Znaczenie snów:

Kot

Według sennika online sen o kocie podobnie jak sen o psie sporo mówi o śniącej osobie.

Kot jest jednym z najinteligentniejszych stworzeń dlatego sen o kocie symbolizuje jednak nie tyle Mądrość co spryt, chytrość, niezależność i skłonność do chodzenia własnymi drogami.

Zgodnie z interpretacją sennika online sny o kocie mają zazwyczaj osoby pragnące własnej niezależności jednak z jakichś względów tej niezależności nie posiadające. Kot we śnie występuje czasami u osób czujących się obarczonych relacją z partnerem lub partnerką.

W senniku online możemy również Znaleźć interpretację snu o kocie, która mówi, że Koty we śnie są też domeną osób nie czujących się komfortowo w życiu zawodowym, sprzyjają poczuciu dziwnego "zniewolenia" bądź też "skrępowania" zobowiązaniami podjętymi w przeszłości. Takie osoby często marzą o uwolnieniu się ze wszystkich relacji z innymi osobami - zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

W końcu ostatnia symbolika kota we śnie według sennika online to chciwość i przebiegłość w prowadzonych interesach. Kot często pojawia się w snach u ludzi (szczególnie mężczyzn) nastawionych na materialistyczne osiągnięcia. Takie osoby o wiele mniej uwagi poświęcają swojemu życiu osobistemu bądź też uczuciowemu. Wówczas sny o kocie pojawiające się u takich ludzi są symbolem pragnienia posiadania jak największej ilości pieniędzy oraz zawodowego prestiżu.