Zdrada

Zdrada we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o zdradzie są snami dramatycznymi, po których Człowiek budzi się często z poczuciem winy lub nieuzasadnionym poczuciem smutku. Według sennika online sny o zdradzie są przeważnie odzwierciedleniem lęku przed byciem zdradzonym, szczególnie jeśli śniąca osoba nie czuje się pewna swojej pozycji w związku, przyszłości danej relacji, bądź też uczuć partnera lub partnerki.

Sen o zdradzie może być też przejawem skrywanych w mniejszym lub większym stopniu przed samym sobą skłonności ku zdradzie.
Senniki często wspominają o tym, że osoby mające senne wizje, zawierające sceny zdrady, doświadczają często wyobrażeń samych siebie w innych związkach bądź też fantazjują na temat erotycznych scen ze znanymi sobie osobami.

Wreszcie ostatnią interpretacją snu o zdradzie, jaka znajduje się w senniku online jest poczucie kompleksu niższości. Może pojawiać się u osób ślepo zakochanych i oddanych swojemu partnerowi, które jednocześnie nigdy nie są do końca pewne stałości jego uczuć.

Sennik postrzega znaczenie snu o zdradzie jako chęć sprawdzania uczciwości partnera przez co śniące osoby nie doświadczają pełnego zadowolenia z aktualnego związku.