Tańczyć na weselu

Tańczyć na weselu we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że tańczysz na weselu to znak, że niedługo się zakochasz na zabój.

Oceń sen

Teściowa

Teściowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Teściowie we śnie symbolizują troskę o spokój w rodzinie. Jeśli sił Ci się Teść lub Teściowa to pragniesz aby w Twojej rodzinie panowała Harmonia i spokój, nie chcesz aby konflikty wdarły się do waszego życia.

Oceń sen

Tort

Tort we śnie znaczenie | Sennik Online

Tort we śnie odnosi się do spraw zawodowych i finansowych. Sen o torcie zwiastuje satysfakcję zawodową i powodzenie dla osób wykonujących wszelkie profesje. Sen o torcie we śnie osoby prowadzącej własną firmę zwiastuje okres prosperity i powodzenia. Jeśli jesteś pracownikiem i śnisz o torcie to spodziewaj się, że przełożeni Cię docenią, może to zaowocować awansem lub podwyżką. Dla osób szukających pacy sen o torcie to dobry omen – nie tylko Uda im się Znaleźć zajęcie, ale będzie to dobrze płatna i ciekawa praca.

Piec tort

– Sen o pieczeniu tortu zapowiada pracowity okres w sferze zawodowej. Jeśli śniło Ci się że pieczesz tort to spodziewaj się, że w najbliższym czasie czeka Cię wiele wysiłków związanych z budowaniem kariery bądź rozwijaniem własnego biznesu. Bądź dobrej myśli. Sen o pieczeniu tortu zapowiada, że po pracowitym okresie czekają cię sukcesy.

Jeść tort

– Jeśli śniło Ci się, że jesz tort to spodziewaj się, że za sukcesami zawodowymi będą podążać gratyfikacje finansowe. Jedzenie tortu we śnie zapowiada przypływ gotówki dzięki odnoszonym sukcesom.

Oceń sen

Truskawka

Truskawka we śnie znaczenie | Sennik Online

Truskawki we śnie zwiastują namiętność i zmysłowe przyjemności. Sen o truskawkach zapowiada, że w najbliższych dniach będziesz skłonny/a do flirtów i romansów.

Oceń sen

Twierdza

Twierdza we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o twierdzy może mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze Twierdza we śnie może zapowiadać, że znajdziesz się w sytuacji patowej, niewygodnej dla Ciebie lub wręcz sprowadzającej na Ciebie kłopoty. Zostaniesz w to uwikłany wbrew swojej woli i może okazać się, że nie możesz się wycofać.

Drugą interpretacją snu o twierdzy jest odzwierciedlenie zamkniętej osobowości śniącego. Twierdza we śnie symbolicznie przedstawia introwertyczną naturę śniącej osoby i jej skłonność do ukrywania przed światem prawdziwego ja.

Oceń sen

Tabletka

Tabletka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Tabletka lub Tabletki to spodziewaj się dobrej passy w istotnych dla Ciebie dziedzinach. Tabletka we śnie symbolizuje mobilizację i przypływ energii a także sprzyjające okoliczności, które pozwolą Ci realizować Twoje plany.

Połykać tabletkę

– dzięki wysiłkowi i mobilizacji, możesz zakończyć ważne dla Ciebie sprawy.

Oceń sen

Tartak

Tartak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tartaku zwiastuje chwilowe problemy, które bez pomocy przyjaciół trudno Ci będzie pokonać. Jeśli w przeszłości starałeś o dobre stosunki z innym ludźmi to będziesz mógł Liczyć na pomocną dłoń, dzięki czemu już niedługo wyjdziesz na prostą.

Oceń sen

Tłumaczyć

Tłumaczyć we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawia się motyw tłumaczenia często odzwierciedlają poczucie bycia niezrozumianym w codziennym życiu.

Jeśli śniło Ci się, że coś komuś tłumaczysz zaś ta osoba wydaje się nie rozumieć co do niej mówisz, to być może, że nie dogadujesz się ze swoim otoczeniem i cierpisz z tego powodu.

Sen, w którym ktoś Ci coś tłumaczy a Ty nie rozumiesz, może oznaczać, że w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie potrafi wyrazić swoich uczuć i intencji.

Sen, w którym pojawia się motyw tłumaczenia ze zrozumieniem zapowiada, że pewne niezrozumiałe dla Ciebie sprawy zaczną się rozjaśniać. Nagle zrozumiesz zachowania pewnych osób i lub powody pewnych wydarzeń, które kiedyś nie były dla Ciebie jasne.

Oceń sen

Trąba słonia

Trąba słonia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o trąbie słonia mówi, że dzięki zmianie myślenia skończą się Twoje problemy. Trąba słonia we śnie symbolizuje subiektywność odczuć i postrzegania świata, dlatego sprawy, które wcześniej Cię irytowały i martwiły przestaną stanowić kłopot jeśli spojrzysz na nie w inny sposób.

Oceń sen

Trzmiel

Trzmiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o trzmielu zapowiada spory z sąsiadami, które zepsują Ci nastrój w najbliższym czasie. Czekają Cię kłótnie i niesnaski ale jeśli chcesz aby sytuacja rozwiązała się na Twoją korzyść musisz uzbroić się w cierpliwość.

Oceń sen