Sennik Online

Sandały we śnie zapowiadają długa drogę do celu. Jeśli śniło Ci się, że nosisz Sandały to znaczy, że jesteś osobą, która wie czego chce, jest konsekwentna w działaniach a jednocześnie nie ma wielkich wymagań i jest skłonna do poświęceń. Dzięki takim przymiotom Uda Ci się osiągnąć wszystko co zaplanujesz.

Oceń sen

Siedzieć na krześle

Siedzieć na krześle we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że siedzisz na krześle to znaczy, że jeszcze długo będziesz musiał czekać na rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy. Czekanie będzie się przedłużać i wstrzymywać bieg innych spraw. Pomimo, że twoja niecierpliwość będzie narastać nie będziesz mieć wpływu na rozwój wypadków.

Oceń sen

Skrzat

Skrzat we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli kobieta widziała we śnie skrzata to może się spodziewać, że spotka na swojej drodze mężczyznę niepozornego ale o wielkim sercu i szlachetnym charakterze.

Oceń sen

Strzały

Strzały we śnie znaczenie | Sennik Online

Strzały we śnie zapowiada komplikacje i kłopoty. Nie martw się jednak ponieważ będzie to stan przejściowy. Dzięki pracy i pomocy przyjaciół Uda ci się wszystko przezwyciężyć.

Oceń sen

Sąsiedzi

Sąsiedzi we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym pojawiają się Sąsiedzi symbolizuje osoby w Twoim otoczeniu, które maja spory wpływ na Twoją samoocenę, krytykują Cię a zarazem podziwiają.

Sąsiedzi to także ludzie, którzy żyją obok Ciebie czy tego chcesz czy nie. Dlatego Sąsiedzi we śnie symbolizują więc to co w Twoim życiu jest bezwarunkowe i co musisz zaakceptować.

Oceń sen

Sikać

Sikać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sikanie we śnie oznacza oczyszczenie. Jeśli śniło Ci się, że sikasz to znaczy, że wyrzucasz ze świadomości problemy i napięcia dzięki czemu łapiesz zdrowy dystans do pewnych spraw. Sen, w którym sikasz na kogoś ? świadomie bądź przez przypadek może zapowiadać, że przez swoje zaniechanie i brak uwagi zawiedziesz tę osobę. To samo dotyczy snu, w którym ktoś sika na Ciebie ? może się okazać, że zostaniesz zignorowany i rozczarowany.

Oceń sen

Słyszeć hałas

Słyszeć hałas we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli zdarzają Ci się sny, w których słyszysz hałas, albo widzisz sceny, które wydają Ci się być hałaśliwe, może to oznaczać problemy ze skupieniem się podczas codziennie wykonywanych czynności. Jeśli masz problemy z koncentracją uwagi przy wykonywaniu różnych czynności w ciągu dnia, frustracja wynikająca z tych problemów może przejawiać się właśnie w takich snach.

Inną interpretacją snów, w których słyszy się hałas jest prowadzenie życia, w którym brakuje ciszy i wewnętrznego wyciszenia się. Być może na co Dzień odczuwasz potrzebę bycia choć przez chwilę sam, w której to chwili mógłbyś przemyśleć to co się wokół Ciebie dzieje, jednak takiej okazji nigdy nie masz – sny o hałasie prezentują to, co dzieje się w Twoim codziennym życiu a czego nie akceptujesz, choć często nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oceń sen

Sztuczne ognie

Sztuczne ognie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że oglądasz Sztuczne ognie to spodziewaj się również fajerwerków w swoim życiu. Ognie sztuczne we śnie zapowiadają pozytywne wydarzenia i niespodziewaną radość.

Oceń sen

Samochód

Samochód we śnie znaczenie | Sennik Online

 

sen-o-samochodzie

Sen o samochodzie jest oznaką dobrobytu i śni się osobom pragnącym pełnej stabilizacji w sferze finansowej. Samochód we śnie symbolizuje sukces zawodowy. Sen o samochodzie może więc pojawiać się u osób, które do tego sukcesu dążą lecz z jakichś powodów wciąż go nie osiągają w wyniku czego w ich życiu pojawia się zjawisko frustracji.

Samochód we śnie jest też oznaką chęci prowadzenia szybkiego i ryzykownego trybu życia.

Sen o samochodzie przytrafia się najczęściej mężczyznom skłonnym do zachowań ryzykownych, uprawiającym sporty ekstremalne, towarzyskim i nie lubiącym spędzać większej części dnia w domu. Sen o samochodzie może oznaczać chęć podjęcia wzmożonego wysiłku lub jeszcze większego przyspieszenia trybu życia.

Archetypiczny symbol senny, który zazwyczaj uosabia ego; pojazd, jakim człowiek przemieszcza się po świecie i podróżuje przez życie psychiczne.

Sny o samochodach są częste i mogą ostrzegać przed jakimiś kłopotami: brak kontroli, zbyt wiele kontroli, jazda z nadmierną lub za małą prędkością, jazda ulicą pod prąd, skręcenie w ślepą uliczkę, potrzeba naprawy, wypadek.

Powgniatany, zużyty samochód może świadczyć o niskiej samoocenie. Wielki, imponujący pojazd, który przejeżdża przez przeszkody albo roztrąca je na boki, może oznaczać, że dana osoba idzie do celu po trupach.

Obecność osoby udzielającej wskazówek zza pleców kierowcy albo siedzenie z tyłu i pozwalanie, aby ktoś inny prowadził, może świadczyć o przekazaniu kontroli nad własnym życiem innej osobie.

Sny o utracie panowania nad kierownicą są symbolami stresu i lęków. Występują w okresie ciąży (zarówno u kobiet jak i u mężczyzn) i są odbiciem wrażenia niezdolności zapanowania nad uczuciami. Pojawiają sę również podczas ważnych zmian w życiu, na przykład małżeństwa, rozstania, rozwodu, każdego rodzaju znaczącej straty oraz w trakcie poważnej choroby, zwłaszcza raka.

Zobacz pozostałe znaczenia związane z samochodem:
Zepsuty samochód
Jeździć samochodem
Czarny samochód
Sportowy samochód

Oceń sen

Serca

Serca we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Serce

Oceń sen