Waga

Waga we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Waga to spodziewaj się, że na skutek pewnego zdarzenia zupełnie zmieni się Twój tryb życia.

Oceń sen

Wariat

Wariat we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online wariat symbolizuje we śnie osobę, która ma inną percepcję życia i odmienne zachowania niż otaczający go ludzie. Tymczasem wariat to osoba, która patrzy na świat swoimi oczami i ma swoją filozofię życiową, która często przeraża ludzi uważanych za normalnych.
Sny o wariatach ukazują nam więc po pierwsze Lęk przed prawdą oraz nasze własne wariactwa, których się boimy. Wariat we śnie uosabia to wszystko, co jest w nas szalonego a czego obawiamy się pokazać światu w obawie przed ośmieszeniem. Wariat symbolizuje również tęsknotę za wyjściem z ogólnie przyjętych ram społecznych.

Zwróć uwagę na to co wariat mówi do Ciebie we śnie. Może się okazać, że wariat ma Ci do przekazania jakąś ważną wiadomość o Tobie samym. Jeśli widziałeś we śnie nagiego wariata to być może boisz się obnażyć swoje ja. Widziałeś bezradnego wariat? Być może obawiasz się bezradności i niedołężności. Jeśli śnił Ci się wariat odrzucony przez innych bardzo prawdopodobne, że boisz się odrzucenia i wyizolowania. Pamiętajmy ze wariat we śnie symbolizuje piękno zawarte w szaleństwie zachęcając nas abyśmy nie bali się naszych własnych wariactw.

Oceń sen

Wejście

Wejście we śnie znaczenie | Sennik Online

Wejście we śnie zwiastuje nowe możliwości w sferze zawodowej, możliwy awans, podwyżkę, polepszenie warunków pracy.

Oceń sen

Włosy czarne

Włosy czarne we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Czarne wlosy

Oceń sen

Wzburzone fale

Wzburzone fale we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przydarzył Ci się sen o wzburzonych falach to uważaj na to co robisz i co mówisz, bo możesz wywołać „burzę”. Twoje słowa mogą zostać przeinaczone lub źle zinterpretowane.

Oceń sen

Walący się dom

Walący się dom we śnie znaczenie | Sennik Online

Walący się Dom we śnie to zły znak. Dom, we śnie może symbolizować to co determinuje nasze poczucie bezpieczeństwa a wiec: miejsce w którym mieszkamy, osoby, którymi się otaczamy oraz nasze wewnętrzne poczucie spokoju i pewności siebie. Sen o walącym się domu zwiastuje zachwianie któregoś z tym elementów co nadwyręży Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Oceń sen

Wąchać

Wąchać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wąchaniu zapowiada rozkwit życia uczuciowego. Jeśli śniło Ci się, że wąchasz piękne zapachy to znaczy, że w najbliższym czasie będziesz się kierować intuicję i emocjami dzięki czemu doświadczysz wspaniałych uczuć i doznać. Jeśli śniło Ci się, że wąchasz brzydkie zapachy to może spotkać Cie rozczarowanie uczuciowe – ktoś wykorzysta Twoją szczerość.

Oceń sen

Wędki

Wędki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wędka

Oceń sen

Wycofywać się rakiem

Wycofywać się rakiem we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wycofujesz się rakiem to spodziewaj się, że zaistnieją w Twoim życiu okoliczności, które zmuszą Cię do rezygnacji się z intensywnego życia towarzyskiego a nawet do zmiany miejsca pracy lub miejsca zamieszkania.

Oceń sen

Wampir

Wampir we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wampiry

Oceń sen