Mąż

Mąż we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mężu ma ogrom znaczeń. Dokładna jego analiza możliwa jest właściwie wyłącznie w oparciu o szczegółowy wywiad dotyczący całości snu czyli okoliczności w jakich Mąż w nim zaistniał.

Bardzo ogólnie można powiedzieć, że gdy intencje męża odczuwane przez śniącą postrzegane są jako pozytywne, to doskonała wróżba. Oznacza to, że ktoś nas docenia, nasze wysiłki w pewnej istotnej sprawie zostaną zauważone. Przy czym, możliwe, że również na jawie rzecz będzie dotyczyć Twojego męża (czyli że możesz spodziewać się po nim ciepłych gestów, słów, dobrego traktowania), ale możliwe także, że Mąż w tym wypadku symbolizuje jakąś inną postać, która zauważy Twoje starania w jakiejś dziedzinie i będziesz mogła Liczyć na jej uznanie (nie zawsze wyrażone wprost, ale na pewno szczerze odczuwane). Najpewniej chodzi o jakiegoś mężczyznę, z którym coś Cię łączy, który odgrywa jakąś rolę w Twoim życiu- szef, współpracownik, przyjaciel, Nauczyciel – możliwe też, że jeszcze w tej chwili nie znasz tego człowieka, ale lada moment się w Twoim życiu pojawi.

Jeśli natomiast śnisz o tym, że własny Mąż źle się do Ciebie odnosi, krzywdzi Cię, sprawia że cierpisz i jest to zgodne ze sposobem w jaki traktuje Cię w rzeczywistości, warto zastanowić się nad poszukaniem wsparcia, osoby której możesz zaufać lub specjalisty, na przykład psychologa. Tego rodzaju sen jest wyraźnym wskazaniem, że dzieje się źle, a jedyną osobą, która może coś zrobić by Twoja sytuacja uległa zmianie jesteś Ty.