Małżonka

Małżonka we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o żonie może mieć kilka wyjaśnień. Po pierwsze jeśli żonatemu mężczyźnie śni się jego własna żona to sen ten najprawdopodobniej odnosi się do jego obecnego związku. Według wielu senników sen o kłótniach i niesnaskach z żoną odzwierciedla podświadome przeczucie mężczyzny o problemach w małżeństwie i zapowiada pojawienie się konfliktów w realnym życiu. Sen o ciepłych relacjach z żoną obrazuje harmonijny związek i zapowiada szczęśliwe chwile w małżeństwie.

Sen o cudzej żonie w przypadku mężczyzny żonatego może być symbolem nudy w jego własnym związku i może zapowiadać pojawienie się kryzysu pomiędzy nim a jego partnerką. Sny o cudzej żonie lub cudzej partnerce są bowiem projekcją zainteresowania innymi kobietami i pragnieniem zmiany lub odskoczni od obecnego związku.

Ostatnią interpretacją snu o żonie w przypadku mężczyzny niebędącego w związku jest pragnienie intymności z drugą osobą i posiadania kogoś bliskiego. Jeśli jesteś o sobą samotną a śni Ci się, że masz żonę to prawdopodobnie chciałbyś stworzyć głęboką relację z kobietą.