Zabłądzić

Zabłądzić we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Błądzić

Oceń sen

Zakaz

Zakaz we śnie znaczenie | Sennik Online

Patrz:

Zakazy

Oceń sen

Zamiatanie

Zamiatanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zamiataniu zwiastuje odmianę na lepsze. Jeśli śniło Ci się, że zamiatasz to spodziewaj się, że zmieciesz ze swojego życia smutne dni i rozpoczniesz okres dobrej passy.

Oceń sen

Zbierać owoce

Zbierać owoce we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zbieraniu owoców zapowiada, że dzięki swoim staraniom, dbałości o rodzinę i ciepłemu usposobieniu będziesz się cieszyć udanym życiem rodzinnym. Owoce we śnie symbolizują harmonię i szczęście rodzinne.

Oceń sen

Zimorodek

Zimorodek we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online mówi, że jeśli widziałeś zimorodka we śnie to jest to fantastyczna wróżba. Sen o zimorodku zwiastuje rozwiązanie ważnych kwestii i posunięcie do przodu spraw, które wydawały się być zbyt trudne do rozwiązania.

Oceń sen

Złoty piasek

Złoty piasek we śnie znaczenie | Sennik Online

Złoty piasek we śnie to symbol pozornej trwałości i niespełnionych zamierzeń. Jeśli śnił Ci się złoty piasek, to może to oznaczać zburzenie czegoś co miało być trwałe w Twoim życiu. W zależności od tego w jakim kontekście śnisz o złotym piasku, sen może dotyczyć sfery finansowej, zawodowej lub uczuciowej. Jeśli widzisz we śnie zamki zbudowane ze złotego piasku to może to być przestroga przed nieudanymi interesami, inwestycjami lub problemami w pracy ? może się okazać, że pozornie stabilna sytuacja zmieni się na gorsze powodując brak bezpieczeństwa finansowego. Zloty piasek we śnie może też dotycząc uczuć ? uważaj aby nie pokładać nadziei w osobie o zmiennych nastrojach i niestałej w uczuciach.

Oceń sen

Zmierzch

Zmierzch we śnie znaczenie | Sennik Online

Zmierzch we śnie zapowiada ekscytujące i nieoczekiwane zdarzenie, które w pozytywny sposób zburzy codzienną rutynę.

Oceń sen

Zwycięzca

Zwycięzca we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli widziałeś siebie we śnie jako zwycięzcę to znaczy, że los obdarował Cię genem wiary we własne siły, ogromny optymizm, który porywa tłumy, wolę walki i odporność psychiczną. Dzięki tym cechom często udaje Ci się osiągać cel i wychodzić z opresji obronną ręką.

Oceń sen

Zaczerwienić się

Zaczerwienić się we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że się zaczerwieniłeś to przeanalizuj jak wpływają na Ciebie osoby w najbliższym otoczeniu. Często sen, w którym się zaczerwieniłeś mówi o kompleksach i niedowartościowaniu, które mogą wywoływać u Ciebie bliskie osoby na przykład partnerzy lub rodzina.

Oceń sen

Zakochani

Zakochani we śnie znaczenie | Sennik Online

O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Oceń sen