Żółta suknia

Żółta suknia we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która miała sen, że zakłada żółtą suknię może otrzymać niespodziewany Prezent od mężczyzny. Może to być jej ukochany, partner lub mężczyzna, który jest nią zainteresowany.

Sen w którym nosisz żółtą suknię może też zwiastować Znajomość z majętnym mężczyzną. Będzie Ona przynosić nie tylko benefity ale i prestiż.

Dla młodej kobiety sen, w którym ubiera Ona żółtą suknię może zapowiadać, że będzie miała bogatego męża. Jeśli śniło Ci się, że dostajesz żółtą suknię w prezencie możesz spodziewać się pomocy finansowej ze strony mężczyzny.

Oceń sen

Żyrafa

Żyrafa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żyrafie to bardzo dobry omen. Czeka cię wiele radości i szczęścia, szczególnie w życiu osobistym – rodzinnym, uczuciowym i towarzyskim będzie ci towarzyszyć powodzenie. Kontakty z rodziną będą dobre jak nigdy dotąd, poczujesz obecność przyjaciół, którzy chętnie będą dzielić z tobą swój czas.

Żyrafa we śnie zwiastuje wspaniały okres na zacieśnianie więzów z rodziną i innymi bliskimi ci osobami. Być może przekonasz się o szczerej przyjaźni, kogoś z twojego otoczenia – ktoś wyciągnie do ciebie pomocną Dłoń w kłopotach, co utwierdzi cię w przekonaniu, że możesz na tej osobie polegać.

Jeśli śni ci się żyrafa z nienaturalnie długą szyją to spodziewaj się powodzenia i sukcesów osiągniętych dzięki swoim kontaktom. Ktoś ułatwi ci osiągnięcie sukcesu – być może pomoże ci Znaleźć pracę lub podrzuci pomysł, który pomoże ci zrealizować marzenia.

Oceń sen

Żelazo

Żelazo we śnie znaczenie | Sennik Online

Żelazo we śnie zwiastuje nieoczekiwane trudności w realizacji planów.

Oceń sen

Żółtaczka

Żółtaczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o żółtaczce to zły znak. Sen o żółtaczce obrazuje brak poczucia bezpieczeństwa i to, że funkcjonujesz w ciągłym stanie napięcia.

Oceń sen

Żaba

Żaba we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żabie przestrzega przed nadmierną zazdrością i zaborczością wobec bliskiej osoby.

Oceń sen

Żyrandol

Żyrandol we śnie znaczenie | Sennik Online

Żyrandol we śnie ostrzega przed oskarżeniami, ze strony znajomych lub przyjaciół. Jeśli śnił Ci się żyrandol to prawdopodobnie przyjaciele bezpodstawnie będą Cię osądzać i mieć do Ciebie pretensje bez powodu, co może spowodować nawet zerwanie kontaktów.

Oceń sen

Żenić się

Żenić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o małżeństwie często przytrafia się młodym ludziom, choć o małżeństwie śnią również Ludzie w starszym wieku – zazwyczaj są to kobiety. Małżeństwo we śnie młodej osoby jest zazwyczaj przejawem chęci związania się z kimś na stałe bądź też związane jest z poważnym planowaniem wspólnej życiowej drogi. Często niesie ze sobą obawy i niepewność czy podjęte lub przemyśliwanie decyzje są właściwe, czy też są podejmowane w stresie, presji i pośpiechu. Sny o małżeństwie często błędnie odbierane są jako prorocze, mogą też wpływać na przeżywane emocje i uczucia związane z decyzjami dotyczącymi tego wydarzenia.

Małżeństwo we śnie osoby będącej już w formalnym związku może oznaczać przeżywane problemy lub kryzys. Dotyczy to szczególnie par kilka lat po ślubie, których życie jest już w pełni ustabilizowane i które zaczyna dręczyć poczucie nudy połączone z wątpliwościami dotyczącymi związku. W takich momentach warto pomyśleć nad rzeczami lub wspólnymi przedsięwzięciami, które mogłyby dodać powiewu świeżości w związek.

Oceń sen

Żółte zęby

Żółte zęby we śnie znaczenie | Sennik Online

Zgodnie z interpretacją

sennika online żółte zęby

we śnie bardzo często odzwierciedlają problemy zdrowotne śniącego. Jeśli śniło Ci się, że masz

żółte zepsute zęby

to uważaj na swój organizm.

Żółte zęby

mogą symbolizować chorobę, z której istnienia możesz sobie nie zdawać sobie sprawy lub osłabienie organizmu.

Oceń sen

Żagiel

Żagiel we śnie znaczenie | Sennik Online

Żagiel we śnie to zapowiedź pozytywnego rozwoju sytuacji, która od dłuższego czasu znalazła się w stanie stagnacji.

Oceń sen

Żyto

Żyto we śnie znaczenie | Sennik Online

Żyto we śnie ostrzega przed problemami sąsiedzkimi, uważaj na złośliwość i zawiść.

Oceń sen