Wahadło zegara

Wahadło zegara we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawia sie wahadło zegara mówi, że odezwą się duchy przeszłości. Wahadło zegara we śnie zapowiada, iż powrócą pewne sprawy z przeszłości, które mogą mieć spory wpływ na Twoje teraźniejsze życie. Bardzo prawdopodobne że odezwie się do Ciebie dawna miłość, do której odczuwasz ogromny sentyment.

Oceń sen

Wazon

Wazon we śnie znaczenie | Sennik Online

Wazon we śnie przestrzega przed niepotrzebnymi wydatkami i rozrzutnym trybem życia.

Oceń sen

Wesele

Wesele we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Ślub

Oceń sen

Wybuchać

Wybuchać we śnie znaczenie | Sennik Online

Pojecie Wybuch wiąże się z nieoczekiwanym, gwałtownym wydarzeniem mającym zazwyczaj brzemienne skutki. Sen o Wybuch może przytrafić się osobom, które chcą podjąć ważną decyzję, ale obawiają się jej skutków, nie znają ich, lub sądzą, że mogą być przez nich nieakceptowane.

Wybuch we śnie jest też symbolem zniszczenia. Śnić się może osobom, które z woli własnej lub nie, ale utraciły w ostatnim czasie to, co dla nich najcenniejsze. Takie osoby przeżywają zazwyczaj duże pragnienie cofnięcia czasu i powrotu do minionego, utraconego stanu rzeczy.

Oceń sen

Walka

Walka we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Walczyć

Oceń sen

Wąsy

Wąsy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wąsach mówi o chęci ukrycia prawdziwej twarzy. Jeśli śniło Ci się, że Ty masz Wąsy to bardzo możliwe, że jesteś introwertyczną osobą, która nie lubi za bardzo się odsłaniać przed innymi. Sen, w którym widzisz znaną Ci osobę z wąsami może oznaczać, że nie wiesz o niej wszystkiego.

Oceń sen

Węgiel

Węgiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Węgiel we śnie jest silnym symbolem i może mieć ambiwalentne znaczenia, w zależności od tego, czy płonie czy jest wypalony. Sen o węglu ma bardzo symboliczny charakter.

Płonący węgiel

– Sen o palącym lub żarzącym się węglu to wspaniały znak. Śni się ludziom, których wypełnia witalność i energia życiowa. Żarzący się węgiel jest symbolem uświadomionej siły śniącego, która będzie go napędzać w realizacji obranych celów. Jest on zapowiedzią radości, która wypełni życie śniącej osoby w niedługim okresie czasu

Wypalony węgiel

– oznacza nieszczęście, rozczarowanie, kłopoty materialne i brak sił na to aby walczyć o poprawę sytuacji. Wypalony węgiel może być też bezpośrednim symbolem wypalenia czegoś, co napędzało życiowo śniącą osobę. Może chodzić o miłość, o wenę twórczą lub o zapał do pracy. Jeśli śni ci się wypalony węgiel to zastanów się czy w twoim życiu coś co się wypaliło. Niestety, wypalony węgiel może oznaczać, że radość nieprędko może się pojawić w twoim życiu. Może być zapowiedzią swoistej wewnętrznej żałoby, po wypalonym płomieniu, przez którą śniący musi przejść aby ponownie odzyskać siły życiowe. Oznacza to, że jeśli wypaliło się twoje uczucie do ukochanej osoby, to być może czeka cię okres samotności, w którym będziesz rozpamiętywać dawny związek. Jeśli wypaliłeś się zawodowo, to prawdopodobnie jeszcze długo będziesz mieć trudności z odnalezieniem zajęcia, które da ci radość i będzie twoja pasją

Stąpać po rozżarzonych węglach

– jeśli śni ci się, że stąpasz po rozżarzonych węglach to być może właśnie stoisz przed życiową decyzją i nie wiesz, czy twoje postępowanie doprowadzi cię do szczęśliwego finału. Nie musisz się obwiać, rozżarzone węgle w tym wypadku oznaczają, że pomimo niepewności na końcu drogi czeka cię szczęście

Oceń sen

Wypadać za burtę

Wypadać za burtę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że wypadasz za burtę statku, trzymaj emocje pod kontrolą ponieważ z powodu miłości lub innych silnych uczuć możesz za bardzo oderwać się od rzeczywistości a „powrót na ziemię” może się okazać bolesny.

Oceń sen

Wafel

Wafel we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wafle

Oceń sen

Wargi

Wargi we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Wargi symbolizują namiętność. Jeśli Wargi pojawiły się we śnie o pocałunkach to spodziewaj się miłosnych uniesień.

Drugą mniej przyjemną interpretacją snu o wargach jest ostrzeżenie przed pochopnym wygłaszaniem opinii w towarzystwie ponieważ możesz ponieść przykre skutki swoich wypowiedzi.

Oceń sen