Trumna

Trumna we śnie znaczenie | Sennik Online

Trumna podobnie jak śmierć, wbrew pozorom nie jest negatywnym symbolem sennym. Symbolizuje Ona wewnętrzną przemianę – śmierć tego, co stare i złe oraz narodziny nowego i lepszego. Sen o trumnie zapowiada więc pozytywne zmiany w życiu śniącego, rozwiązanie problemów i przypływ energii do działania.

Trumna we śnie może zapowiadać zarówno zmiany materialne jak i wewnętrzne. Sen o trumnie może zwiastować takie zdarzenia jak poprawa sytuacji finansowej, Zmiana pracy na lepszą, Wejście w nowy związek lub poprawa dawnego. Sen o trumnie może być także symbolem przemiany wewnętrznej? bardziej pozytywnego sposobu postrzegania świata, pełniejszego odczuwania szczęścia lub odnalezienia radości i równowagi duchowej. Trumna to śmieć starych skryptów i oczyszczenie i Wejście na nową ścieżkę duchową.

Zobacz też inne sny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>