Tampon

Tampon we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tamponie to domena kobiet pozostających w związku, z którego nie czerpią szczęścia ale brak im odwagi aby walczyć o swoje dobro. Jeśli śnił Ci się Tampon to prawdopodobnie jesteś osobą wrażliwą na ludzka krzywdę, która liczy się z uczuciami innych zapominając o sobie. Z powodu swojej empatii często przedkładasz dobro partnera ponad swoje i pomimo, ze nie odczuwasz radości i spełnienia nie potrafisz tego wyegzekwować od ukochanego.

Oceń sen

Teleturniej

Teleturniej we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Teleturniej to otwórz się na nowe możliwości ale jednocześnie postaw na ostrożność we wszelkich działaniach.

Sen, w którym bierzesz udział w teleturnieju może zwiastować, że wszelkie nowe przedsięwzięcia, których się podejmiesz zostaną surowo ocenione.

Jeśli śniło Ci się, że oglądasz Teleturniej to przygotuj się na nowości i nie bój się podejmować nowych wyzwań.

Oceń sen

Topola

Topola we śnie znaczenie | Sennik Online

Topola we śnie odnosi się do sfery uczuciowej i mówi o tym, jaka postawa zapewni Ci szczęście w miłości. Sen o topoli to Znak aby budować związek na przyjaźni i zaufaniu. Emocje i namiętność zapewniają Ogień na początku lecz na dłuższą metę postaraj się o partnerstwo i zaufanie, które będzie stanowić trwałą bazę dla dojrzałej miłości.

Oceń sen

Trucizna

Trucizna we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli w Twoim śnie pojawił się motyw w trucizny to uważaj na lekkomyślnie zawierane znajomości, obietnice lub zbyt szybkie okazywanie zaufania nowo poznanym osobom. Jeśli śniło Ci się, że ktoś podał Ci truciznę to spodziewaj się, że Twoja naiwność i ufność w kontaktach z innymi może doprowadzić do rozczarowań i nieporozumień. Sen, którym Ty trujesz kogoś, może zapowiadać, że bardziej lub mniej świadomie skrzywdzisz kogoś, kto Ci zaufał.

Oceń sen

Turystka

Turystka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Turysta

Oceń sen

Tapczan

Tapczan we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Tapczan to bardzo prawdopodobne, że potrzebujesz wypoczynku i oderwania się o bieżących spraw. Sen o tapczanie bardzo często jest po prostu symbolem tego, czego najbardziej potrzebuje zmęczony człowiek.

Oceń sen

Tęsknić

Tęsknić we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tęsknocie zapowiada otrzymanie wiadomości od bliskiej sercu osoby.

Oceń sen

Tory

Tory we śnie znaczenie | Sennik Online

Tory we śnie zapowiadają zmiany. Jeśli śniły Ci się Tory to znaczy, że Czas zmieć swoje życie na lepsze lub pozbyć się tego co zbędne. Dotyczy to nawyków, przyzwyczajeń i sposobu myślenia.

Oceń sen

Trzask

Trzask we śnie znaczenie | Sennik Online

Trzask we śnie to zapowiedź niemiłej plotki na Twój temat. Jeśli słyszysz Trzask we śnie to spodziewaj się, że plotki i fałszywe pogłoski będą krążyć w towarzystwie kreując nieprawdziwy Obraz Twojej osoby.

Oceń sen

Tygrysy

Tygrysy we śnie znaczenie | Sennik Online

Tygrysy we śnie to domena osób o ogromnej sile, mających niespożytą energię i libido. Tygrysy we śnie to także symbol działania. Osoby śniące o tygrysach są aktywne i nie potrafią Siedzieć bezczynnie, maja wolę walki i rywalizacji. Osoby te są także wspaniałymi kochankami lecz maja skłonności do zdrady.

Oceń sen