Przytulać

Przytulać we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o przytulaniu to domena osób ciepłych i otwartych and także tych, które potrzebują w danym momencie życia wsparcia emocjonalnego.

W pierwszym przypadku Przytulanie we śnie jest odzwierciedleniem pozytywnego usposobienia śniącego i jego ciepłych stosunków z bliskimi. Sen o przytulaniu przydarza się często matkom, które przytulaja dzieci lub osobom będącym w ciepłych związkach. W tym wypadku sen jest odzwierciedleniem harmoniim, poczucia bezpieczeństwa i pozytywnych emocji wypełniajacyh życie śniącego.

W drugim wypadku Przytulanie we śnie może być odzwierciedleniem tęsknoty za bliskością z drugą osobą. Taki sen może też byc rezultatem chwilowego poczucia niepewnosci lub zagrożenia.
Sny o przytulaniu rzadko zwiastują jakieś wydarzenia, raczej są postrzegane jako projekcja emocjonalnych potrzeb śniącego, często świadczą o jego wrażliwości i emocjonalności.

Zobacz też inne sny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>