Całować

Całować we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z obcą Ci kobietą, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie.

Jeśli natomiast jesteś kobietą i śni się Tobie Scena całowania, sen ten jest symbolem pragnienia posiadania mężczyzny idealnego, którego nigdy w życiu nie spotkałaś, ale Twoim największym marzeniem jest posiadanie takowego. Takie sny są domeną przede wszystkim kobiet samotnych, rozpaczliwie szukających oparcia w osobie mężczyzny, zdarza się jednak, że występuje również u kobiet żyjących w nieszczęśliwych związkach.

Zobacz też inne sny

 

Materac Naspen