Uczennica

Uczennica we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o uczennicy zapowiada korzystny przebieg spraw ważnych dla śniącej osoby. Uczennica we śnie zapowiada szczęście w realizacji różnych zamierzeń.

Oceń sen

Ukłon

Ukłon we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ukłonach zapowiada zawarcie znajomości z bardzo ważnymi osobami, które w przyszłości mogą mieć wpływ na Twoje życie zawodowe. Jeśli śniło Ci się, że ktoś bije przed Tobą Pokłony to znaczy, że dzięki nowopoznanym osobom osiągniesz sukces, będą one wspierać Twoje przedsięwzięcia. Sen w którym Ty musisz się kłaniać zapowiada trudności w sprawach zawodowych wynikające ze zbyt dużego zaufania w pomoc innych.

Oceń sen

Upić się

Upić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym jesteś pijany zwiastuje, że spełni się Twoje najskrytsze marzenie.

Oceń sen

Uwielbiany

Uwielbiany we śnie znaczenie | Sennik Online

Uwielbiać we śnie to dobra wróżba w sprawach uczuciowych. Kobieta, która uwielbia we śnie będzie cieszyła się łatwym życiem. Mężczyzna, który uwielbia we śnie będzie wspinał się po drabinie społecznej, zdobędzie uznanie i majątek.

Oceń sen

Uderzenie

Uderzenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o uderzeniu zapowiada niespodziewane zmiany, które znacząco mogą zmienić życie śniącego.

Oceń sen

Uliczka

Uliczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że idziesz uliczką to spodziewaj się, że nie rozwiązane sprawy posuną się do przodu. Sen o tym, że idziesz uliczką w tłumie to może okazać się, że czujesz się przytłoczony i zagubiony. Uliczka we śnie może być drogą do celu. Jeśli śni Ci się niebezpieczna ulica, którą przemierzasz w nocy, spodziewaj się rozwiązania swoich problemów finansowych.

Oceń sen

Urlop

Urlop we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o urlopie to zapowiedź beztroski i radosnych chwil. Urlop we śnie zapowiada, ze w najbliższym czasie będzie towarzyszyć Ci energia i siły witalne.

Oceń sen

Ucho

Ucho we śnie znaczenie | Sennik Online

Ucho we śnie to bardzo bezpośredni symbol – zapowiada, że usłyszymy coś ciekawego lub otrzymamy ważne wiadomości. Możesz dowiedzieć się, czegoś co będzie miało bardzo duży wpływ na twoje życie. Ucho może też ostrzegać przed zbyt dużym angażowaniem się w słuchanie plotek a także przed nadmiernej wierze w to, co mówią inni.

Oceń sen

Ugryzienie

Ugryzienie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawia się motyw gryzienia często odnoszą się do społecznej krytyki i ocenienia innych ludzi. Sen, w którym jesteś gryziony może zapowiadać niesłuszną krytykę i obmowę w najbliższym otoczeniu. Jeśli śnisz o tym, że znana Ci osoba jest gryziona to postaraj się wstrzymać od ostracyzmu w stosunku do niej ponieważ swoją ostrą ocena lub plotkami możesz ją skrzywdzić. Gryzienie we śnie to także przestroga przed roznoszeniem przykrych plotek, które mogą okazać się nie prawdziwe i spowodować wiele nieprzyjemności.

Oceń sen

Umowa

Umowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o umowie zapowiada że sprawy administracyjne, zawodowe czy urzędowe znajdą korzystne rozwiązanie w najbliższym czasie. Poczujesz ulgę i satysfakcję, dzięki temu rozpoczniesz nowe ważne etapy w życiu.

Oceń sen