Uczulenie

Uczulenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o uczuleniu zapowiada kłopoty spowodowane Twoim kapryśnym zachowaniem.

Oceń sen

Ukryć się

Ukryć się we śnie znaczenie | Sennik Online

Każdy Człowiek przeżywa w swoim życiu chwile podczas których chciałby się ukryć, nie być przez nikogo widocznym, przeżyć chociaż kilka chwil w samotności. Sceny ukrywania się mogą śnić się osobom, które w ostatnim czasie miały doświadczenie, podczas którego przeżyły silne poczucie wstydu lub ośmieszenia. W takich przypadkach sny są powrotem wspomnień do danego zdarzenia i ponownym przeżyciem wymienionych uczuć.

Innym wyjaśnieniem snu o ukrywaniu się jest Strach o siebie. Nadmierny Lęk o swoja osobę przejawia się w niechęci do wychodzenia z domu, przebywania w tłocznych miejscach, może być połączony z lękiem przed ludźmi. W takich przypadkach sny o ukryciu są wyparciem wymienionych lęków.

Ostatnią interpretacją snów o ukrywaniu się jest Strach przed wyjawieniem swojej prywatności, myśli i uczuć prze innymi ludźmi. Zdarza się ludziom, których zaufanie do najbliższych zostało w gwałtowny sposób załamane, i które czują, że nikomu w życiu nie będą już w stanie zaufać.

Oceń sen

Upomnienie

Upomnienie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o upomnieniu zapowiada kłopoty z wywiązaniem się z danych obietnic, możesz czyjeś zawieść zaufanie.

Oceń sen

Uwodzić

Uwodzić we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o uwodzeniu to wspaniały sen zapowiadający miłosne podboje każdemu poszukiwaczowi miłosnych przygód. Jeśli śniło Ci się, że występujesz w roli uwodziciela lub uwodzicielki to miej się na baczności ponieważ Strzała Amora może trafić Ciebie ? ale to nie Ty będziesz kontrolować sytuację! Jeśli śni Ci się, że ktoś uwodzi Ciebie to znaczy, że jesteś osobą otwartą na romanse i nowe znajomości ? dzięki swojej aurze będziesz przyciągać uwagę płci przeciwnej, będziesz cieszyć się zainteresowaniem i adoracją.

Oceń sen

Ubikacja

Ubikacja we śnie znaczenie | Sennik Online

Ubikacja to bardzo ciekawy symbol senny i dobra wróżba dla śniącego. Sen o ubikacji można interpretować na dwa sposoby. Po pierwsze Ubikacja we śnie często odzwierciedla ciemną stronę osobowości śniącego. Ubikacja będąc miejscem gdzie zbierają się brudne, niepotrzebne odpadki symbolizuje we śnie nieprzyjemne wspomnienia i tajemnice śniącego. Uosabia podświadomość gromadzącą niemiłe, bolesne lub wstydliwe przeżycia jak również aspekty naszego ?ja?, których nie akceptujemy i nie lubimy. Jednocześnie Toaleta we śnie symbolizuje oczyszczenie i ulgę. Sen o ubikacji jest zazwyczaj katalizatorem, sposobem na wyrzucenie z podświadomości myśli, odczuć czy wspomnień, które ciążą śniącemu. Osoba, która we śnie korzysta z toalety może się spodziewać, że jej życie oczyści się z obciążających problemów takich jak toksyczne osoby, toksyczne związki, poczucie winy lub napięte sytuacje. Sen o ubikacji zwiastuje pozbycie się problemów, nieprzyjemności i ciążących nam sytuacji. Sny o ubikacji często dotyczą oczyszczenia na poziomie emocjonalnym lub uczuciowym tak więc zwiastują pewnego rodzaju wewnętrzne odrodzenie, nowy Początek bez obciążeń i dobry Czas na życiowe zmiany.

Oceń sen

Ufo

Ufo we śnie znaczenie | Sennik Online

Ufo we śnie zapowiada spełnienie drobnych marzeń.

Oceń sen

Umarły

Umarły we śnie znaczenie | Sennik Online

Ludzkie Zwłoki spotykają się z różnym traktowaniem w zależności od kultury. Czasem są postrzegane jako świętość, czasem jednak są niszczone, a Ludzie pozbywają się ich nie czując żadnego sentymentu do nie funkcjonującego już organizmu człowieka. Sny o trupach mają wiele znaczeń – mogą oznaczać zarówno Strach przed śmiercią, jak też odczuwany wewnętrznie wstręt wobec różnych obiektów lub osób, mogą też być wyparciem wewnętrznej fascynacji śmiercią i zmarłym ciałem.

Sny o trupach są przede wszystkim domeną osób hipochondrycznych, bojących się o swoje zdrowie i życie. Takie osoby wszędzie widzą Zagrożenie swojego życia, panicznie boją się różnych środków lokomocji, mają problemy z wychodzeniem na zewnątrz (nawet do sklepu lub na spacer), mogą również Unikać kontaktów z ludźmi – nawet dobrze sobie znanymi. Sen o trupie w przypadku takich osób symbolizuje Obraz własnego rozkładającego się ciała, który jest przejawem panicznego lęku przed własną śmiercią lub chorobą.

Sen o ludzkich zwłokach jest też przejawem wstrętu – przede wszystkim do ludzkiego ciała, ale również do innych osób. Pojawia się u osób z zaburzoną percepcją własnego organizmu – szczególnie u ludzi skłonnych do anoreksji, bulimii lub innych zaburzeń związanych z jedzeniem i postrzeganiem własnego ciała. Pojawia się często u tych, którzy czuja się obco we własnym ciele lub którzy chcieliby zmienić coś we własnym wyglądzie. Czasem jest związany z myślami samobójczymi Jeśli takie sny pojawiają się często, a wymienione zaburzenia nie mijają lub pogłębiają się, należy bezzwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc.
Sen o trupach jest też wyrazem fascynacji śmiercią i ludzkimi zwłokami. Jeśli zdarza Ci się zwracać szczególną uwagę na wiadomości o śmierci różnych osób, jeśli przeglądasz czasem strony internetowe ze zdjęciami ludzkich zwłok, jeśli przebywanie na cmentarzu wprawia Cię w zupełnie inny nastrój, takie sny mogą być projekcją właśnie tych fascynacji.

Ostatnim znaczeniem snu o trupie jest nienawiść do znanej nam osoby. Jeśli czujesz, że istnieje w Twoim otoczeniu jakaś osoba, której towarzystwa nie znosisz, której wolałbyś nigdy nie poznać, sny o ludzkich zwłokach mogą być przejawem tych złych uczuć. Dotyczy szczególnie osób, które raz na jakiś Czas wyobrażają sobie czyjąś śmierć lub zastanawiają się w jaki sposób można by zabić jakąś osobę i nie zostać za to ukaranym.

Oceń sen

Urodziny

Urodziny we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli obchodziłeś własne Urodziny we śnie to spodziewaj się dobrego nastroju, powodzenia i spełnienia. Sen o urodzinach zapowiada bardzo korzystny okres, którym będziesz „numerem jeden”.

Oceń sen

Uciekinier

Uciekinier we śnie znaczenie | Sennik Online

Ucieczka we śnie jest zazwyczaj symbolem dramatycznej sytuacji osoby. Ludzie, którym śni się, że są uciekinierami zazwyczaj borykają się z problemami, które zdają się nie mieć rozwiązania. Ucieczka we śnie jest obrazem ich pragnienia uwolnienia się od kłopotów i powrotu do stanu szczęścia.

Sen o ucieczce może być też symbolem szybkości działania. Może śnić się osobom, które na co Dzień działają szybko i sprawnie, są skupione na powierzonym im zadaniu lub wyznaczonym przez siebie celu. W takich przypadkach sen o uciekaniu jest symbolem pragnienia bycia jak najszybszym i jak najbardziej sprawnym.

Sen o uciekaniu może przytrafiać się osobom introwertycznym, nieśmiałym, nie lubiącym przebywać w szerszej grupie osób. Dotyczy to szczególnie osób, które przebywając w towarzystwie odczuwają potrzebę wyizolowania się, w takich przypadkach Ucieczka pojawiająca się w snach jest projekcją potrzeby samotności.

Oceń sen

Ukąszenie

Ukąszenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen ukąszeniu zapowiada nieprzyjemne spotkanie. Być może przyjadą do Ciebie goście, do których żywisz urazę bądź sam zostaniesz przyjęty w niemiły sposób.

Oceń sen