Znaczenie snów:

Ksiądz

Według sennika online Duchowny lub ksiądz we śnie może wyrażać Twoją chęć połączenia się duchowo z Bogiem jako Twoim Stwórcą i Panem. Jeśli w Twoim śnie pojawił się Ksiądz lub duchowny to pogłębiaj życie duchowe, czytaj książki kościelnych autorytetów - to jedna z najlepszych dróg poznawania Boga oraz Jego miłości do nas.

Sennik online interpretuje sen o księdzu również jako wyraz wyrzutów sumienia, leżącej człowiekowi na sercu winy. Większość z ludzi uczyniwszy coś złego oczekuje sprawiedliwej kary. Tak więc według naszego sennika sny o duchownym lub księdzu są często przejawem pragnienia ukarania siebie za zły czyn. Jeśli więc ostatnimi czasy zrobiłeś komuś coś złego - spróbuj to naprawić w jakikolwiek sposób - sny powinny ustąpić.

Wreszcie ostatnią interpretacją snu o księdzu, którą przedstawia sennik online jest symbol kaznodziei, Człowieka wskazującego drogę i mówiącego jak dobrze żyć. Sen o księdzu może wyrażać potrzebę życia w lepszy sposób, czynienia dobra i poszukiwania ścieżki dobra.