Walizki

Walizki we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Walizka

Oceń sen

Wąska droga

Wąska droga we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wąskiej drodze często przydarza się osobom, które mają trudności w podążaniu za swoim przeznaczeniem. Wąska Droga we śnie oznacza trudności i przeszkody w dokonywaniu życiowych zmian.

Oceń sen

Wędzony boczek

Wędzony boczek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wędzonym boczku zapowiada dobrobyt i powodzenie w sferze materialnej. Wędzony Boczek we śnie to także zwitna pomyślności w rodzinie, zgody i harmonii.

Oceń sen

Wymiatać

Wymiatać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wymiataniu zwiastuje odmianę na lepsze. Jeśli śniło Ci się, że wymiatasz to spodziewaj się, że wymieciesz ze swojego życia smutne dni i rozpoczniesz okres dobrej passy.

Oceń sen

Waciki

Waciki we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wacikach mówi, że Uda Ci się załatwić wiele drobnych spraw, które już od dawna zaprzątały Twoją głowę.

Oceń sen

Warcaby

Warcaby we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o warcabach może zapowiadać, że Twoje dążenia i starania nie odniosą skutku. Jeśli śniło Ci się, że grasz w Warcaby to bardzo prawdopodobne, że koncentrujesz swoje siły na czymś co nie przyniesie Ci ani wymiernych korzyści ani satysfakcji.

Oceń sen

Wchodzić w związek małżeński

Wchodzić w związek małżeński we śnie znaczenie | Sennik Online

Zawarcie małżeństwa jest jednym z najważniejszych zdarzeń w życiu człowieka, które decyduje o jego dalszym biegu, często pojawia się w snach młodych ludzi, choć o małżeństwie śnią również Ludzie w starszym wieku ? zazwyczaj są to kobiety. Małżeństwo pojawiające się w snach młodych ludzi jest zazwyczaj przejawem chęci związania się z kimś na stałe bądź też związane jest z poważnym planowaniem wspólnej życiowej drogi. Często związane są z obawami i niepewnością czy podjęte lub przemyśliwanie decyzje są właściwe, czy też są podejmowane w stresie, presji i pośpiechu. Sny o małżeństwie często błędnie odbierane są jako prorocze, mogą też wpływać na przeżywane emocje i uczucia związane z decyzjami dotyczącymi tego wydarzenia.

Małżeństwo pojawiające się u ludzi będących już w formalnym związku może oznaczać przeżywane problemy lub kryzys. Dotyczy to szczególnie par kilka lat po ślubie, których życie jest już w pełni ustabilizowane i które zaczyna dręczyć poczucie nudy połączone z wątpliwościami dotyczącymi związku. W takich momentach warto pomyśleć nad rzeczami lub wspólnymi przedsięwzięciami, które mogłyby dodać powiewu świeżości w związek.

Oceń sen

Wiśnia

Wiśnia we śnie znaczenie | Sennik Online

Gdy śnią ci się wiśnie spodziewaj się, że twoje życie nabierze smaku i pięknych barw. W najbliższych dniach w twoim domu zagości wiele radości.

Gałązka wiśni

– jeśli pojawia się gałązka wiśni we śnie możesz spodziewać się końca problemów, zwłaszcza jeśli przeżywasz smutek lub ból związany z rozłąką – gałązka wiśni zapowiada koniec rozpaczy.

Jeść wiśnie

– spodziewaj się kłótni.

Zrywać wiśnie

– zrywanie wiśni we śnie zwiastuje radość i szczęśliwe chwile.

Kwitnąca wiśnia

– kwitnąca wiśnia we śnie zapowiada zdrowie i przypływ energii.

Kwitnące drzewo wiśni

– drzewo wiśni pełne kwiatów oznacza pełnię szczęścia oraz ogromne powodzenie. Śnić o wiśni to radość, zadowolenie i spełnienie.

Oceń sen

Występować na arenie

Występować na arenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że występujesz na arenie to zostaniesz rozliczony/a ze swoich dokonań zawodowych.

Oceń sen

Wahadło zegara

Wahadło zegara we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawia sie wahadło zegara mówi, że odezwą się duchy przeszłości. Wahadło zegara we śnie zapowiada, iż powrócą pewne sprawy z przeszłości, które mogą mieć spory wpływ na Twoje teraźniejsze życie. Bardzo prawdopodobne że odezwie się do Ciebie dawna miłość, do której odczuwasz ogromny sentyment.

Oceń sen