Zaczynanie

Zaczynanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym zaczynasz coś od nowa to bardzo dobry oczyszczający sen, zapowiada przełom i zmiany, których będziesz inicjatorem. Czeka Cię Czas tworzenia i zdobywanie nowych doświadczeń. Niedługo też zobaczysz efekty swoich działań.

Oceń sen

Zakon

Zakon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Zakon to znaczy, że masz wyrzuty sumienia i czujesz się winny. Aby doświadczyć ulgi musisz przebaczyć sobie i otrzymać przebaczenie od osoby, której wyrządziłeś krzywdę.

Oceń sen

Zaprzęgać

Zaprzęgać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się że zaprzęgasz konie, to spodziewaj sie ze zawrzesz korzystne znajomości, które przysporzą Ci sukcesów.

Oceń sen

Zero

Zero we śnie znaczenie | Sennik Online

Liczba Zero symbolizuje jednocześnie pełnię i pustkę; całość i nicość; plus i minus. Zero jest uosobieniem mocy stwórczej, jest wszystkim i niczym zarazem. Tak ambiwalentne pojecie materii utożsamiane przez Zero może być odczytane jako ciekawy symbol senny. Jeśli w Twoim śnie pojawiło się Zero to bardzo prawdopodobne, ze czeka Cię powrót do punktu wyjścia. Może się okazać, ze Twoje działania i wysiłki są bezcelowe ponieważ nie prowadza do niczego. Możesz się przekonać, ze nic nie robienie i czekanie może być drogą do osiągnięcia celu. Zero we śnie to wskazówka do refleksji nad własnym życiem, sensem działań i pragnieniami. Może się okazać, że nasza Droga życiowa jest celem samym w sobie a osiągnięcie celów, do których dążymy nie przynosi szczęścia ani satysfakcji.

Oceń sen

Złączone dłonie

Złączone dłonie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o złączonych dłoniach to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi, jeśli jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

Oceń sen

Zmarłe dziecko

Zmarłe dziecko we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online zmarłe Dziecko we śnie zapowiada fundamentalne zmiany w życiu śniącego, może to być Zmiana partnera życiowego lub Zmiana miejsca zamieszkania. Zmarłe Dziecko symbolizuje wówczas sprawy, które należy zostawić za sobą.

Oceń sen

Znaleźć złoto

Znaleźć złoto we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz Złoto to spodziewaj się poprawy sytuacji materialnej. Może się okazać, że otrzymasz jakieś gratyfikacje finansowe, podwyżkę, spadek albo wygrasz na loterii. Złoto może też symbolizować drogę do wzbogacenia i poprawy finansowej. Może to być pomysł na dobry biznes, Zmiana pracy, sposób na otrzymanie podwyżki. Sen, w którym znajdujesz Złoto ma charakter długoterminowy, oznacza to, że niekoniecznie spełni się od razu . Zapowiada, że w Twoim życiu a szczególnie w Twoim zachowaniu zajdą zmiany, które doprowadzą Cię do dobrobytu.

Oceń sen

Zabalsamowanie

Zabalsamowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zabalsamować

Oceń sen

Zagroda

Zagroda we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zagrodzie często odnosi się symbolicznie do Twojego ogniska domowego. Według sennika online zadbana i bogata Zagroda we śnie zapowiada dobrobyt i harmonię w Twojej rodzinie. Zapuszczona i uboga Zagroda może znaczyć, że Tobie i Twoim najbliższym nie będzie się wiodło zbyt dobrze w najbliższym czasie.

Oceń sen

Zaloty

Zaloty we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Zaloty to spodziewaj się, że niedługo czeka Cię dobry okres w uczuciach. Poznasz niedługo osobę, która może okazać się dla Ciebie partnerem na całe życie. Przed Tobą Czas spotkań, randek i rozmarzonych spojrzeń.

Oceń sen