Sąsiadka

Sąsiadka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sąsiadka we śnie może symbolizować osobę z Twojego otoczenia, wpływa na to, w jaki sposób postrzegasz siebie. Sąsiadka we śnie kobiety może odwoływać się do tego, co śniąca kobieta myśli o sobie. Mężczyzna, który śni o sąsiadce, może przełożyć ten sen na swoje relacje z kobietami.

Oceń sen

Sierota

Sierota we śnie znaczenie | Sennik Online

Sierota we śnie to symbol samotności i opuszczenia. Osoby, które widziały sierotę we śnie mogą poczuć się samotne ponieważ bliscy nie będą poświęcać im czasu ani uwagi. Sen o sierocie może również wiązać się z rozstanie lub utratą ważnej osoby w życiu.

Oceń sen

Słyszeć echo

Słyszeć echo we śnie znaczenie | Sennik Online

Słyszeć Echo we śnie – smutek i nostalgia. Często osoby, którym śni się, że przemierzają Las i słyszą echo, mają skłonność do depresji i popadania w smutek. Są tak skoncentrowane na swoim żalu, że nie zważają na otaczający je świat, smutki i radości dnia codziennego ani na innych ludzi. Dopóki nie wyrwą się z tego impasu, ich zła passa będzie trwać i działać jak kula śnieżna – swoimi smutkami będą przyciągać kolejne smutki i złe zdarzenia, które mogą się skumulować i przerodzić w poważne problemy.

Oceń sen

Szóstka

Szóstka we śnie znaczenie | Sennik Online

Szóstka jest pierwszą liczbą doskonałą, nic więc dziwnego, że symbolizuje doskonałość w wielu kulturach – sześć ramion ma Gwiazda Dawida, Szóstka jest też Hinduskim symbolem równowagi wody i ognia, jest liczbą doskonałości Wisznu. Sen, w którym pojawia się symbol szóstki to zapowiedź harmonii i równowagi w życiu. Niektóre senniki mówią, że Szóstka we śnie małżonków wróży długie i szczęśliwe pożycie. Sen o szóstce zapowiada śniącemu zdrowie i powodzenie.

Oceń sen

Samochody

Samochody we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o samochodzie jest oznaką dobrobytu i śni się osobom pragnącym pełnej stabilizacji w sferze finansowej. Samochód we śnie symbolizuje sukces zawodowy. Sen o samochodzie może więc pojawiać się u osób, które do tego sukcesu dążą lecz z jakichś powodów wciąż go nie osiągają w wyniku czego w ich życiu pojawia się zjawisko frustracji. Frustracja oznacza niezaspokojoną potrzebę (w tym przypadku potrzebę finansowej stabilizacji i sukcesu zawodowego) – im większa frustracja tym większe ryzyko popadnięcia w depresję lub agresywnego, wrogiego nastawienia wobec bliskich osób.

Samochód we śnie jest też oznaką chęci prowadzenia szybkiego, ryzykownego trybu życia.
Sen o samochodzie przytrafia się najczęściej mężczyznom skłonnym do zachowań ryzykownych, uprawiającym sporty ekstremalne, towarzyskim i nie lubiącym spędzać większej części dnia w domu. Sen o samochodzie może oznaczać chęć podjęcia wzmożonego wysiłku lub jeszcze większego przyspieszenia trybu życia. Należy być jednak ostrożnym w podejmowaniu takich działań – sporty ekstremalne są wciągające, jednak bardzo niebezpieczne dla zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Oceń sen

Seler

Seler we śnie znaczenie | Sennik Online

Zgodnie z interpretacją sennika online Seler we śnie zapowiada, że śniąca osoba zostanie skrytykowana przez członka rodziny, co może wywołać drobny konflikt.

Oceń sen

Siwe włosy

Siwe włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online siwe Włosy we śnie mogą mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze siwe Włosy to symbol mądrości, doświadczenia życiowego i rozsądku. Jeśli więc śniło Ci się, że masz siwe Włosy spodziewaj się, że możesz stanąć w obliczu problemów, których rozwiązanie będzie wymagało od Ciebie dojrzałych i mądrych decyzji.

Druga interpretacją snu o siwych włosach może być zmartwienie i nieszczęście. Jeśli przytrafił Ci się sen o siwych włosach, któremu towarzyszył smutek lub inne nieprzyjemne uczucie to spodziewaj się końca dobrej passy. Może to być niespodziewane zdarzenie, które przyprawi Cię o przysłowiowe siwe włosy.

Oceń sen

Stan zagrożenia

Stan zagrożenia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny w których czujemy niebezpieczeństwo, otaczające nas Zagrożenie np. sny w których ktoś nas goni, jesteśmy ścigani , czeka nas jakaś kara lub ktoś chce nam zrobić krzywdę, mogą być efektem przebywania w długotrwałym napięciu. Takie sny często przydarzają się osobom, które z jakiegoś powodu długo były w napięciu – mogła to być choroba, stres w pracy lub problemy uczuciowe, rodzinne. Sen o niebezpieczeństwie nie jest na szczęście zwiastunem złych wydarzeń. Niemniej jednak warto taki sen uznać za sygnał, aby w miarę możliwości zdystansować się do problemów.

Oceń sen

Sandały

Sandały we śnie znaczenie | Sennik Online

Sandały we śnie zapowiadają długa drogę do celu. Jeśli śniło Ci się, że nosisz Sandały to znaczy, że jesteś osobą, która wie czego chce, jest konsekwentna w działaniach a jednocześnie nie ma wielkich wymagań i jest skłonna do poświęceń. Dzięki takim przymiotom Uda Ci się osiągnąć wszystko co zaplanujesz.

Oceń sen

Siedzieć na krześle

Siedzieć na krześle we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że siedzisz na krześle to znaczy, że jeszcze długo będziesz musiał czekać na rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy. Czekanie będzie się przedłużać i wstrzymywać bieg innych spraw. Pomimo, że twoja niecierpliwość będzie narastać nie będziesz mieć wpływu na rozwój wypadków.

Oceń sen