Sauna

Sauna we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że siedzisz w saunie to spodziewaj się rozwiązania skomplikowanych sytuacji i konfliktów. Sen o saunie zapowiada również oczyszczenie z negatywnych spraw, oznacza to, że wszelkie kłopotliwe sytuacje już za Tobą.

Oceń sen

Siedzieć w loży

Siedzieć w loży we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o loży zwiastuje, że możesz otrzymać propozycję awansu lub lepszej pracy. Jeśli śni Ci się, że siedzisz w loży to prawdopodobne, że przyjmiesz intratną propozycję.

Oceń sen

Słodkości

Słodkości we śnie znaczenie | Sennik Online

slodkosci-net-sennik

Sen w którym pojawiają się wszelkiego rodzaju Słodycze takie jak Cukierki czy Ciastka zapowiada okres radości, zabawy i smakowania życia. Jeśli śniły Ci się Słodkości to spodziewaj się, że energia i pozytywny nastrój w najbliższym czasie nie będą Cię opuszczać. Będziesz cieszyć się chwilą i korzystać z uroków życia.

Oceń sen

Szarlotka

Szarlotka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Jabłecznik (szarlotka) to wkrótce będziesz się rozkoszować szczęściem we dwoje.

Oceń sen

Sałata

Sałata we śnie znaczenie | Sennik Online

Sałata we śnie może oznaczać przejściowe osłabienie organizmu. Jeżeli śni ci się, że jesz sałatę, to możesz niedługo zachorować, wystrzegaj się przykrych niespodzianek takich jak przeziębienie. Jeżeli we śnie widzisz rosnącą zieloną sałatę, oznacza to, że twój organizm nabiera witalności i i napełnia się pozytywną energią. Jeśli miałeś w ostatnim czasie drobne kłopoty to rosnąca sałata we śnie zapowiada ich koniec.

Oceń sen

Sedes

Sedes we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się sedes to może to oznaczać, że będziesz mięć przy sobie osobę, która będzie Ci zatruwać życie. Według sennika online sen o sedesie zapowiada, że możesz się związać z kimś lub poprzez zobowiązania rodzinne zamieszkać z osobą, która będzie przelewać na Ciebie swoje frustracje i stresy.

Oceń sen

Siódemka

Siódemka we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba siedem symbolizuje szczęście, fortunę i pomyślność. Osoby, które widziały liczbę siedem we śnie mogą Liczyć na łut szcześcia. niespodziewaną przychylność losu dlatego też sen o siódemce to dobra wróżba dla wszystkich tych, którzy podejmują ryzyko, rozpoczynają nowe przedsięwzięcia lub próbują swoich sił w nowej materii. Siedem we śnie to dobry Znak dla osób, które szukają pracy, rozpoczynają nowy biznes, starają się o awans. Siódemka zwiastuje szczęście w grach losowych i zakładach, więc jeśli widziałeś siódemkę we śnie to może warto kupić los na loterii?

Oceń sen

Samotność

Samotność we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o samotności ma bardzo melancholijny wydźwięk i często bywa zwiastunem choroby lub gorszego samopoczucia. Jeśli śniła Ci się Samotność to może się okazać, że będzie Chorować nie tylko Twoje Ciało ale i dusza. Sen o samotności może wyrażać tęsknotę za towarzystwem i bliską osobą.

Oceń sen

Siedzieć na drzewie

Siedzieć na drzewie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że siedzisz na drzewie spodziewaj się, że możesz stracić dobra opinię.

Oceń sen