Sanki

Sanki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Sanie

Oceń sen

Siedzieć na parapecie

Siedzieć na parapecie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli siło Ci się, że siedzisz na parapecie to możesz mieć skłonność do ryzykownego działania i podejmowania decyzji, które zaskoczą nawet Ciebie.

Oceń sen

Skrzydła

Skrzydła we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o skrzydłach może być oznaką nieodpowiedzialnego, impulsywnego i brawurowego podchodzenia do własnego życia i podejmowanych decyzji. Symbolika ta ma swoje źródła w greckiej mitologii, a dokładnie w micie o Ikrze i Dedalu. Ikar, który dzięki sprytnie skonstruowanym skrzydłom mógł lecieć wysoko nad Ziemią, zignorował ostrzeżenia Dedala o topniejącym w Słońcu wosku, którym były sklejone Skrzydła i wzniósł się tak wysoko w niebo, że wosk stopniał a on sam runął bezwładnie na Ziemię. Mit ten jest głęboko zakorzeniony w naszej kulturze, dlatego też pojawiające się we śnie Skrzydła oznaczają zarówno niezależność i nie oglądanie się za siebie, jak również brak rozsądku w podejmowanych pochopnie decyzjach. Takie osoby są zazwyczaj bardzo ekstrawertyczne – lubą przebywać w towarzystwie i są dobrze oceniane przez innych, jednak ich życie pozbawione jest równowagi i stabilizacji.

Skrzydła we śnie mogą też symbolizować próbę ucieczki od trapiących daną osobę problemów. Dedal z Ikarem zamknięci byli w więzy, dlatego też, pragnąc uciec skonstruowali skrzydła. Sen o skrzydłach może być przejawem poczucia znalezienia się w pułapce problemów, które nie mają dobrego rozwiązania i chęci ucieczki od nich.

Oceń sen

Strzelanina

Strzelanina we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o strzelaniu są domeną mężczyzn charakteryzujących się ekstrawertycznym i impulsywnym charakterem. Na co dzień, mimo że bardzo lubiani i towarzyscy, są bardzo kłótliwi, nie zmieniają swojego zdania nawet gdy jasne jest, że nie mają racji. Sny o strzelaniu są dla takich osób pewnego rodzaju okazją do wyrzucenia z siebie złości.

Sny o strzelaniu mogą też zdarzyć się osobom, miewają myśli o morderstwie nawet dotyczące kogoś bliskiego. Sny o strzelaniu do znanych osób mogą wskazywać na chęć odcięcia się od tych osób.

Oceń sen

Sadzić kwiaty

Sadzić kwiaty we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że sadzisz Kwiaty to znaczy, że niedawno zawarta Znajomość może się przekształcić w Romans a nawet Miłość na całe życie.

Oceń sen

Schody

Schody we śnie znaczenie | Sennik Online

Schody we śnie bardzo często symbolizują nieznane. Najczęstszym motywem schodów we śnie są Schody prowadzące do tajemniczego pomieszczenia. We takim śnie Schody mogą oznaczać niewyjaśnione w trakcie życia zdarzenia, które zaważyły na losie osoby lub jego najbliższych, a które nie są przez nie akceptowane lub rozumiane. Są wyrazem dramatycznych prób rozwikłania zagadki i odzyskania racjonalnego porządku rzeczy w życiu danego człowieka.

Sen o schodach może też pojawiać się u osób, które zaplanowały sobie osiągnięcie jakiegoś ważnego dla nich celu, i które do tego celu dążą poświęcając całą energię i uwagę na przybliżaniu się do niego. Jeśli więc na co Dzień myślisz o ważnym dla siebie osiągnięciu do którego dążysz sny o schodach mogą być przejawem owych dążeń lub wyrazem lęku, że danego celu mógłbyś nie osiągnąć.

Oceń sen

Silny mężczyzna

Silny mężczyzna we śnie znaczenie | Sennik Online

Mężczyzna, który widzi samego siebie jako silnego mężczyznę może się spodziewać przypływu energii i witalności. Oznacza to że będzie miał chęci do działania, dzięki czemu świetnie poradzi sobie z codziennymi zadaniami i sprawami, które dotychczas wydawały się być przytłaczające.

Kobieta, która śni o silnym mężczyźnie może spodziewać się, że pojawi się w jej życiu facet, który załatwi za nią trudne sprawy. Niekoniecznie Mowa tu o partnerze życiowym, – może być to pomoc zaoferowana przez sąsiada lub kolegę z pracy. Nieoczekiwane wyręczenie w obowiązkach sprawi jej ogromna przyjemność.

Oceń sen

Spać w hotelu

Spać w hotelu we śnie znaczenie | Sennik Online

Hotel postrzegany może być jako miejsce wypoczynku, ale również jako miejsce schadzek, miejsce schronienia lub ucieczki. Hotel pojawiać się może w snach osób, które zdradzają swojego partnera/partnerkę i być wyparciem pragnienia wycofania się ze związku. Dotyczy to szczególnie przypadków zdrady poza mieszkaniem kogokolwiek ze związku.

Hotel pojawia się również w snach osób, które mieszkając z partnerem/partnerką przez jakiś czas, zdążyły się znudzić takim stanem rzeczy lub z jakiegoś innego powodu mają dość wspólnego życia i chcą się z niego wycofać. W takich przypadkach Hotel postrzegany jest jako miejsce schronienia

Hotel jako miejsce schronienia pojawia się też w snach osób, które często nawiedzają myśli o treściach prześladowczych, które boją się miejsca zamieszkania lub okolic swojego domu i często myślą o przeprowadzce.

Oceń sen

Samochód osobowy

Samochód osobowy we śnie znaczenie | Sennik Online

Samochód osobowy we śnie mówi, że aby osiągnąć sukces zawodowy będziesz potrzebować wsparcia ludzi, z którymi stworzysz zespół.

Oceń sen

Sędzia

Sędzia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Sędzia to spodziewaj się, że w Twoim życiu pojawi się osoba, która dopilnuje aby spotkała Cię sprawiedliwość. Sędzia we śnie może symbolizować zarówno osobę, która pomoże Ci osiągnąć sprawiedliwość jak i osobę, która Cie osądzi. Tak więc jeśli w Twoim życiu są jakieś nierozwiązane sprawy których jesteś pokrzywdzony bardzo prawdopodobne, że za sprawą tej osoby wszystko się wyjaśni. Jeśli masz coś na sumieniu to może się okazać, że osoba ta zdemaskuje Twoje złe uczynki lub w inny sposób sprawi, że poniesiesz konsekwencje swych działań.

Oceń sen