Żuraw

Żuraw we śnie znaczenie | Sennik Online

Żuraw we śnie jako ptak symbolizuje przede wszystkim duchową sferę człowieka, która jest jego łącznikiem pomiędzy niebem a ziemią. Sen o żurawiach często przytrafia się osobom, które nie do końca twardo stąpają po ziemi, lubią zatapiać się w świat swoich fantazji i mają sentymentalne usposobienie. Sen o żurawiu mówi o tym, że śniący w danym momencie ma właśnie takie nastawienie do życia i stara się uciec w świat swoich marzeń i pragnie porzucić prozę życia.

Oceń sen

Żebrak

Żebrak we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żebraku lub o żebraniu odzwierciedla nasze Lęki o sytuację finansową. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym jesteś żebrakiem lub widziałeś żebraka, to prawdopodobnie obawiasz się biedy lub tego, że Twoja sytuacja materialna może być niepewna w najbliższym czasie. Tego typu sen jest na szczęście tylko odzwierciedleniem obaw a nie zapowiedzią realnych problemów. Nawet jeśli będziesz mieć trudności materialne to przejdziesz przez nie obronną ręką dzięki swojej zaradności i zapobiegliwości.

Oceń sen

Żołtko

Żołtko we śnie znaczenie | Sennik Online

Żółtko we śnie zapowiada, że nadchodzi dobry okres aby zająć się sobą – wyglądem, zdrowiem, spełnianiem niepraktycznych marzeń.

Oceń sen

Życie w celibacie

Życie w celibacie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Celibat

Oceń sen

Żebro

Żebro we śnie znaczenie | Sennik Online

Żebro to symbol nowego początku, dlatego też sen o żebrach to inspiracja do rozpoczynania nowych rzeczy, zwłaszcza w życiu osobistym.

Oceń sen

Żona

Żona we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żonie może mieć kilka wyjaśnień. Po pierwsze jeśli żonatemu mężczyźnie śni się jego własna żona, to sen ten najprawdopodobniej odnosi się do jego obecnego związku. Według wielu senników sen o kłótniach i niesnaskach z żoną odzwierciedla podświadome przeczucie mężczyzny o problemach w małżeństwie i zapowiada pojawienie się konfliktów w realnym życiu. Sen o ciepłych relacjach z żoną obrazuje harmonijny związek i zapowiada szczęśliwe chwile w małżeństwie.

Sen o cudzej żonie w przypadku mężczyzny żonatego może być symbolem nudy w jego własnym związku i może zapowiadać pojawienie się kryzysu pomiędzy nim a jego partnerką. Sny o cudzej żonie lub cudzej partnerce są bowiem projekcją zainteresowania innymi kobietami i pragnieniem zmiany lub odskoczni od obecnego związku.

Ostatnią interpretacją snu o żonie w przypadku mężczyzny niebędącego w związku jest pragnienie intymności z drugą osobą i posiadania kogoś bliskiego. Jeśli jesteś o sobą samotną a śni Ci się, że masz żonę to prawdopodobnie chciałbyś stworzyć głęboką relację z kobietą.

Oceń sen

Żyć w niedostatku

Żyć w niedostatku we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że jesteś biedny, cierpisz z powodu niedostatku to może to oznaczać, że na co Dzień za bardzo martwisz się o pieniądze. Sen o niedostatku sygnalizuje, że podchodzisz do pieniędzy w negatywny sposób ponieważ postrzegasz je jako coś czego ciągle brakuje i nie zaspakaja Twoich potrzeb, powodując w konsekwencji ciągłe napięcia.

Sny, w których widzisz siebie jako biedaka warto potraktować jako sygnał przestrzegający przed takim myśleniem i raczej starać się zmienić tok myślenia na pozytywny – postrzegając pieniądze jako rzecz nabytą. Pieniądze do nas przychodzą i odchodzą, pomagają utrzymać bezpieczeństwo ale nie powinny powodować, że w ciągłej obawie o ich brak czujemy się zagrożeni

Oceń sen

Żeglarz

Żeglarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żeglowaniu może ostrzegać przed dążeniem do spełnienia nierealnych marzeń. Jeśli śniło Ci się, że jesteś żeglarzem lub żeglujesz oznacza to, że jesteś osoba odważną, która nie boi się snuć śmiałych planów i lubi rozpoczynać wielkie przedsięwzięcia. Jednak czasem Twoje pomysły mogą przekraczać możliwości realizacji. Jeśli miałeś sen, że żeglujesz po morzu lub jeziorze ale nie widzisz brzegu, a Woda ciągnie się po Horyzont to zastanów się, czy nie powinieneś zweryfikować jeszcze raz swoich planów i marzeń i skierować swojej energii na bardziej osiągalne cele.

Oceń sen

Żonkile

Żonkile we śnie znaczenie | Sennik Online

Żonkile we śnie to bardzo dobry Znak – zapowiadają przełom w życiu i poprawę na lepsze.

Oceń sen

Żyła

Żyła we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Żyły

Oceń sen