Zaczynać

Zaczynać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym zaczynasz coś od nowa to bardzo dobry oczyszczający sen, zapowiada przełom i zmiany, których będziesz inicjatorem. Czeka Cię Czas tworzenia i zdobywanie nowych doświadczeń. Niedługo też zobaczysz efekty swoich działań.

Oceń sen

Zakochanie

Zakochanie we śnie znaczenie | Sennik Online

O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Oceń sen

Zaproszenie

Zaproszenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Zaproszenie we śnie zapowiada Czas spędzony w przyjaznej atmosferze wśród członków rodziny i bliskich Ci osób

Oceń sen

Zemsta

Zemsta we śnie znaczenie | Sennik Online

Zemsta we śnie zapowiada niezasłużone cierpienia i upokorzenia. Ktoś potraktuje Cię w przykry sposób ale nie będziesz mieć możliwości odpłacenia tym samym.

Oceń sen

Złamanie

Złamanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o złamaniu można odczytać jako zapowiedź nieszczęśliwych zdarzeń. Sen o złamaniu ma negatywny wydźwięk ale należy interpretować go w kontekście innych symboli, które pojawiają się we śnie. Złamanie może zwiastować pecha w interesach, problemy ze zdrowiem a także Nieszczęście w miłości.

Oceń sen

Zmarła siostra

Zmarła siostra we śnie znaczenie | Sennik Online

Zmarła Siostra ostrzega przed popełnianiem błędów w życiu zawodowym lub w interesach.

Oceń sen

Znaleźć skarb

Znaleźć skarb we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online sen, w którym znajdujesz skarb to wspaniała wróżba! Jeśli śniło Ci się że znajdujesz skarb to postaraj się dokładnie odczytać jego symbolikę. Sen, w którym znajdujesz pieniądze zwiastuje poprawę finansową i wzbogacenie się. Jeśli śniło Ci się, że znajdujesz berło lub koronę to spodziewaj się, że wzrośnie Twój status społeczny, zdobędziesz władzę i wpływy. Jeśli skarbem są klejnoty to możesz spodziewać się powodzenia w miłości i rozkwitu w sferze uczuciowej.

Oceń sen

Zagłada

Zagłada we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się zagłada, to już niedługo przekonasz się, że nic jest na zawsze. Sen o zgładzie zapowiada ogromne zmiany w życiu śniącej osoby w sferach, które wydawały się być niewzruszalne i niezmienne.

Oceń sen

Zalecać się

Zalecać się we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zaloty

Oceń sen

Zaślubiny

Zaślubiny we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Ślub

Oceń sen