Tapeta

Tapeta we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Tapety to znaczy, że marzysz o romansie ale starasz się to jak najbardziej Ukryć i odsunąć od siebie tę myśl.

Oceń sen

Tęsknota

Tęsknota we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tęsknocie zapowiada otrzymanie wiadomości od bliskiej sercu osoby.

Oceń sen

Tragować się

Tragować się we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Cisię sen, w którym się targujesz Znak aby w najbliższym czasie Unikać sknerstwa. Nadmierna oszczędność może przysporzyć Ci niechęci wśród znajomych i rodziny.

Oceń sen

Trzaść drzewo

Trzaść drzewo we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przyśniło Ci się, że trzęsiesz Drzewo to znak, że pomimo zaangażowania w bieżące sprawy, wysiłku i pracy nie Uda Ci się osiągnąć tego, na czym Ci zależy.

Oceń sen

Tykanie zegara

Tykanie zegara we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przydarzył Ci się sen, w którym słyszysz Tykanie zegara to znaczy, że Czas odciąć się od pewnych spraw, które ciążą Ci w życiu. Tykanie zegara we śnie może też wyznaczać ostatnie godziny toksycznych znajomości lub sytuacji, w których tkwisz od dawna pomimo, że źle się w nich czujesz.

Oceń sen

Taboret

Taboret we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o taborecie może się odnosić do Twojej obecnej sytuacji życiowej.

Sen, w którym siedzisz na taborecie może odzwierciedlać Twoją niechęć do zmian ? we śnie nie chcesz opuścić taboretu to znaczy, że podobnie jest w realnym życiu. Sen, w którym wstajesz z taboretu to zwiastun zmian na każdej płaszczyźnie życiowej.

Jeśli we śnie widzisz siebie wstającego z taboretu może to oznaczać, że czujesz wewnętrzną gotowość do zmian i działania.

Pusty Taboret może symbolizować miejsce na nowe doświadczenia w Twoim życiu.

Oceń sen

Tatuaż

Tatuaż we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tatuażu zwiastuje, że z powodu złych emocji czekają Cię kłopoty.

Jeśli we śnie widzisz Tatuaż na własnym ciele, to uważaj na swoje negatywne emocje – złe nastawienie do innych , a szczególnie zazdrość, może doprowadzić do konfliktów i zerwania ważnej dla Ciebie znajomości.

Jeśli widzisz we śnie Tatuaż na cudzym ciele to zapowiedź, że okażesz zawiść i Zazdrość tej osobie. W konsekwencji może Ona pokrzyżować Twoje plany i złośliwie sprawić Ci kłopoty.
.

Oceń sen

Tłuszcz

Tłuszcz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tłuszczu to dobry Znak ponieważ zapowiada pieniądze i powodzenie w życiu śniącego.

Oceń sen

Trociny

Trociny we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o trocinach to domena osób elokwentnych, które umiejętnie posługują się słowem. Jeśli śniły Ci się Trociny to znak, że Uda Ci się osiągnąć cel dzięki umiejętności przekonywania. Musisz jednak uważać aby nie rozczarować pustymi obietnicami.

Oceń sen

Tuba

Tuba we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Tuba to unikaj konfliktów, każde starcie i kłótnia może doprowadzić do pasma niekończących się waśni.

Oceń sen