Uczynek

Uczynek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że robisz Dobry uczynek to możesz spodziewać się, że w niedługiej przyszłości spotka Cię jakaś przyjemność ze strony przychylnej Ci osoby. Zły Uczynek we śnie to zwiastun kłopotów i niepowodzenia.

Oceń sen

Ul

Ul we śnie znaczenie | Sennik Online

Ul jest pełen życia, energii i pracy. Sen o ulu jest symbolem pewnego porządku- jest w nim królowa i robotnice. Jeśli śni ci się Ul to wiedz, że czeka cię dużo pracy ale i też jej owoce. Jeśli śni ci się, że, mieszkasz w ulu to być może znajdziesz się w miejscu, w którym panuje pewien porządek i hierarchia.

Oceń sen

Ubogi człowiek

Ubogi człowiek we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się ubóstwo, że jesteś biedny, cierpisz z powodu niedostatku to może to oznaczać, że na co Dzień za bardzo martwisz się o pieniądze. Sen o ubóstwie sygnalizuje, że podchodzisz do pieniędzy w negatywny sposób ponieważ postrzegasz je jako coś czego ciągle brakuje i nie zaspakaja Twoich potrzeb, powodując w konsekwencji ciągłe napięcia. Sny, w których widzisz siebie jako biedaka warto potraktować jako sygnał przestrzegający przed takim myśleniem i raczej starać się zmienić tok myślenia na pozytywny – postrzegając pieniądze jako rzecz nabytą. Pieniądze do nas przychodzą i odchodzą, pomagają utrzymać bezpieczeństwo ale nie powinny powodować, że w ciągłej obawie o ich brak czujemy się zagrożeni.

Oceń sen

Ufoludki

Ufoludki we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny, w których pojawiają się fantastyczne postacie takie jak np. Ufoludki są domeną osób kreatywnych o mocno rozbudowanej wyobraźni. W przypadku osób intensywnie pracujących sen o ufoludkach jest oznaką inwencji twórczej . Może zapowiadać osiągnięcie sukcesów zawodowych dzięki kreatywności i szerokim horyzontom intelektualnym śniącego.

Oceń sen

Umierać

Umierać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jest oprócz narodzin najważniejszym i najbardziej dramatycznym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Sny o śmierci są najbardziej niesamowitymi i budzącymi największą zgrozę wizjami, z których bardzo często budzimy się zlani potem i długo do siebie dochodzimy. Symbolika tych snów jest bardzo różnorodna i zależy od konkretnych szczegółów, zawartych w danej wizji.

Jeśli śni Ci się śmierć nagła, bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji w najbliższych dniach. Niespodziewana śmierć w snach jest najczęściej ostrzeżeniem przed tym, co może się wydarzyć w najbliższym czasie, a czego się zupełnie nie spodziewasz. Jeśli więc planowałeś jakieś brzemienne w skutkach decyzje lepiej poczekaj z tym jeszcze jakiś czas.

Jeśli jakiś Czas temu zmarła Ci bliska osoba, a śni Ci się śmierć oznacza to tęsknotę za tą osobą. Nawet jeśli nie śni Ci się dokładnie ta osoba, sama śmierć pojawiająca się we śnie symbolizuje niezgodę na to, że odeszła. Okres wewnętrznie przeżywanej żałoby po odejściu bliskiego nam człowieka jest bardzo długi – nawet jeśli sny o śmierci pojawiają się rok po tym zdarzeniu nadal są z nim związane. To, co często sami spychamy w sferę naszej podświadomości, często pozostaje w niej bardzo długi Czas – nawet do końca życia. Śmierć jest bardzo traumatycznym wydarzeniem, nic dziwnego więc, że sfera naszej podświadomości przypomina nam co jakiś Czas o niej w tego typu snach. Jeśli nie chcesz mieć więcej tego typu snów, spróbuj więcej świadomie myśleć o tym, co się Tobie wydarzyło. Spróbuj wewnątrz siebie Rozmawiać z osobą, która od Ciebie odeszła. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zaakceptowanie śmierci drogiej nam osoby

Jeśli śni Ci się śmierć długa, męcząca, po której budzisz się nie tylko przerażony, ale też kompletnie wyczerpany oznacza to najprawdopodobniej tłumiony, paniczny Strach przed śmiercią. Zastanów się czy przynajmniej raz dziennie zdarza Ci się pomyśleć o śmierci swojej lub innych? Czy fascynują Cię informacje o śmierci wielu osób prezentowane w stacjach telewizyjnych? Czy ogarnia Cię czasem paniczny Lęk o swoje zdrowie, swój dobytek i życie Tobie najbliższych? Sny o śmierci są zazwyczaj projekcją właśnie takich niepokojów.

Sen o śmierci może również wyrażać Twoje pragnienie śmierci znanej Ci osoby. Jeśli masz wroga i pojawia się on w tym śnie, wytłumaczenie snu jest proste – gdzieś głęboko w Twoim wnętrzu czai się ukryta nienawiść do tej osoby oraz chęć by zniknęła na zawsze z Twojego życia. Nie lekceważ tych snów i spróbuj podjąć kroki, które mogłyby rozwiązać tę sytuację w pozytywny sposób.

Oceń sen

Urzędnik

Urzędnik we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o urzędniku to Znak abyś dotrzymywał obietnic jeśli nie chcesz przysporzyć sobie wrogów.

Oceń sen

Ucisk

Ucisk we śnie znaczenie | Sennik Online

Ucisk we śnie to zwiastun przykrych wydarzeń, przegranej i porażki w ważnej dla śniącego sprawie.

Oceń sen

Uklęknąć

Uklęknąć we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o klękaniu mówi wiele o Twojej umiejętności dopasowywania się do zmieniających warunków a także o tym jak dalece jesteś w stanie ugiąć swoją dumę. Jeśli widzisz we śnie jak klękasz to prawdopodobnie jesteś osobą, która potrafi wiele znieść i nie obraża się z byle powodu. Osoby, które często widzą siebie klęczącego we śnie mogą mieć tendencję to nadmiernej spolegliwości. Jeśli śnisz, że ktoś przed Tobą klęczy to prawdopodobnie osoba ta jest od Ciebie uzależniona emocjonalnie lub uznaje Twoja wyższość.

Oceń sen

Upadek

Upadek we śnie znaczenie | Sennik Online

Upadek we śnie symbolizuje gwałtowną zmianę w zachowaniu człowieka, jego dotychczasowym życiu, niestety zazwyczaj nie jest to Zmiana na lepsze. Często sen o upadku pojawia się u osób, które dokonały czegoś złego lub boją się, że ich dotychczasowe zachowanie będzie miało groźne konsekwencje w przyszłości.

Upadek we śnie może też pojawiać się u osób niepewnych siebie, z niską samooceną. Wizja upadku jest dla nich podświadomym dowodem na to, że nie nadają się do niczego. Zazwyczaj takie osoby żyją w błędnym kole, które można przedstawić w następujący sposób – niska samoocena powoduje małą chęć do działania lub przekonanie, że wszystko co się zrobi pójdzie źle, owo przekonanie doprowadza do złego poziomu działania, co jeszcze nadziej obniża samoocenę. Dlatego też sen o upadku może pojawiać się u takich osób i wskazywać na depresyjny nastrój, w którym aktualnie się znajdują.

Oceń sen