Zaczarowanie

Zaczarowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zaczarować

Oceń sen

Zakochana kobieta

Zakochana kobieta we śnie znaczenie | Sennik Online

O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Oceń sen

Zapowiedź na dworcu

Zapowiedź na dworcu we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniło Ci sie, że słyszysz zapowiedź na dworcu. Uważaj na to co i komu mówisz, a przede wszystkim powstrzymaj sie przed plotkowaniem. Brak dyskrecji może Cie sporo kosztować.

Oceń sen

Zdrada

Zdrada we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o zdradzie są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Według sennika online sny o zdradzie są przeważnie odzwierciedleniem lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli śniąca osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o zdradzie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie.
Senniki często wspominają o tym, że osoby mające senne wizje, zawierające sceny zdrady, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie osobami.

Wreszcie ostatnią interpretacją snu o zdradzie, jaka znajduje się w senniku online jest poczucie kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć.

Sennik postrzega znaczenie snu o zdradzie jako chęć sprawdzania uczciwości partnera przez co śniące osoby nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.

Oceń sen

Złamana noga

Złamana noga we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się złamana noga to uważaj na nieszczerą osobę , która działa na Twoja szkodę. Złamana noga może symbolizować problemy spowodowane przez zawiść. Kłody, które zostaną Ci rzucone w ten sposób pod nogi nie pozwolą Ci iść do przodu i realizować planów.

Oceń sen

Zmarła kochanka

Zmarła kochanka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zmarłej kochance symbolizuje tęsknotę za tą osobą, chęć posiadania kochanki w codziennym życiu.

Oceń sen

Znaleźć monetę

Znaleźć monetę we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz monetę to niespodziewanie spłyną do Ciebie pieniądze ? być może otrzymasz jakieś wyrównanie finansowe, podwyżkę bądź niewielką wygraną na loterii.

Oceń sen

Zadrapanie

Zadrapanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że masz Zadrapanie to ktoś może Cię zranić, tak że na zawsze będziesz o tym pamiętać.

Oceń sen

Zakupy

Zakupy we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, która śni o tym, że robi Zakupy ma przed sobą korzystny okres na podejmowanie decyzji o życiu uczuciowym i rodzinnym. Sen o zakupach to dobra wróżba dla kobiet planujących rodzinę, macierzyństwo, Wejście w związek lub zalegalizowanie już istniejącego związku. Podjęte kroki będą miały pozytywne skutki w przyszłości, przyniosą Radość i spełnienie śniącej osobie.

Oceń sen

Zasypany

Zasypany we śnie znaczenie | Sennik Online

Według interpretacji sennika online być zasypanym we śnie to Cierpieć w życiu realnym z powodu nadmiaru i obowiązków.

Oceń sen