Tańczący ludzie

Tańczący ludzie we śnie znaczenie | Sennik Online

Tańczący Ludzie we śnie zapowiadaj rozterki miłosne. Osoba, która śni o tańczących ludziach może mieć niedługo mieć rozdarte Serce ponieważ będzie Zakochana w dwóch osobach.

Oceń sen

Test ciążowy

Test ciążowy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online

mówi, że

test ciążowy we śnie

może mieć kilka interpretacji. Test ciążowy we śnie kobiety, która podejrzewa, że może być w ciąży, jest naturalnym odzwierciedlenie jej przemyśleń, nadziei lub obaw. W takim wypadku sen o teście ciążowym ma neutralny wydźwięk i jest odbiciem tego co aktualnie zaprząta myśli śniącej kobiety.

Jeśli kobiecie, która nie myśli o tym, że mogłaby być w ciąży

śni się test ciążowy

to prawdopodobnie podświadomie weryfikuje swojego partnera jako potencjalnego ojca. Jeśli kobieta we śnie wykonuje Test ciążowy i z niepewnością czeka na jego wynik, to być może w rzeczywistym życiu nie do końca czuje się bezpieczna przy swoim mężczyźnie lub czuje, że nie jest on dla niej dostatecznym oparciem.

Według

sennika online

sen o teście ciążowym, który przytrafia się kobiecie nie będącej w stałym związku może być zwiastunem niespodzianek w życiu uczuciowym. Nie należy bynajmniej interpretować takiego snu jako zapowiedzi zajścia w ciążę a raczej jako zwiastun zawarcia znajomości, która może przerodzić się w Romans lub stały związek.

Mężczyzna, który

śni o teście ciążowym

prawdopodobnie nosi w sobie obawy, że nie sprosta wymaganiom otoczenia – może to dotyczyć zarówno jego partnerki jak i rodziny czy znajomych. Sen o teście ciążowym, choć rzadko przytrafiający się mężczyznom, obrazuje Lęk przed byciem ocenianym i krytykowanym.

Oceń sen

Torfowisko

Torfowisko we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o torfowisku zapowiada, że możesz stracić grunt pod nogami. Jeśli śniło Ci się Torfowisko to bądź czujny i pamiętaj aby nie stracić kontroli nad własnym życiem.

Oceń sen

Trup

Trup we śnie znaczenie | Sennik Online

Ludzkie Zwłoki spotykają się z różnym traktowaniem w zależności od kultury. Czasem są postrzegane jako świętość, czasem jednak są niszczone, a Ludzie pozbywają się ich nie czując żadnego sentymentu do nie funkcjonującego już organizmu człowieka. Sny o trupach mają wiele znaczeń – mogą oznaczać zarówno Strach przed śmiercią, jak też odczuwany wewnętrznie wstręt wobec różnych obiektów lub osób, mogą też być wyparciem wewnętrznej fascynacji śmiercią i zmarłym ciałem.

Sny o trupach są przede wszystkim domeną osób hipochondrycznych, bojących się o swoje zdrowie i życie. Takie osoby wszędzie widzą Zagrożenie swojego życia., panicznie boją się różnych środków lokomocji, mają problemy z wychodzeniem na zewnątrz (nawet do sklepu lub na spacer), mogą również Unikać kontaktów z ludźmi – nawet dobrze sobie znanymi. Sen o trupie w przypadku takich osób symbolizuje Obraz własnego rozkładającego się ciała, który jest przejawem panicznego lęku przed własną śmiercią lub chorobą.

Sen o ludzkich zwłokach jest też przejawem wstrętu – przede wszystkim do ludzkiego ciała, ale również do innych osób. Pojawia się u osób z zaburzoną percepcją własnego organizmu – szczególnie u ludzi skłonnych do anoreksji, bulimii lub innych zaburzeń związanych z jedzeniem i postrzeganiem własnego ciała. Pojawia się często u tych, którzy czuja się obco we własnym ciele lub którzy chcieliby zmienić coś we własnym wyglądzie. Czasem jest związany z myślami samobójczymi Jeśli takie sny pojawiają się często, a wymienione zaburzenia nie mijają lub pogłębiają się, należy bezzwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc.

Sen o trupach jest też wyrazem fascynacji śmiercią i ludzkimi zwłokami. Jeśli zdarza Ci się zwracać szczególną uwagę na wiadomości o śmierci różnych osób, jeśli przeglądasz czasem strony internetowe ze zdjęciami ludzkich zwłok, jeśli przebywanie na cmentarzu wprawia Cię w zupełnie inny nastrój, takie sny mogą być projekcją właśnie tych fascynacji.
Ostatnim znaczeniem snu o trupie jest nienawiść do znanej nam osoby. Jeśli czujesz, że istnieje w Twoim otoczeniu jakaś osoba, której towarzystwa nie znosisz, której wolałbyś nigdy nie poznać, sny o ludzkich zwłokach mogą być przejawem tych złych uczuć. Dotyczy szczególnie osób, które raz na jakiś Czas wyobrażają sobie czyjąś śmierć lub zastanawiają się w jaki sposób można by zabić jakąś osobę i nie zostać za to ukaranym.

Oceń sen

Twarze

Twarze we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Twarz

Oceń sen

Targ

Targ we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Targ to możesz oczekiwać, że i w realnym życiu będziesz robić interesy. Zwłaszcza jeśli śniło Ci się, ze coś kupujesz lub sprzedajesz to spodziewaj się, że niedługo to samo spotka Cię na jawie.

Jeśli miałeś sen, że jesteś na targu i obserwujesz handlujących ludzi ale sam nic nie robisz to uważaj aby nie przegapić dobrej okazji do zarobienia pieniędzy. Taki sen może również odzwierciedlać twój Strach przed podjęciem działań związanych z interesami lub inwestowaniem.

Oceń sen

Tłum

Tłum we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o tłumie może mieć kilka znaczeń w zależności od kontekstu. Jeśli śni ci się, że poruszasz się w tłumie lub giniesz w tłumie to może to oznaczać utratę twojego indywidualizmu i odrębności. Z jednej strony czujesz bezpieczeństwo związane z funkcjonowanie jako część większej społeczności a z drugiej nie spełniasz się w swoim dążeniu do indywidualizmu.

Jeśli obecność tłumu we śnie wiąże się z przykrymi odczuciami – takimi jak przytłoczenie, uczucie zagubienia, trudność z wydostaniem się z tłumu lub bycie ocenianym, karanym i osądzanym przez Tłum to być może obawiasz się braku akceptacji społecznej. Takie sny często przytrafiają się osobom, które działają pod presją, dokonują wyborów po to aby uszczęśliwić innych lub nie potrafią odmówić. Z jednej strony śniący chciałby podjąć indywidualną decyzję a drugie strony nie chce rozczarować lub brak mu odwagi. Rosnąca w nim frustracja powoduje poczucie przytłoczenia i chęć ucieczki od trudnej sytuacji.

Oceń sen

Trawnik

Trawnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Trawnik we śnie zapowiada korzystny okres dla spraw wymagających kontaktów z ludźmi. Jeśli śnił Ci się Trawnik to spodziewaj się, że pomyślnie załatwisz wszelkie trudne sprawy urzędowe, będziesz z łatwością rozwiązywać konflikty i forsować swoje pomysły.

Oceń sen

Trzęsawisko

Trzęsawisko we śnie znaczenie | Sennik Online

Trzęsawisko we śnie symbolizuje Lęk przed jakimiś nadchodzącymi zdarzeniami. Jeśli przytrafił ci się sen o trzęsawisku najprawdopodobniej znajdujesz się aktualnie w swoim życiu w momencie, w którym konieczne jest podjęcie jakiejś bardzo konkretnej decyzji. Może to wywoływać stan napięcia i na skutek wahań czy wątpliwości wiążących się z daną sprawą poczucie bezradności.

Sen o brnięciu przez Trzęsawisko wskazuje, że na twoje poczynania wpływa wiele silnie oddziaływających czynników z zewnątrz i aby osiągnąć cel musisz wziąć je wszystkie pod uwagę. Pamiętaj, że są to czynniki ograniczające, ale nie uniemożliwiające Ci działanie. Warto po prostu działać spokojnie i uważnie.

Oceń sen

Tyran

Tyran we śnie znaczenie | Sennik Online

Tyran we śnie mówi sporo o problemie despotyzmu w Twoim życiu. Jeśli śniło Ci się, że jesteś tyranizowany to znaczy czujesz presję i naciski również w realnym życiu. Jeśli w Twoim otoczeniu jest toksyczna osoba, która próbuje kontrolować Twoje życie to bardzo często pojawia się także Ona w Twoich snach. Jeśli śniło Ci się, że to Ty jesteś tyranem to bardzo prawdopodobne, że jesteś osobą dominującą innych i podświadomie źle się z tym czujesz.

Oceń sen