Wampir

Wampir we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wampiry

Oceń sen

Wąż gumowy

Wąż gumowy we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, której śnił się gumowy wąż będzie toczona adoracja mężczyzn, ale będą to puste zaloty, z których nic poważnego nie wyniknie.

Oceń sen

Węże

Węże we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wąż

Oceń sen

Wyrabiać ciasto

Wyrabiać ciasto we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że wyrabiasz Ciasto to nie musisz się obawiać o swoją przyszłość ponieważ dzięki swojej zaradności nie będziesz Cierpieć z powodu biedy.

Oceń sen

Waga

Waga we śnie znaczenie | Sennik Online

Waga we śnie symbolizuje sprawiedliwość i równowagę. Jeśli śniła Ci się Waga to spodziewaj sie, że po gorszym okresie nadejdą także dobre dni.

Oceń sen

Warkocz

Warkocz we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śni o tym, że ma Warkocze może się spodziewać powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym.

Oceń sen

Wejść w kałużę

Wejść w kałużę we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Wdepnąć w kałużę

Oceń sen

Woda

Woda we śnie znaczenie | Sennik Online

Woda we śnie to symbol emocji. Emocji pozytywnych związanych z zakochaniem i zauroczeniem ale również tych negatywnych jak Złość i nienawiść. Sen o wodzie ma silne zabarwienie uczuciowe – przydarz się często wrażliwym i empatyczny osobom.

Kąpiel we wspaniałej wodzie

– Jeśli śni ci się wspaniała woda, w której się kąpiesz to prawdopodobnie jesteś zakochany lub zakochasz się w niedalekiej przyszłości. Twoja dusza już ma poczucie miłosnego uniesienia i lekkości, prawdopodobnie już jesteś w pierwszej, bardziej lub mnie uświadomionej fazie zakochania.

Woda brudna

– brudna woda we śnie może oznaczać, że śniący boryka się z emocjami, które powodują u niego poczucie winy. Jeśli śni ci się, że kąpiesz się w brudnej wodzie to być może masz seksualne fantazje, których nie możesz zaspokoić w obecnym związku.

Czysta woda

– czysta woda we śnie symbolizuje oczyszczenie, jeśli śni ci się, że pływasz lub kąpiesz się w czystej wodzie, lub że obmywa cię czysta woda to wkrótce poczujesz ulgę związana z rozwiązaniem emocjonalnych spraw, które od dawna stanowią dla ciebie problem. Przebaczysz komuś lub ktoś przebaczy tobie. Wyzbędziesz się wyrzutów sumienia lub uwolnisz się od innych ciążących ci emocjonalnych balastów.

Wzburzona woda

– symbolizuje bezpośrednio twoje wzburzone uczucia i emocje, których nie jesteś w stanie okiełznać. Może to być wielka miłość i namiętność, która dominuje obecnie twoje życie. Może to być również uczucie złości, nienawiści i żądza zemsty. Sen o wodzie w takim wypadku ostrzega przed nadmiernym poddaniem się tym emocjom, ponieważ może to doprowadzić do zaniedbania innych aspektów życia.

Zimna woda

– może śnić się osobom, które uświadomią sobie w niedalekiej przyszłości swoje prawdziwe uczucia. Jeśli śni ci się, że kąpiesz się w zimnej wodzie lub pijesz zimną wodę, to niedługo zrozumiesz kilka spraw, z których dotychczas nie zdawałeś sobie sprawy. Zimna woda może zwiastować „przejrzenie na oczy” – być może wreszcie docenisz kogoś ze swojego otoczenia lub zrozumiesz, że uczucia które żywisz do innej osoby nie są takie jak myślałeś wcześniej.

Oceń sen

Wzniecać pożar

Wzniecać pożar we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym wzniecasz Pożar może symbolizować Twoją chęć radykalnej zmiany w pewnej sferze życia. Sen o wzniecaniu pożaru może oznaczać, że masz poczucie, iż zmiany tej możesz dokonać jedynie poprzez zniszczenie istniejącego stanu i wprowadzenie nowego porządku.

Oceń sen

Walący się sufit

Walący się sufit we śnie znaczenie | Sennik Online

Walący się sufit we śnie zapowiada troski spowodowane przez rodzinne nieporozumienia. Jeśli śniło Ci się, że sufit wali Ci się na głowę to bardzo prawdopodobne, że w Twojej najbliższej rodzinie pojawią się konflikty, kłamstwa, lub inny kłopoty, które zaburzą wzajemne porozumienie i zaufanie.

Oceń sen