Ubijać

Ubijać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ubijaniu zapowiada, że w najbliższym czasie życie zmusi Cię do porzucenia dawnych przyzwyczajeń.

Oceń sen

Udusić się

Udusić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o duszeniu się podobnie jak sen o topieniu się, może odzwierciedlać często głębokie problemy emocjonalne lub nawet depresję. Zdecydowanie symbolizuje trudności w radzeniu sobie z własnymi uczuciami i emocjami. Przytrafia się osobom, które przeżywają rozstanie, utratę pracy lub inną poważna zmianę w życiu, z którą nie potrafią się pogodzić. Osoba, która często dusi się we śnie, powinna zastanowić się czy jej problemy nie są na tyle poważne, że powinna poszukać wsparcia i pomocy, ponieważ przedłużające poczucie bezsilności i pozostawanie w stanie beznadziei może prowadzić do poważnej depresji.

Oceń sen

Ułomność

Ułomność we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się osoba ułomna lub Ty sam jako Ułomny to możesz odczytać ten sen jako przedstawienie pewnej części Ciebie samego, której nie lubisz. Może to być pewnego rodzaju słabość, która przeszkadza Ci w życiu i choć tego nie analizujesz na co dzień, daje Ci znać o sobie poprzez sny. W zależności od kontekstu, słabość ta może to dotyczyć sfery uczuciowej, zawodowej lub każdej innej, w której nie powodzi Ci się z powodu własnych ograniczeń. Sen o ułomnej osobie może być na przykład domeną kogoś, kto ma trudne życie uczuciowe ponieważ jego ?ułomna? część może mieć problemy z zaufaniem lub poświęceniem. Sen o ułomności może też dotyczyć osób, które nie potrafią sobie ułożyć spraw zawodowych ponieważ bo np. boja się zmian lub podjęcia ryzyka. Oczywiście ? ułomność? ta , może dotyczyć wielu różnych aspektów, dlatego tez warto pomyśleć jakie jeszcze symbole pojawiają się w Twoim śnie i przez ten pryzmat analizować sen o ułomności.

Oceń sen

Uroda

Uroda we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śniła o swojej urodzie to często osoba radosna i optymistyczna, która uśmiecha się do innych dzięki czemu emanuje ciepłem i pogodą ducha. Sama postrzega siebie jako osobę piękną i taką też jest w oczach innych. Wewnętrzna Uroda emanuje z niej na zewnątrz często ułatwiając życie i przysparzając przyjaciół.

Oceń sen

Ucieczka

Ucieczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Ucieczka we śnie jest zazwyczaj symbolem dramatycznej sytuacji osoby. Ludzie, którym śni się, że uciekają zazwyczaj borykają się z problemami, które zdają się nie mieć rozwiązania. Ucieczka we śnie jest obrazem ich pragnienia uwolnienia się od kłopotów i powrotu do stanu szczęścia.

Sen o ucieczce może być też symbolem szybkości działania. Może śnić się osobom, które na co Dzień działają szybko i sprawnie, są skupione na powierzonym im zadaniu lub wyznaczonym przez siebie celu. W takich przypadkach sen o uciekaniu jest symbolem pragnienia bycia jak najszybszym i jak najbardziej sprawnym.

Sen o uciekaniu może przytrafiać się osobom introwertycznym, nieśmiałym, nie lubiącym przebywać w szerszej grupie osób. Dotyczy to szczególnie osób, które przebywając w towarzystwie odczuwają potrzebę wyizolowania się, w takich przypadkach Ucieczka pojawiająca się w snach jest projekcją potrzeby samotności.

Oceń sen

Ujawniać coś

Ujawniać coś we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym cos ujawniasz może odzwierciedlać Twoją niechęć do pewnej osoby, z którą masz do czynienia na co dzień. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym cos ujawniasz to prawdopodobnie masz już dosyć obcowania z nielubianą osobą. Sen o ujawnianiu zapowiada nadchodzące zerwanie toksycznej znajomości, oczyszczenie atmosfery i ulgę.

Oceń sen

Unieważniać

Unieważniać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o unieważnieniu zapowiada zmiany i odwracającą się sytuacje, które w efekcie przyniosą Ci korzyści.

Oceń sen

Uśmiechnięta dziewczyna

Uśmiechnięta dziewczyna we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym widzisz uśmiechniętą dziewczynę lub uśmiechniętą kobietę zapowiada, że twoim życiu zagości dużo szczęścia za sprawą pewnej damy.

Oceń sen

Uczta

Uczta we śnie znaczenie | Sennik Online

Uczta we śnie to zapowiedź dostatku i radosnych wydarzeń w Twoim życiu. Jeśli widzisz we śnie siebie ucztującego to szczęście będzie Ci sprzyjać.

Sen o tym, że wydajesz ucztę w swoim domu zapowiada wszelką pomyślność dla Ciebie i Twojej rodziny przez długi czas. Ponieważ jesteś lubianą i serdeczną osobą, która dba o innych będziesz cieszyć się towarzystwem przyjaciół i ich sympatią.

Ucztowanie weselne może być zwiastunem ślubu w rodzinie.

Oceń sen

Ukraść

Ukraść we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kradzieży zapowiada zawód i rozczarowanie. Jeśli śniło Ci się, że kradniesz to prawdopodobnie rozczarujesz kogoś swoim postępowaniem bądź postawą. Sen, w którym jesteś okradany to zwiastun, że ktoś sprawi Ci przykrość swoim zachowaniem, zrobi coś czego nigdy byś się po nim nie spodziewał.

Oceń sen