Uczesanie

Uczesanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Uczesanie we śnie odzwierciedla Twoją wewnętrzną energię i nastrój. Jeśli śni Ci się, że masz piękne Uczesanie to Znak stabilizacji i siły, które Ci towarzyszą. Sen, w którym masz brzydkie Uczesanie to Znak spadku mocy.

Oceń sen

Ukochana

Ukochana we śnie znaczenie | Sennik Online

Ukochana osoba we śnie symbolizuje uczucie i bliskość z partnerem. Jeśli śniło Ci się, że widziałeś ukochaną osobę to Twoje sprawy sercowe będą się Toczyć pomyślnie. Ponieważ intensywnie myślisz o swoim wybranku / wybrance i dbasz o związek czeka Cię wiele szczęścia i spełnienia w miłości.

Oceń sen

Upiór

Upiór we śnie znaczenie | Sennik Online

Upiory często pojawiają się w snach osób, które przeżywają depresję, mają brak poczucia bezpieczeństwa, czują się nieszczęśliwe. Upiory odzwierciedlają wewnętrzny strach, pesymizm i wszelkie negatywne emocje, które znajdują ujście w koszmarnych snach.

Oceń sen

Uwięziony

Uwięziony we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym jesteś Uwięziony może symbolizować pewne trapiące Cię sprawy, których nie potrafisz rozwiązać. Więzienie we śnie symbolizuje trudne wybory i sytuacje bez wyjścia. Jeśli przydarzył Ci się, sen, w którym jesteś Uwięziony spodziewaj się, że jakkolwiek nie postąpisz w trudnej sytuacji będą tego dobre i złe skutki. Najlepiej będzie, jeśli pogodzisz się z sytuacją ponieważ nie ma idealnego rozwiązania dla Twoich dylematów.

Oceń sen

Ubierać się

Ubierać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o ubieraniu często są domeną kobiet oraz mężczyzn dbających nadmiernie o to, jak wyglądają oraz spędzających przed lustrem o wiele więcej czasu niż przeciętna osoba.

Sceny nakładania ubrania mogą też śnić się osobom wstydliwym i nieśmiałym, które w długi i trudny sposób zaczynają ufać innym ludziom, które nie lubią też przebywać w większym towarzystwie.

Sen o ubieraniu może również odzwierciedlać zmiany zachodzące w życiu śniącego. W takim wypadku ważne jest jaką część garderoby ubierasz we śnie lub jaki kolor ma Twój strój. Jeśli ubierasz się w stroje kolorowe to prawdopodobnie przechodzisz ze staniu smutku w stan radości i optymizmu. Jeśli miałeś sen, że zakładasz ciemne smutne Ubranie to może to być znak, że popadasz w melancholię lub nawet depresję.

Również ważne zdarzenie w Twoim życiu może prowadzić do podświadomej chęci zmiany zewnętrznej, która zobrazowałaby Twój wewnętrzny stan. Jeśli zakochałeś / zakochałaś się to może przytrafić Ci się sen, ze ubierasz czerwony lub różowy strój. Jeśli przeżyłeś rozstanie lub odszedł od Ciebie ktoś bliski możesz śnić o ubieraniu czarnego lub białego stroju. Sen o ubieraniu białego stroju może również odzwierciedlać chorobę lub pogorszenie zdrowia lub pragnienie odcięcia się od przeszłości i symbolicznego nowego początku.

Oceń sen

Udo

Udo we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że masz masywne Udo to może to oznaczać, że jesteś silną osobą, która posiada szacunek i Autorytet w swoim otoczeniu. Jeśli śniło Ci się, że widzisz osobę z masywnymi udami to spodziewaj się poparcia i protekcji ze strony kogoś wpływowego.

Oceń sen

Ułaskawienie

Ułaskawienie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o ułaskawieniu zapowiada, że będziesz się cieszyć doskonałym zdrowiem.

Oceń sen

Uroczystość

Uroczystość we śnie znaczenie | Sennik Online

Uroczystość we śnie to bardzo dobra wróżba, zwiastuje pomyślność i radość. Jeśli śnisz o uroczystości na Twoją cześć to spodziewaj się sukcesów, korzystnych splotów okoliczności i doprowadzenie do końca spraw, na których Ci zależy.

Oceń sen

Uciecha

Uciecha we śnie znaczenie | Sennik Online

Uciecha często pojawia się w snach osób optymistycznych i pozytywnie nastawionych do życia. Jeśli śniło Ci się, że się cieszysz to spodziewaj się, że taki nastrój będzie Ci towarzyszył również na jawie – a to dlatego, że potrafisz się cieszyć nawet małymi rzeczami.

Oceń sen

Ujadanie psów

Ujadanie psów we śnie znaczenie | Sennik Online

Ujadanie psów we śnie ostrzega przed kłótniami w rodzinie i nie przemyślanym wszczynaniem konfliktów. Jeśli śniło Ci się, że słyszysz Ujadanie psów to trzymaj Nerwy na wodzy, ponieważ niewyparzony Język może przynieść wiele problemów a najwięcej Tobie.

Oceń sen