Walczyć

Walczyć we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Walka we śnie może utożsamiać umiejętność stawiania czoła wyzwaniom i odwagę. Osoby, które widzą we śnie siebie podczas walki nie boją się konfrontacji, mają umiejętność rozwiązywania problemów a trudne sytuacje tylko mobilizują je do działania. Dzięki temu takie osoby bardzo dobrze radzą sobie życiu i zawsze szukają rozwiązań.

Oceń sen

Wąchać kwiaty

Wąchać kwiaty we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wąchasz Kwiaty spodziewaj się rozczarowania w uczuciach. Nadzieje, które wiążesz z pewną osobą okażą się złudne i pozostaniesz na etapie marzeń i fantazji.

Oceń sen

Wędrować

Wędrować we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wędrujesz to spodziewaj się wielu zmian w życiu, przejścia z jednego ważnego etapu do drugiego, dobrych i złych doświadczeń, które ukształtują Twoje wnętrze i Twój światopogląd.

Oceń sen

Wyglądać z balkonu

Wyglądać z balkonu we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że wyglądasz za barierkę balkonu, to być może masz problem z podjęciem ważnej dla Ciebie decyzji. Rozpatrujesz wszystkie za i przeciw ale nie jesteś pewien jak postąpić. Jeśli jesteś w takiej sytuacji to spróbuj zinterpretować to, co widzisz z balkonu. Jeśli widok napawa Cię lękiem lub budzi u Ciebie nieprzyjemne uczucia to wstrzymaj się z decyzją ponieważ możesz jej później żałować. Jeśli widzisz miły krajobraz to znaczy to, że jesteś gotowy na wybór a skutki Twojej decyzji przyniosą Ci satysfakcję.

Oceń sen

Wabić kogoś

Wabić kogoś we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci sie, że wabisz kogoś do siebie to być może nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ogromny wpływ wywierasz na czyjeś życie.

Oceń sen

Wanna pełna wody

Wanna pełna wody we śnie znaczenie | Sennik Online

Wanna pełna wody we śnie symbolizuje możliwość rozwoju osobistego i emocjonalnego. Jeśli śniła Ci się Wanna pełna wody to znaczy, że przez inny pryzmat zaczniesz odbierać świat, pewne sprawy wydadzą Ci się bardzie zrozumiale , lepiej będziesz się komunikować z ludźmi, rozwiną się Twoje zdolności interpersonalne.

Oceń sen

Wchodzić na dach

Wchodzić na dach we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło ci się, że wchodzisz na Dach to znaczy, że pragniesz opuścić bezpieczne ognisko domowe i podejmiesz ryzyko związane z zupełnie nowym życiem. Według sennika online młode osoby, które śnią o tym, że wchodzą na Dach często przygotowują się do tego aby wyprowadzić się z rodzinnego domu i zacząć żyć na własny rachunek.

Oceń sen

Widzieć czarne włosy

Widzieć czarne włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że widzisz Czarne włosy to znak, że podświadomie przeczuwasz nadchodzące negatywne wydarzenia. Czarne włosy mogą zapowiadać chorobę, rozstanie lub utratę pieniędzy.

Oceń sen

Wyrywać czarne włosy

Wyrywać czarne włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen o wyrywaniu czarnych włosów może zapowiadać nieszczęścia takie jak Strata bliskiej osoby, rozstanie lub utrata pieniędzy. Wyrywać Czarne włosy to przechodzić przez traumatyczne przeżycia, po których śniącego czeka Czas wyciszenia i zadumy.

Oceń sen

Wagon

Wagon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Wagon to spodziewaj się niedalekich podróży, które niestety nie przyniosą Ci zbyt wiele satysfakcji. Sen o wagonie często symbolizuje podróże służbowe lub związane z załatwianiem mało przyjemnych spraw.

Oceń sen